Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Jihlava – Přerov 1:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 2:1 (kon.)
Prostějov – Slavia 3:4 (0:2 po s.n.) | Šumperk – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Zlín – Pardubice B 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Kometa Brno
Sobota 26.11.2022, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - o účast v play-off • 2. kolo

Konec zápasu. (14:11:42)

59:50
    Kometa právě vstřelila branku!
    Napodruhé se to již hostům povedlo, ze středního pásma do opuštěné klece míří PATRIK ANTONY a Kometa bere tři body za výhru 4:1. Bez asistence.

59:28
    Jindřich Habermann z pravé strany těsně před modrou netrefil prázdnou klec.

59:16
    Dukle se nedaří udržet v útočném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Dukla nyní již hraje bez gólmana Jiřího Nováka.

56:50
    Veselského rána byla sražena k nízkému stropu jihlavského Zimáčku.

56:38
    Jihlava je ještě v pěti, hru bez gólmana prozatím odkládá.

Dukla si vyžádala oddechový čas.

56:32
    Hosté posouvají puk na zakázané uvolnění, což jim v tuto chvíli stačí.

54:41
    Zdá se, že je rozhodnuto. JAN BRABENEC si před brankou naše přihrávku Davida Štula a zblízka jí srazil za záda bezmocného Nováka. Asistence: David Štulo, David Röss.

53:47
    Na druhé straně vznikl před brankou Komety slušný závar, který má ale jen jediného vítěze – brankáře hostí Martina Fajmona.

53:13
    Červenka si mezi kruhy mohl vybrat, kam pošle Novákovi kotouč, jenže v zakončení nebyl přesný.

52:47
    Finkovo nahození z pravé strany před branku kryje bez problémů Fajmon.

52:39
    Fink po přejetí modré dostal puk na hokejku. Na nic nečekal a vystřelil, ovšem Fajmon jeho pokus viděl a chytil do lapačky.

50:27
    V situaci tři na jednoho vzal Matěj Fiala odpovědnost sám na sebe, což by byla dobrá volba, kdyby alespoň trefil branku. Mířil ale vedle.

50:10
    Necelých deset minut dělí Kometu od plného počtu šesti bodů ve dvou zápasech.

49:03
    Váňovu střelu z levého kruhu vytáhl Fajmon, následná rána Jungwirtha od modré proskákala těsně vedle pravé tyče Komety.

48:22
    Zakázané uvolnění je pískáno také na straně Jihlavy.

47:19
    Také tato početní výhoda končí zakázaným uvolněním Komety.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 40. Veselský (Vildomec) – 17. Röss (Spanel, Zubíček), 25. Štulo (Mitro, Brabenec), 55. Brabenec (Štulo, Röss), 60. Antony

HC Dukla Jihlava: Novák (Uhrin) – Jungwirth (A), Löffler, Tomica, Pražák, Tetiva, Vildomec, Ošmera (C) – Nosek, Fink, Veselský, Duka, Kytka, Váňa, Chlubna, Macek, Fiala
    Trenér: Jakub Venc

HC Kometa Brno: Fajmon (Matoušek) – Spanel, Antony, Jurný, Mitro, Vyhlídal, Zubíček (A) – Šebela, Röss, Halačka (A), Volf, Habermann, Brabenec, Pavlík, Zduba, Štulo, Červenka (C), Šichtář
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Čuňočka – Kopecký, Landsmann