Kladno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 0:3 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:0 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Liberec 1:3 (kon.)
    Radek KOBLÍŽEK - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězné branky je RADEK KOBLÍŽEK.

64:55
    V posledních vteřinách mohl přihrávku Zaťoviče usměrnit Kučeřík, ale na hranici brankoviště promáchl!

62:15
    Na druhé straně postupoval osamocen na Furcha Plášek, ale kličkou do bekhendu si na brněnského brankáře nepřišel!

61:48
    Ščotka si nabruslil na střelu z mezikruží a Lukáš zasáhl s pomocí horní tyče!

58:15
    V brněnském pásmu vznikl zmatek a toho se snažil využít Nahodil, ve slibné pozici však Furcha nepřekonal!

52:54
    Dnešní utkání sleduje 5956 diváků.

44:25
    První přesilovou hru v utkání si vyzkouší hráči Olomouce. Dvě minuty za držení Knotka obdržel Jan Ščotka.

30:54
    Po střele Zbořila skákal puk dlouho na olomouckém brankovišti, o dorážku se ještě pokoušeli Zaťovič s Vincourem a Lukáš si vůbec nebyl jistý, kde se kotouč nachází, naštěstí pro něj dokázali jeho spoluhráči zasáhnout a vyhodit!

29:20
    Nyní už dlouhá výhoda brněnského celku končí. Olomouc se bude muset zkonsolidovat k bránění třetí přesilové hry domácího mužstva v dnešním utkání. Viníkem této situace je Jan Knotek, který obdržel dvě minuty za hákování.

19:57
    V samotném závěru první periody však dostal přihrávku do útočného pásma Horký, mezi bránícími hráči Olomouce se dostal do bekhendového zakončení, Lukáš však dokázal prostor mezi betony uhlídat.

15:34
    Kometa vybojovala možnost další přesilové hry. Dvě minuty za hákování obdržel Jiří Ondrušek.

13:37
    Kucsera měl nyní na holi první branku Olomouce, když dorážel původní pokus Nahodila, ale ve slibné pozici branku zcela minul.

12:15
    Holík mohl ztrestat další zaváhání Olomouce v defenzívě, když měl před sebou pouze brankáře Lukáše, nedokázal však přesně zamířit a branku minul!

11:25
    Teď už ale byla Olomouc blízko první brance, když Olesz od mantinelu našel na hranici brankoviště Nahodila, ten se snažil usměrnit kotouč do brněnské branky, naštěstí pro domácí trefil brankáře Furcha!

01:35
    Olomouc se ještě prakticky nedotkal puku a bude čelit první přesilové hře domácího týmu. Menší trest za podrážení obdržel Karel Plášek.