Detroit – Buffalo 4:5 (0:1 po s.n.) | Ottawa – NY Rangers 1:3 (kon.) | Toronto – San Jose 3:1 (kon.)

2. Mattias Janmark (EDM) – 1+1
    3. MacKenzie Entwistle (CHI) – 1+1 (06:38:03)

Edmonton Oilers vyhrává tento zápas 5:4. Domácím se podařilo snížit v závěru třetiny na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat už tým nedokázal. Po dramatickém zápase bere body Edmonton.

59:46
    Domácí mají tlak v útočném pásmu a další buly.

59:46
    Taylor Raddysh měl obrovskou šanci, ale brankáře nepřekonal. Skvěle hrají v posledních minutách domácí.

59:24
    Domácí hrají v šesti.
    58:50 Max DOMI - 4:5

58:50
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Rychle po vyhraném buly se domácí usadili v útočném pásmu a po skvělé Kaneově přihrávce poslal kotouč do odkryté části branky zcela volný MAX DOMI. Asistence: Patrick Kane.

58:44
    Domácí si berou oddechový čas a podle všeho budou hrát v šesti.

58:44
    Stuart Skinner kryje kotouč, bude se vhazovat.

58:33
    Čas do konce zápasu se rychle krátí.

58:15
    Derek Ryan se dostal do brejku při vlastním oslabení, Arvid Söderblom si připsal jistý zákrok.

58:00
    Seth Jones zkoušel udržet útočné pásmo, ale nepodařilo se mu to. Oilers následně vyhodili.

57:40
    Oba kluby střídají, domácí rozehrávají od vlastní branky.

57:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, hosté mají stále dvoubrankový násokk.

56:36
    Hra je přerušená, domácí hrají aktivně, ale nedaří se jim vypracovat si velkou šanci.

56:19
    Seth Jones a Taylor Raddysh se dostali do zakončení, ale brankář kryje kotouč.

55:25
    Domácí celek má možnost v dlouhé přesilovce zdramatizovat zápas.

55:25
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
    Ryan Nugent-Hopkins – 2+2, vysoká hůl.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. Katchouk (J. Johnson, Entwistle), 53. Domi, 53. Entwistle (R. Johnson), 59. Domi (P. Kane) – 21. Draisaitl (Nurse, Kulak), 30. Nugent-Hopkins (Puljujärvi, Janmark), 42. McDavid (Draisaitl, Kulak), 50. Janmark (Nugent-Hopkins, Bouchard), 56. Draisaitl (McDavid, Hyman)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Mrázek) – J. Johnson, Set. Jones (A), Roos, Murphy, McCabe, Cal. Jones – Athanasiou, J. Toews (C), P. Kane (A) – Kurashev, Domi, Raddysh – Khaira, Dickinson, Blackwell – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse (A), Ceci, Kulak, Barrie, Broberg, Bouchard – Draisaitl, McDavid (C), Hyman – Janmark, Nugent-Hopkins (A), Puljujärvi – Shore, Ryan, Holloway – Malone, Hamblin, Benson.
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: Halkidis, Lee, McNamara, Shewchyk

Diváci: 15 397