Edmonton – Montreal 5:3 (kon.) | Boston – Colorado 5:1 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 6:2 (kon.) | Tampa – Toronto 4:3 (po pr.)
Detroit – Vegas 1:4 (kon.) | NY Rangers – Chicago 2:5 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.)
Seattle – Florida 1:5 (kon.) | Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – Carolina 2:4 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 5:6 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
Dallas Stars
5:6 (0:1, 1:3, 4:1 - 0:0)
Minnesota Wild
Neděle 04.12.2022, 21:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Domácí celek dokázal čtyřmi góly ve třetí třetině srovnat na 5:5, a tak šel zápas do prodloužení. V něm se hrál opatrný hokej, který nerozhodl. Následné nájezdy vyhráli hosté, rozhodující pokus proměil Frédérick Gaudreau. (00:01:49)

Frédérick GAUDREAU - 5:6

V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
    Autorem vítězné branky je FRÉDÉRICK GAUDREAU.

64:27
    Kirill Kaprizov se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle.

63:39
    Domácí měli velkou šanci, ale kotouč končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:33
    Hostující celek se sice dostal do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel.

62:20
    Marc-Andre Fleury kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Hintz (J. Robertson), 48. Hintz (Pavelski, Marchment), 48. J. Robertson (Hintz, Lindell), 50. Marchment (Pavelski, Faksa), 58. Hintz (Pavelski, C. Miller) – 16. Kaprizov (Zuccarello, Addison), 31. Dewar (Shaw), 34. Middleton (Spurgeon, Reaves), 34. Greenway (Reaves), 41. Eriksson Ek (M. Foligno, Spurgeon), rozh. náj. F. Gaudreau