Stíhačka mužů 12,5 km, Kontiolahti | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen 10 km, Kontiolahti | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) |
SuperG mužů, Beaver Creek | Vítěz: A. Kilde (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: C. Suterová (SUI) (kon.) |
Snowboardcross žen, Les Deux Alpes | Vítěz: J. Baffová (AUS) (kon.) |
konec
SP - Stíhačka žen 10 km, Kontiolahti
Vítěz: J. Simonová (FRA)
Tomáš Lysý
Pořadí disciplíny
1. Julia Simonová (FRA) 90 b
2. Dorothea Wiererová (ITA) 75 b
3. Elvira Öbergová (SWE) 60 b
4. Lisa Vittozziová (ITA) 50 b
5. Emma Lunderová (CAN) 45 b
6. Caroline Colombová (FRA) 40 b
7. Markéta Davidová (CZE) 36 b
8. Vanessa Voigtová (GER) 34 b
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 32 b
10. Hanna Öbergová (SWE) 31 b
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 11 b
Pořadí SP
1. Lisa Vittozziová (ITA) 185 b
2. Julia Simonová (FRA) 160 b
3. Hanna Öbergová (SWE) 144 b
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 142 b
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 131 b
6. Elvira Öbergová (SWE) 121 b
7. Linn Perssonová (SWE) 118 b
8. Emma Lunderová (CAN) 116 b
9. Vanessa Voigtová (GER) 114 b
10. Dorothea Wiererová (ITA) 110 b
11. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 105 b
12. Markéta Davidová (CZE) 91 b
17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 60 b
39. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
52. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
Konečné výsledky
1. Julia Simonová (FRA) 31:13.0
2. Dorothea Wiererová (ITA) +11.9
3. Elvira Öbergová (SWE) +21.7 (1)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +26.3 (1)
5. Emma Lunderová (CAN) +33.2 (1)
6. Caroline Colombová (FRA) +33.2 (1)
7. Markéta Davidová (CZE) +53.5 (1)
8. Vanessa Voigtová (GER) +1:04.6 (1)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:04.7 (3)
10. Hanna Öbergová (SWE) +1:15.7 (3)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:16.6 (2)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:20.0 (2)
13. Ida Lienová (NOR) +1:21.8 (2)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:39.0 (3)
15. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:50.7 (2)
16. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +1:53.4 (4)
17. Anna Weidelová (GER) +1:59.4 (3)
18. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:12.5 (2)
19. Sophie Chauveauová (FRA) +2:25.0 (3)
20. Samuela Comolaová (ITA) +2:27.1
21. Rebecca Passlerová (ITA) +2:28.2 (2)
22. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +2:31.8 (5)
23. Sophia Schneiderová (GER) +2:32.7 (5)
24. Mari Ederová (FIN) +2:45.6 (6)
25. Lou Jeanmonnotová (FRA) +2:51.6 (1)
26. Joanna Jakielová (POL) +2:58.1 (2)
27. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +3:01.9 (3)
28. Elisa Gasparinová (SUI) +3:02.2 (4)
29. Lotte Lieová (BEL) +3:02.2 (2)
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:07.0 (5)
31. Baiba Bendiková (LAT) +3:10.4 (5)
32. Anna Mąkaová (POL) +3:25.3 (2)
33. Dunja Zdoucová (AUT) +3:26.0 (2)
34. Aita Gasparinová (SUI) +3:26.8 (3)
35. Stina Nilssonová (SWE) +3:36.9 (2)
36. Julia Schwaigerová (AUT) +3:37.4 (3)
37. Anna Magnussonová (SWE) +3:46.3 (5)
38. Chloé Chevalierová (FRA) +3:48.2 (4)
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +3:50.3 (2)
40. Polona Klemenčičová (SLO) +3:57.0 (6)
46. Ivona Fialková (SVK) +4:36.1 (6)
47. Lucie Charvátová (CZE) +4:38.9 (5)
53. Tereza Voborníková (CZE) +5:24.9 (4)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Julia Simonová (FRA) 25:35,0 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +2,9 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +25,3 (1)
4. Emma Lunderová (CAN) +25,7 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +29,1 (1)
...
7. Markéta Davidová (CZE) +52,9 (1)
31. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:04,9 (5)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:16,5 (5)
47. Ivona Fialková (SVK) +4:24,7 (6)
53. Tereza Voborníková (CZE) +4:54,6 (4)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Julia Simonová (FRA) 19:24,3 (0)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +0,7 (0)
3. Emma Lunderová (CAN) +1,2 (0)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +1,6 (0)
5. Markéta Davidová (CZE) +23,3 (0)
...
24. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:54,4 (3)
45. Lucie Charvátová (CZE) +3:08,3 (3)
48. Ivona Fialková (SVK) +3:21,1 (4)
56. Tereza Voborníková (CZE) +4:26,2 (4)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Lisa Vittozziová 12:54,8 (0)
2. Dorothea Wiererová (obě ITA) +3,5 (0)
3. LIsa Theresa Hauserová (AUT) +4,1 (1)
4. Emma Lunderová (CAN) +5,1 (0)
5. Julia Simonová (FRA) +7,3 (0)
...
7. Markéta Davidová (CZE) +23,9 (0)
18. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +59,2 (1)
50. Lucie Charvátová (CZE) +2:33,7 (2)
55. Ivona Fialková (SVK) +3:03,6 (4)
60. Tereza Voborníková (CZE) +3:34,6 (3)
Pořadí po první střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 8:43,1 (0)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3,2 (0)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +8,3 (0)
4. Emma Lunderová (CAN) +5,6 (0)
5. Elvira Öbergová (SWE) +9,9 (0)
...
11. Markéta Davidová (CZE) +27,3 (0)
22. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +57,1 (1)
56. Tereza Voborníková (CZE) +2:19,7 (1)
57. Lucie Charvátová (CZE) +2:22,9 (2)
58. Ivona Fialková (SVK) +2:26,6 (3)
Startovní listina:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +0:17
3. Linn Perssonová (SWE) +0:24
4. Emma Lunderová (CAN) +0:25
5. Anna Weidelová (GER) +0:27
6. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +0:32
7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +0:32
8. Sophia Schneiderová (GER) +0:34
9. Dorothea Wiererová (ITA) +0:35
10. Ida Lienová (NOR) +0:38
11. Vanessa Voigtová (GER) +0:40
12. Elvira Öbergová (SWE) +0:40
13. Johanna Skottheimová (SWE) +0:41
14. Aita Gasparinová (SUI) +0:43
15. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +0:46
16. Julia Simonová (FRA) +0:46
17. Rebecca Passlerová (ITA) +0:48
18. Hanna Öbergová (SWE) +0:49
19. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +0:50
20. Mari Ederová (FIN) +0:50
21. Polona Klemenčičová (SLO) +0:52
22. Markéta Davidová (CZE) +0:54
23. Elisa Gasparinová (SUI) +0:55
24. Caroline Colombová (FRA) +0:59
25. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:01
26. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:01
27. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:02
28. Lotte Lieová (BEL) +1:03
29. Baiba Bendiková (LAT) +1:03
30. Ragnhild Femsteineviková (NOR) +1:03
31. Joanne Reidová (USA) +1:04
32. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:07
33. Anna Magnussonová (SWE) +1:09
34. Sophie Chauveauová (FRA) +1:10
35. Joanna Jakielová (POL) +1:11
36. Deedra Irwinová (USA) +1:14
37. Anna Mąkaová (POL) +1:16
38. Chloé Chevalierová (FRA) +1:19
39. Susan Külmová (EST) +1:21
40. Venla Lehtonenová (FIN) +1:23
41. Ivona Fialková (SVK) +1:23
42. Julia Schwaigerová (AUT) +1:28
43. Nastasija Kinnunenová (FIN) +1:29
44. Samuela Comolaová (ITA) +1:30
45. Milena Todorovová (BUL) +1:31
46. Chloe Levinsová (USA) +1:32
47. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:34
48. Dunja Zdoucová (AUT) +1:37
49. Lea Meierová (SUI) +1:42
50. Sanita Bulinová (LAT) +1:47
51. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:50
52. Lucie Charvátová (CZE) +1:50
53. Michela Carraraová (ITA) +1:52
54. Anna Krivonosová (UKR) +1:54
55. Erika Jänkäová (FIN) +1:56
56. Alina Stremousová (MDA) +1:57
57. Juliane Frühwirtová (GER) +2:00
58. Tereza Voborníková (CZE) +2:04
59. Stina Nilssonová (SWE) +2:05
60. Darja Blašková (BLR) +2:07
Pořadí SP
1. Lisa Vittozziová (ITA) 135 b
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 115 b
3. Hanna Öbergová (SWE) 113 b
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 99 b
5. Linn Perssonová (SWE) 88 b
6. Vanessa Voigtová (GER) 80 b
7. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 80 b
8. Emma Lunderová (CAN) 71 b
9. Julia Simonová (FRA) 70 b
10. Sophia Schneiderová (GER) 64 b
13. Markéta Davidová (CZE) 55 b
14. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 49 b
34. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
49. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
1. Julia Simonová (FRA) 90 b
2. Dorothea Wiererová (ITA) 75 b
3. Elvira Öbergová (SWE) 60 b
4. Lisa Vittozziová (ITA) 50 b
5. Emma Lunderová (CAN) 45 b
6. Caroline Colombová (FRA) 40 b
7. Markéta Davidová (CZE) 36 b
8. Vanessa Voigtová (GER) 34 b
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 32 b
10. Hanna Öbergová (SWE) 31 b
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 11 b
Pořadí SP
1. Lisa Vittozziová (ITA) 185 b
2. Julia Simonová (FRA) 160 b
3. Hanna Öbergová (SWE) 144 b
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 142 b
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 131 b
6. Elvira Öbergová (SWE) 121 b
7. Linn Perssonová (SWE) 118 b
8. Emma Lunderová (CAN) 116 b
9. Vanessa Voigtová (GER) 114 b
10. Dorothea Wiererová (ITA) 110 b
11. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 105 b
12. Markéta Davidová (CZE) 91 b
17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 60 b
39. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
52. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
Konečné výsledky
1. Julia Simonová (FRA) 31:13.0
2. Dorothea Wiererová (ITA) +11.9
3. Elvira Öbergová (SWE) +21.7 (1)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +26.3 (1)
5. Emma Lunderová (CAN) +33.2 (1)
6. Caroline Colombová (FRA) +33.2 (1)
7. Markéta Davidová (CZE) +53.5 (1)
8. Vanessa Voigtová (GER) +1:04.6 (1)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:04.7 (3)
10. Hanna Öbergová (SWE) +1:15.7 (3)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:16.6 (2)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:20.0 (2)
13. Ida Lienová (NOR) +1:21.8 (2)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:39.0 (3)
15. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:50.7 (2)
16. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +1:53.4 (4)
17. Anna Weidelová (GER) +1:59.4 (3)
18. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:12.5 (2)
19. Sophie Chauveauová (FRA) +2:25.0 (3)
20. Samuela Comolaová (ITA) +2:27.1
21. Rebecca Passlerová (ITA) +2:28.2 (2)
22. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +2:31.8 (5)
23. Sophia Schneiderová (GER) +2:32.7 (5)
24. Mari Ederová (FIN) +2:45.6 (6)
25. Lou Jeanmonnotová (FRA) +2:51.6 (1)
26. Joanna Jakielová (POL) +2:58.1 (2)
27. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +3:01.9 (3)
28. Elisa Gasparinová (SUI) +3:02.2 (4)
29. Lotte Lieová (BEL) +3:02.2 (2)
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:07.0 (5)
31. Baiba Bendiková (LAT) +3:10.4 (5)
32. Anna Mąkaová (POL) +3:25.3 (2)
33. Dunja Zdoucová (AUT) +3:26.0 (2)
34. Aita Gasparinová (SUI) +3:26.8 (3)
35. Stina Nilssonová (SWE) +3:36.9 (2)
36. Julia Schwaigerová (AUT) +3:37.4 (3)
37. Anna Magnussonová (SWE) +3:46.3 (5)
38. Chloé Chevalierová (FRA) +3:48.2 (4)
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +3:50.3 (2)
40. Polona Klemenčičová (SLO) +3:57.0 (6)
46. Ivona Fialková (SVK) +4:36.1 (6)
47. Lucie Charvátová (CZE) +4:38.9 (5)
53. Tereza Voborníková (CZE) +5:24.9 (4)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Julia Simonová (FRA) 25:35,0 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +2,9 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +25,3 (1)
4. Emma Lunderová (CAN) +25,7 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +29,1 (1)
...
7. Markéta Davidová (CZE) +52,9 (1)
31. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:04,9 (5)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:16,5 (5)
47. Ivona Fialková (SVK) +4:24,7 (6)
53. Tereza Voborníková (CZE) +4:54,6 (4)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Julia Simonová (FRA) 19:24,3 (0)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +0,7 (0)
3. Emma Lunderová (CAN) +1,2 (0)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +1,6 (0)
5. Markéta Davidová (CZE) +23,3 (0)
...
24. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:54,4 (3)
45. Lucie Charvátová (CZE) +3:08,3 (3)
48. Ivona Fialková (SVK) +3:21,1 (4)
56. Tereza Voborníková (CZE) +4:26,2 (4)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Lisa Vittozziová 12:54,8 (0)
2. Dorothea Wiererová (obě ITA) +3,5 (0)
3. LIsa Theresa Hauserová (AUT) +4,1 (1)
4. Emma Lunderová (CAN) +5,1 (0)
5. Julia Simonová (FRA) +7,3 (0)
...
7. Markéta Davidová (CZE) +23,9 (0)
18. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +59,2 (1)
50. Lucie Charvátová (CZE) +2:33,7 (2)
55. Ivona Fialková (SVK) +3:03,6 (4)
60. Tereza Voborníková (CZE) +3:34,6 (3)
Pořadí po první střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 8:43,1 (0)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3,2 (0)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +8,3 (0)
4. Emma Lunderová (CAN) +5,6 (0)
5. Elvira Öbergová (SWE) +9,9 (0)
...
11. Markéta Davidová (CZE) +27,3 (0)
22. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +57,1 (1)
56. Tereza Voborníková (CZE) +2:19,7 (1)
57. Lucie Charvátová (CZE) +2:22,9 (2)
58. Ivona Fialková (SVK) +2:26,6 (3)
Startovní listina:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +0:17
3. Linn Perssonová (SWE) +0:24
4. Emma Lunderová (CAN) +0:25
5. Anna Weidelová (GER) +0:27
6. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +0:32
7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +0:32
8. Sophia Schneiderová (GER) +0:34
9. Dorothea Wiererová (ITA) +0:35
10. Ida Lienová (NOR) +0:38
11. Vanessa Voigtová (GER) +0:40
12. Elvira Öbergová (SWE) +0:40
13. Johanna Skottheimová (SWE) +0:41
14. Aita Gasparinová (SUI) +0:43
15. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +0:46
16. Julia Simonová (FRA) +0:46
17. Rebecca Passlerová (ITA) +0:48
18. Hanna Öbergová (SWE) +0:49
19. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +0:50
20. Mari Ederová (FIN) +0:50
21. Polona Klemenčičová (SLO) +0:52
22. Markéta Davidová (CZE) +0:54
23. Elisa Gasparinová (SUI) +0:55
24. Caroline Colombová (FRA) +0:59
25. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:01
26. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:01
27. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:02
28. Lotte Lieová (BEL) +1:03
29. Baiba Bendiková (LAT) +1:03
30. Ragnhild Femsteineviková (NOR) +1:03
31. Joanne Reidová (USA) +1:04
32. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:07
33. Anna Magnussonová (SWE) +1:09
34. Sophie Chauveauová (FRA) +1:10
35. Joanna Jakielová (POL) +1:11
36. Deedra Irwinová (USA) +1:14
37. Anna Mąkaová (POL) +1:16
38. Chloé Chevalierová (FRA) +1:19
39. Susan Külmová (EST) +1:21
40. Venla Lehtonenová (FIN) +1:23
41. Ivona Fialková (SVK) +1:23
42. Julia Schwaigerová (AUT) +1:28
43. Nastasija Kinnunenová (FIN) +1:29
44. Samuela Comolaová (ITA) +1:30
45. Milena Todorovová (BUL) +1:31
46. Chloe Levinsová (USA) +1:32
47. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:34
48. Dunja Zdoucová (AUT) +1:37
49. Lea Meierová (SUI) +1:42
50. Sanita Bulinová (LAT) +1:47
51. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:50
52. Lucie Charvátová (CZE) +1:50
53. Michela Carraraová (ITA) +1:52
54. Anna Krivonosová (UKR) +1:54
55. Erika Jänkäová (FIN) +1:56
56. Alina Stremousová (MDA) +1:57
57. Juliane Frühwirtová (GER) +2:00
58. Tereza Voborníková (CZE) +2:04
59. Stina Nilssonová (SWE) +2:05
60. Darja Blašková (BLR) +2:07
Pořadí SP
1. Lisa Vittozziová (ITA) 135 b
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 115 b
3. Hanna Öbergová (SWE) 113 b
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 99 b
5. Linn Perssonová (SWE) 88 b
6. Vanessa Voigtová (GER) 80 b
7. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 80 b
8. Emma Lunderová (CAN) 71 b
9. Julia Simonová (FRA) 70 b
10. Sophia Schneiderová (GER) 64 b
13. Markéta Davidová (CZE) 55 b
14. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 49 b
34. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
49. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
Pořadí disciplíny
- 1. Julia Simonová (FRA) 90 b
- 2. Dorothea Wiererová (ITA) 75 b
- 3. Elvira Öbergová (SWE) 60 b
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) 50 b
- 5. Emma Lunderová (CAN) 45 b
- 6. Caroline Colombová (FRA) 40 b
- 7. Markéta Davidová (CZE) 36 b
- 8. Vanessa Voigtová (GER) 34 b
- 9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 32 b
- 10. Hanna Öbergová (SWE) 31 b
- 30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 11 b
Pořadí SP
- 1. Lisa Vittozziová (ITA) 185 b
- 2. Julia Simonová (FRA) 160 b
- 3. Hanna Öbergová (SWE) 144 b
- 4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 142 b
- 5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 131 b
- 6. Elvira Öbergová (SWE) 121 b
- 7. Linn Perssonová (SWE) 118 b
- 8. Emma Lunderová (CAN) 116 b
- 9. Vanessa Voigtová (GER) 114 b
- 10. Dorothea Wiererová (ITA) 110 b
- 11. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 105 b
- 12. Markéta Davidová (CZE) 91 b
- 17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 60 b
- 39. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
- 52. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
Konečné výsledky
- 1. 0,0
- 1. Julia Simonová (FRA) +31:13,0 (0)
- 2. Dorothea Wiererová (ITA) +31:24,9 (0)
- 2. +0,0
- 3. Elvira Öbergová (SWE) +31:34,7 (1)
- 3. +0,0
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) +31:39,3 (1)
- 4. +0,0
- 5. Emma Lunderová (CAN) +31:46,2 (1)
- 5. +0,0
- 6. Caroline Colombová (FRA) +31:46,2 (1)
- 6. +0,0
- 7. +0,0
- 7. Markéta Davidová (CZE) +32:06,5 (1)
- 8. Vanessa Voigtová (GER) +32:17,6 (1)
- 8. +0,0
- 9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +32:17,7 (3)
- 9. +0,0
- 10. +0,0
- 10. Hanna Öbergová (SWE) +32:28,7 (3)
- 11. +0,0
- 11. Linn Perssonová (SWE) +32:29,6 (2)
- 12. +0,0
- 12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +32:33,0 (2)
- 13. +0,0
- 13. Ida Lienová (NOR) +32:34,8 (2)
- 14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +32:52,0 (3)
- 15. Suvi Minkkinenová (FIN) +33:03,7 (2)
- 16. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +33:06,4 (4)
- 17. Anna Weidelová (GER) +33:12,4 (3)
- 18. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +33:25,5 (2)
- 19. Sophie Chauveauová (FRA) +33:38,0 (3)
- 20. Samuela Comolaová (ITA) +33:40,1 (0)
- 21. Rebecca Passlerová (ITA) +33:41,2 (2)
- 22. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +33:44,8 (5)
- 23. Sophia Schneiderová (GER) +33:45,7 (5)
- 24. Mari Ederová (FIN) +33:58,6 (6)
- 25. Lou Jeanmonnotová (FRA) +34:04,6 (1)
- 26. Joanna Jakielová (POL) +34:11,1 (2)
- 27. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +34:14,9 (3)
- 28. Elisa Gasparinová (SUI) +34:15,2 (4)
- 29. Lotte Lieová (BEL) +34:15,2 (2)
- 30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +34:20,0 (5)
- 31. Baiba Bendiková (LAT) +34:23,4 (5)
- 32. Anna Mąkaová (POL) +34:38,3 (2)
- 33. Dunja Zdoucová (AUT) +34:39,0 (2)
- 34. Aita Gasparinová (SUI) +34:39,8 (3)
- 35. Stina Nilssonová (SWE) +34:49,9 (2)
- 36. Julia Schwaigerová (AUT) +34:50,4 (3)
- 37. Anna Magnussonová (SWE) +34:59,3 (5)
- 38. Chloé Chevalierová (FRA) +35:01,2 (4)
- 39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +35:03,3 (2)
- 40. Polona Klemenčičová (SLO) +35:10,0 (6)
- 46. Ivona Fialková (SVK) +35:49,1 (6)
- 47. Lucie Charvátová (CZE) +35:51,9 (5)
- 53. Tereza Voborníková (CZE) +36:37,9 (4)
Startovní listina
- 1. 46,4
- 1. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
- 2. Lisa Vittozziová (ITA)
- 2. +0,1
- 3. Linn Perssonová (SWE)
- 3. +0,6
- 4. +0,5
- 4. Emma Lunderová (CAN)
- 5. +0,5
- 5. Anna Weidelová (GER)
- 6. Denise Herrmannová-Wicková (GER)
- 6. +0,4
- 7. +0,1
- 7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 8. +0,1
- 8. Sophia Schneiderová (GER)
- 9. Dorothea Wiererová (ITA)
- 9. +0,3
- 10. Ida Lienová (NOR)
- 10. +0,2
- 11. Vanessa Voigtová (GER)
- 11. +0,1
- 12. Elvira Öbergová (SWE)
- 12. +0,2
- 13. Johanna Skottheimová (SWE)
- 13. +0,6
- 14. +0,1
- 14. Aita Gasparinová (SUI)
- 15. +0,6
- 15. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
- 16. +0,1
- 16. Julia Simonová (FRA)
- 17. +1,8
- 17. Rebecca Passlerová (ITA)
- 18. Hanna Öbergová (SWE)
- 18. +0,0
- 19. +0,3
- 19. Lena Häckiová-Grossová (SUI)
- 20. +0,3
- 20. Mari Ederová (FIN)
- 21. Polona Klemenčičová (SLO)
- 22. Markéta Davidová (CZE)
- 23. Elisa Gasparinová (SUI)
- 24. Caroline Colombová (FRA)
- 25. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
- 26. Paulina Bátovská Fialková (SVK)
- 27. Suvi Minkkinenová (FIN)
- 28. Lotte Lieová (BEL)
- 29. Baiba Bendiková (LAT)
- 30. Ragnhild Femsteineviková (NOR)
- 31. Joanne Reidová (USA)
- 32. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 33. Anna Magnussonová (SWE)
- 34. Sophie Chauveauová (FRA)
- 35. Joanna Jakielová (POL)
- 36. Deedra Irwinová (USA)
- 37. Anna Mąkaová (POL)
- 38. Chloé Chevalierová (FRA)
- 39. Susan Külmová (EST)
- 40. Venla Lehtonenová (FIN)
- 41. Ivona Fialková (SVK)
- 42. Julia Schwaigerová (AUT)
- 43. Nastasija Kinnunenová (FIN)
- 44. Samuela Comolaová (ITA)
- 45. Milena Todorovová (BUL)
- 46. Chloe Levinsová (USA)
- 47. Lou Jeanmonnotová (FRA)
- 48. Dunja Zdoucová (AUT)
- 49. Lea Meierová (SUI)
- 50. Sanita Bulinová (LAT)
- 51. Fujuko Tačizakiová (JPN)
- 52. Lucie Charvátová (CZE)
- 53. Michela Carraraová (ITA)
- 54. Anna Krivonosová (UKR)
- 55. Erika Jänkäová (FIN)
- 56. Alina Stremousová (MDA)
- 57. Juliane Frühwirtová (GER)
- 58. Tereza Voborníková (CZE)
- 59. Stina Nilssonová (SWE)
- 60. Darja Blašková (BLR)
1. Julia Simonová (FRA) 90 b
2. Dorothea Wiererová (ITA) 75 b
3. Elvira Öbergová (SWE) 60 b
4. Lisa Vittozziová (ITA) 50 b
5. Emma Lunderová (CAN) 45 b
6. Caroline Colombová (FRA) 40 b
7. Markéta Davidová (CZE) 36 b
8. Vanessa Voigtová (GER) 34 b
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 32 b
10. Hanna Öbergová (SWE) 31 b
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 11 b
1. Lisa Vittozziová (ITA) 185 b
2. Julia Simonová (FRA) 160 b
3. Hanna Öbergová (SWE) 144 b
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 142 b
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 131 b
6. Elvira Öbergová (SWE) 121 b
7. Linn Perssonová (SWE) 118 b
8. Emma Lunderová (CAN) 116 b
9. Vanessa Voigtová (GER) 114 b
10. Dorothea Wiererová (ITA) 110 b
11. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 105 b
12. Markéta Davidová (CZE) 91 b
17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) 60 b
39. Tereza Voborníková (CZE) 19 b
52. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
1. Julia Simonová (FRA) 31:13.0
2. Dorothea Wiererová (ITA) +11.9
3. Elvira Öbergová (SWE) +21.7 (1)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +26.3 (1)
5. Emma Lunderová (CAN) +33.2 (1)
6. Caroline Colombová (FRA) +33.2 (1)
7. Markéta Davidová (CZE) +53.5 (1)
8. Vanessa Voigtová (GER) +1:04.6 (1)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:04.7 (3)
10. Hanna Öbergová (SWE) +1:15.7 (3)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:16.6 (2)
12. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:20.0 (2)
13. Ida Lienová (NOR) +1:21.8 (2)
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:39.0 (3)
15. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:50.7 (2)
16. Denise Herrmannová-Wicková (GER) +1:53.4 (4)
17. Anna Weidelová (GER) +1:59.4 (3)
18. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:12.5 (2)
19. Sophie Chauveauová (FRA) +2:25.0 (3)
20. Samuela Comolaová (ITA) +2:27.1
21. Rebecca Passlerová (ITA) +2:28.2 (2)
22. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +2:31.8 (5)
23. Sophia Schneiderová (GER) +2:32.7 (5)
24. Mari Ederová (FIN) +2:45.6 (6)
25. Lou Jeanmonnotová (FRA) +2:51.6 (1)
26. Joanna Jakielová (POL) +2:58.1 (2)
27. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +3:01.9 (3)
28. Elisa Gasparinová (SUI) +3:02.2 (4)
29. Lotte Lieová (BEL) +3:02.2 (2)
30. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:07.0 (5)
31. Baiba Bendiková (LAT) +3:10.4 (5)
32. Anna Mąkaová (POL) +3:25.3 (2)
33. Dunja Zdoucová (AUT) +3:26.0 (2)
34. Aita Gasparinová (SUI) +3:26.8 (3)
35. Stina Nilssonová (SWE) +3:36.9 (2)
36. Julia Schwaigerová (AUT) +3:37.4 (3)
37. Anna Magnussonová (SWE) +3:46.3 (5)
38. Chloé Chevalierová (FRA) +3:48.2 (4)
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +3:50.3 (2)
40. Polona Klemenčičová (SLO) +3:57.0 (6)
46. Ivona Fialková (SVK) +4:36.1 (6)
47. Lucie Charvátová (CZE) +4:38.9 (5)
53. Tereza Voborníková (CZE) +5:24.9 (4)
Rozhodovalo se tedy na položce poslední. Julia Simonová jí zvládla nejlépe a z 16. místa po sprintu šla vyhrála s náskokem 2,9 sekundy před Dorotheou Wiererovou. Obě dvě závodnice střílely čistě, daly 20 z 20. Na pozici třetí nakonec dosáhla výborným během Elvira Öbergová ze Švédska, která rychle po odjezdu ze střelnice rychle předjela Lunderovou i Vittozziovou. Markétě Davidové nakonec patřila sedmá pozice, česká kráska chybovala až na poslední položce, kdy netrefila druhý terč. Výborný výsledek, navíc posun z 22. místa po sprintu!
Ze slovenských biatlonistek byla nejlepší Paulina Bátovská Fialková, jenž ležku zvládla obstojně, ale na stojce čtyřikrát chybovala a končí třicátá. Na 46. místě dojela se šesti chybami na střelnici Ivona Fialková ze Slovenska, o chybu méně, ale o pozici horší si vyjela Lucie Charvátová. Třetí česká biatlonistka na startu Tereza Voborníková skončila třiapadesátá.
1. Julia Simonová (FRA) 25:35,0 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +2,9 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +25,3 (1)
4. Emma Lunderová (CAN) +25,7 (1)
5. Elvira Öbergová (SWE) +29,1 (1)
...
7. Markéta Davidová (CZE) +52,9 (1)
31. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +3:04,9 (5)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:16,5 (5)
47. Ivona Fialková (SVK) +4:24,7 (6)
53. Tereza Voborníková (CZE) +4:54,6 (4)