Strakonice – Lovosice 28:36 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 37:32 (kon.) | Hranice – Kopřivnice 24:29 (kon.)
Jičín – SHC Maloměřice 29:21 (kon.) | Tatran Prešov – Královo Pole 32:22 (kon.)
HBC JVP Strakonice 1921
28:36 (16:20)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 03.12.2022, 15:00Chance Extraliga mužů • 16. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:56:01)

HBC JVP Strakonice 1921 – Lovci Lovosice 28:36 (16:20)
    Nejvíce branek: Wildt 5/3, Zbiral 4/1, A. Nejdl 4 – Hniďák 8, Lukáč 7, Kupa 5/1. Rozhodčí: Vojtěch Beňuš – Ondřej Háza. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/2. Vyloučení: 2:6. Diváci: 260.

Konec zápasu. (28:36)
    60
    Mezi už velmi lehkovážně bránící defenzivou Lovosic proběhl Baierling, který se až v úplném závěru zapsal do střeleckých statistik! (28:36)
    59
    Sedmičku po neúspěchu Wildta rozehrál další specialista na tuto činnost, Michal Zbíral. Až nečekaně jednoduchou střelou překvapil nereagujícího Adamíka. (27:36)

59
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Michal Bednařík). (26:36)

58
    Za malou chvíli se rozeběhnou poslední dvě minuty tohoto zápasu. U míče jsou domácí. (26:36)
    57
    Krásná individuální práce od Lukáče, který prokázal, jak je rychlý na nohou. Svým klamavým pohybem zmátl Krejčího a zvýšil na dvouciferný rozdíl ve skóre! (26:36)

57
    Krejčí vystoupil proti Kupovi a fauloval. (26:35)
    56
    Stach si na pivotu řekl o přihrávku. Obdržel ji a vzhledem k dobrému zpracování míče mohl ihned zakončovat – úspěšně! (26:35)

56
    Hra je přerušena pro úpravu plochy. (26:34)

56
    Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice. (26:34)

56
    A znovu! Krejčí z pravého křídla pouze do pravé tyče Adamíka! (26:34)

55
    Adamíkovi opět pomohla branková konstrukce, rozhodčí na druhé straně pískal útočný faul. (26:34)
    55
    Po čtyřech minutách změna ve skóre! Motl zůstal osamocený na levém křídle. (26:34)

54
    Hosté vymysleli o jednu přihrávku navíc. Rozhodčí pískali pasivní hru. (26:33)

53
    S podstřelem Kupy si poradil Kaiser, který míč vykopl levou nohou. (26:33)

53
    Krejčímu vystavil stopku reflexivním zákrokem Adamík. Hosté nikam nepospíchají. (26:33)