Zvolen – Spišská N. Ves 4:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 5:2 (kon.) | Michalovce – Poprad 2:1 (kon.)
Košice – Banská Bystrica 6:1 (kon.) | Prešov – Trenčín 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Slovan – Nové Zámky 1:0 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HK Poprad
sk Pátek 02.12.2022, 17:30Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

Michalovce berú dnes všetky tri body. Uf to bol koniec zápasu. 34 sekúnd pred koncom rozhodol v presilovej hre Ivan Glazkov. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (19:56:35)

59:26
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci pravedpodobne rozhodujú tento zápas 34 sedkúnd pred koncom a využívajú presilovú hru. IVAN GLAZKOV napriahol a prestrelil všetko čo mu stále v ceste. Asistencie: Zabusov

58:14
    Vylúčenie v tíme hostí. Oldrich Kotvan dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

56:47
    Hostia si bránia modrú čiaru a súpera príšli do šancí napúšťajú.

55:03
    Adam Drgoň je už na ľade čo znamená, že je Poprad v plnom počte.

54:37
    Glazkov nahadzoval puk na bránu Popradu, ale jeho pokus Rychlik opäť chytá.

53:03
    Vylúčenie v tíme Popradu. Adam Drgoň dostáva 2 minúty za sekanie.

52:31
    Lapšanský vo veľkej šanci. Dostal sa k odrazenému puk, snažil sa ho len zasunúť za brankovú čiaru, ale hokejkou puk netrafil.

50:37
    Betker prieviezol puk do útočnej tretiny. Strieľal, ale puk chytá hsťujúci brankár a prerušuje hru.

48:03
    Drgoň drží puk za bránou a čaká na vystriedanie spoluhráčov.

46:09
    Galamboš si vymenil puk s Chalupom, vypáli, ale Rýchlik chytá túto šancu domácich.

44:11
    Ani jeden tíme nechce spraviť chybu, ktorá by rozhodla zápas.

42:31
    Valigura vybojoval puk pri mantineli. Prihrával pred bránu, ale jeho prihrávku nikoho zo spoluhráčov nenašla.

41:10
    Osburn si nerozumel v rozohrávke Paločkom a tak sa píska icing.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Východniarske derby je po dvoch tretinách vyrovnané. Domáci vyrovnali zásluhou Filipa Vašaša. Pozývam vás sledovať aj tretiu tretinu.