Jihlava – Poruba 2011 2:3 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Šumperk 4:3 (kon.) | Třebíč – Slavia 4:3 (kon.)
Sokolov – Pardubice B 5:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 05.12.2022, 17:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 27. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava doma podlehla 2:3 na nájezdy celku HC RT TORAX Poruba 2011, se s Vámi loučí a brzké uzdravení Otakaru Šikovi přeje Tomáš Lysý. (20:24:40)

Jihlavští hokejisté se dostali v první třetině do vedení 1:0, když pětiminutovou přesilovou hru za faul na Otakara Šika, který se zraněním odjel do nemocnice, využil Vítězslav Brož. V dalším průběhu zápasu nevyužila Dukla jednu přesilovou hru pět na tři, hosté dvě.

Na gól se i přes spoustu šancí čekalo do konce 41. minuty, kdy z předbrankového prostoru srovnal Tomáš Šoustal a o deset minut později poslal hosty do vedení v přesilovce úspěšnou tečí Roman Pšurý. Dukla ale za minutu a čtvrt srovnala po dobré kombinaci Fronka a zakončujícího Tomáše Harkabuse do šibenice.

Prodloužení přes další šance rozhodnutí nepřinesly, takže se šlo do nájezdů, kde jako jediný uspěl Dominik Hrníčko a zajistil Porubě dva body za výhru 3:2 po nájezdech.

Dominik HRNÍČKO - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011. Rozhodující nájezd poslal k pravé tyči Neužila nad jeho beton a kolem lapačky útočník DOMINIK HRNÍČKO.

5. série
    0:1
    Patrik Miškář netrefil branku a bod navíc z nájezdů bere Poruba.

4. série
    0:1
    Dominik Hrníčko se trefil kolem lapačky Neužila přesně k tyči.

4. série
    0:0
    Jiří Fronk si navedl puk na bekhend, mířil ale vedle.

3. série
    0:0
    Tomáš Šoustal nepřekvapil Neužila fintou a la Forsberg, puk končí v lapačce Neužila.

3. série
    0:0
    Tomáš Harkabus před Dolejšem přibrzdil, nerozhýbal ho a poté už z úhlu nezavěsil.

2. série
    0:0
    Vojtěch Střondala rozhýbal Neužila, ale poté z velkého úhlu trefil také tyčku.

2. série
    0:0
    Další jihlavský bek, Filip Haman, orazítkoval dobrým zakončením levou tyčku Neužila.

1. série
    0:0
    Produktivní Roman Pšurný si najel až před branku, v cestě mu stál ale beton Neužila.

1. série
    0:0
    Fabien Kočí střelou na lapačku Dolejše neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení i přes dobré šance rozhodnutí nepřineslo, radovat se mohla jak Dukla, tak Poruba. Nicméně zápas, ve kterém by zasloužili vyhlásit za nejlepší hráče oba brankáři, dospěl do nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Obránce Fabien Koči zpoza branky odmítl soupeře, obkroužil jí a zakončil, ovšem Dolejš zabránil rozhodnutí zápasu.

64:15
    Jihlavští mají puk za brankou a zkusí ještě jednu útočnou akci.

63:22
    Miškář se na pravé straně před brankou dobře uvolnil a hledal Harkabuse, který v zakončení do volné části branky u levé tyče promáchl.

62:08
    Také Dominik Hrníčko mohl rozhodnout zápas, když projel mezi Fronkem a Hamanem a dostal se sám před Neužila. V bezprostřední blízkosti si přehodil puk na forhendové zakončení, ale i nyní se potvrdilo, že utkání kralují brankáři a možná budeme za chvíli sledovat jejich umění v nájezdech.

61:01
    Jihlavští hokejisté zásluhou Tomáše Chlubny udrželi puk v útočném pásmu. Útočník Dukly se pak neohroženě dostal až před Dolejše, který měl při zákroku i trošku potřebného štěstí a puk vytěsnil mimo.

60:01

Ve třetí třetině dokázala Poruba otočit stav. Hned v čase 40:58 puk propadl před brankou na volného Tomáše Šoustala, jenž se trefil nad vyrážečku Neužila. O deset minut později hosté vedli, když přesilovou hru využil úspěšnou tečí Roman Pšurný. Jenže za minutu a čtvrt bylo srovnáno. Fronk v situaci dva na nikoho poslal kotouč za sebe na Tomáše Harkabuse, který vymetl šibenici. Skóre se poté už neměnilo, takže za stavu 2:2 se jde do prodloužení.

60:00

59:42
    Hosté mají puk v pásmu a už nikam nespěchají.

58:47
    Brož nebyl dalek od toho, aby zblízka překvapil Dolejše, který nebyl v ideální pozici. Nezadařilo se mu. Kotouč poté přišel na modrou pro Fabiena Kočího, který malou volnou část branky netrefil.

58:20
    Akci Poruby ukončuje ofsajd.

58:00
    Ze třetí třetiny zbývá odehrát 120 sekund.

57:11
    Fronk si najížděl před branku, kam i dostal puk, ale v rozhodujícím momentu se mu kotouč svez z hokejky. I tak Dukla zahrozila, po Hamanově nahození sebral právě Fronk za brankou kotouč a mezi kruhy viděl Harkabuse, který si na Dolejše nepřišel.

56:18
    Nahození od modré v podání Lemckeho nebylo pro Neužila ničím jednoduchým, jelikož nevěděl, zda na poslední chvíli nebude puk někdo tečovat. Nestalo se tak.

56:00
    Jakub Neužil raději kryje dlouhé nahození soupeře ve své výstroji.

54:28
    Poruba hraje také v pěti.

54:15
    Ten zatím nepřišel a Porubští se následně osvobozují.

53:59
    Jihlavští hokejisté svírají soupeře před brankou a hledají si vhodný prostor ke střele.

52:28
    Poněkud rozporuplné výroky sudích ve třetí třetině – jmenovitě předcházející vyloučení Jáchyma – nyní pokračují, kdy jde ven Roman Pšurný za podrážení. Ani jeden zákrok nevypadal výrazně vážně.
    51:48 Tomáš HARKABUS - 2:2

51:48
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po velkém propadu ve středním pásmu jel Fronk se Skořepou sám na branku. Když to vypadalo, že jihlavský forvard nahraje kapitánovi na levou stranu do zakončení, vybral si z druhé vlny sjíždějícího TOMÁŠE HARKABUSE, který se opřel o puku a v levé šibenici Dolejše od této chvíli není ani jeden pavouk.
    50:35 Roman PŠURNÝ - 1:2

50:35
    Poruba právě vstřelila branku!
    Porubští využívají přesilovou hru. Spíše se mi zdálo, že střelu od modré tečoval před brankou Neužila Michal Vachovec, jenž se i velmi radoval, ale branka je nakonec přiznána ROMANU PŠURNÉMU, který se zřejmě postaral o finální dotek puku. Asistence: Michal Vachovec, Adam Sedlák.

50:14
    Jihlava se osvobozuje a posílá puk na druhou stranu kluziště, Dolejše navíc v rozehrávce obtěžoval jeden z hráčů v červenožlutém.

49:56
    Buly vyšlo lépe Porubě, ale s kombinací nenaložili hosté dobře a přichází o puk.

49:38
    Miloslav Jáchym s velkou nelibostí usedá za katr kvůli domnělé hrubosti, které se dle sudích dopustil za vlastní klecí.

48:04
    Jihlavští se snaží opět napadat rozehrávku soupeře a vystrkovat trošku růžky. Poruba ale hraje do defenzívy také velmi dobře.

47:18
    Šoustal při zakončení ještě najel do Neužila, takže v jeho brankovišti vznikla menší strkanice. Bez vyloučení.

45:43
    Patrik Miškář opět na Daniela Dolejše nevyzrál. Po rychlém kontru Dukly na něj ujížděl prakticky sám, Krenželok ho jej stínoval, ale střelou nad lapačkou neuspěl.

45:18
    Po ofsajdu Poruby vyhráli hosté buly a hned se dostali do pásma. Neužil následné nahození z levé strany raději kryje.

44:54
    Aaron Berisha přejel modrou a napřáhl z osy ke střele, jenže puk mezi tři tyče nevměstnal.

44:24
    Hokej je nyní oboustranně hodně opatrný, hlavně neudělat chybu, která by oba týmy mohla stát cenné body.

43:08
    Fronk získal kotouč za vlastní brankou, odkud ho vyváží do středního pásma. Dále se ale nedostal a Dukla bude muset začít opět od své branky.

41:57
    Hostům je pískán ofsajd.
    40:58 Tomáš ŠOUSTAL - 1:1

40:58
    Po souboji o puk před Neužilem vyplaval puk mezi kruhy na TOMÁŠE ŠOUSTALA, který byl zcela volný a kotouč poslal nechytatelně nad vyrážečku brankáře. Asistence: Aaron Berisha, Michal Vachovec.

40:36
    Jeden z jihlavských hráčů dobře zapracoval na modré a kotouč je znovu až u branky Dolejše.

40:23
    Dukla opět vyhazuje puk na druhou stranu. Pokus o rychlou otočku Poruby končí zakázaným uvolněním.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:22.

Druhá třetina branku nepřinesla a že v ní byly šance na skórování. Na začátku dvacetiminutovky neuspěl Miškář sám před Dolejšem, poté Dukla řádně zavřela soupeře při početní výhodě. Další dlouhou přesilovou hru pět na tři Porubští opět nevyužili kvůli vychýlené koncovce i jistému Neužilovi. Když se na konci třetiny neprosadil střelou z pravého kruhu ani Jáchym, šlo se do kabin za nezměněného stavu 1:0. Porubu čeká ve třetí třetině 57 sekund dlouhá přesilovka pět na tři.

Také už máme info o zdravotním stavu Otakara Šika. Jihlavský útočník byl s podezřením na zlomenou čelist odvezen do nemocnice, před příjezdem záchranné služby komunikoval a byl při vědomí. Brzké uzdravení, Oto!

40:00

39:57
    Stejně tak jako nyní a druhá třetina končí.

39:40
    Červenožlutí opět vyhazují kotouč ven z pásma.

39:22
    Roman Pšurný na Neužila opět nevyzrál, tentokrát střelou z pravého kruhu.

39:07
    Dukla ihned po buly znovu posílá puk přes všechny čáry.

38:57
    Jen velmi nerad usedá Jiří Fronk před koncem druhé třetiny na trestnou lavici za faul kolenem na soupeře za porubskou brankou.

38:26
    Jáchym si najel s pukem na pravý kruh, jeho slibnou střelu ale vytěsnil Dolejš nad branku. Souboj na dálku v podání dvou brankářů se zkušenostmi z extraligy probíhá nadále.

37:20
    Poruba je v plném počtu, po buly získala puk a Dominik Hrníčko, "porubský Wim Hof", se hned může zapojit do útoku.

37:16
    Střelu z pravé strany kryje Daniel Dolejš.

36:56
    Dukla sice přetlačovanou na modré zvládla, ale už si nedokázala vytvořit prostor ke střele a hosté se opět osvobozují.

36:18
    Stejně je tomu i nyní, kdy se Porubští osvobozují.

35:46
    Dukle se přesilová hra zatím nedaří podle představ.

35:16
    Porubský "ledový muž" Dominik Hrníčko, velký příznivec zimního otužování a koupání, držel soupeře a jde na trestnou lavici.

34:16
    A nakonec jej vyvezla až před Daniela Dolejše, který raději dlouhé nahození pokryl. Vhazovat se bude po jeho pravici.

33:57
    Souboj o puk v rohu za brankou Neužila vyšel lépe pro Duklu, která může vyvézt puk dopředu.
    Informace o zdravotním stavu Otakara Šika

33:39
    Dukla hraje v plném počtu.

33:07
    Poruba opět nevyužila dlouhou přesilovku pět na tři, Dukla je ve čtyřech.

32:40
    Dukla se hned po buly osvobozuje.

32:30
    Michal Vachovec mezi kruhy netrefil branku. Velký tlak Poruby završil Daniel Krenželok ránou kousek od modré, kterou však Neužil schoval ve výstroji a přerušuje hru.

32:11
    Adam Sedlák mezi kruhy nedostal puk ideálně na střelu, následovala ale mnohem nebezpečnější rána Romana Pšurného z velkého úhlu z pravé strany, kterou Neužil vykryl.

32:00
    Porubská kombinace zatím není nebezpečná.

31:39
    Minutu a 28 dlouhá přesilovka pět na tři pro Porubu. Na trestnou lavici míří i Adam Dvořák za držení protihráče.

31:07
    Fabien Kočí chtěl za vlastní brankou obrat soupeře o puk, jenže podrazil jej a jde zbytečně ven.

30:46
    Kolářovo táhlé nahození od modré našel Daniel Dolejš ve výstroji i přes dobrou clonu Josefa Skořepy.

30:39
    Už se hraje dále, útok Poruby ale nebyl přesný a končí zakázaným uvolněním.

Na pravém kruhu z pohledu Neužila před jeho brankou vznikla menší nerovnost v ledě, kterou se snaží rozhodčí rychle zahladit. Snad se jim to povede, přerušeních jsme už měli dost.

29:47
    Klimíčkova střela od modré byla zblokována jedním z hráčů Dukly.

29:03
    Bilčíkovo nahození od modré zkusil před brankou tečovat bek Chvátal, který při zranění Šika hraje na postu forvarda. Puk však netrefil.

28:05
    Jihlavští hokejisté další gól v přesilové hře nepřidali. Poruba je v pěti.

27:18
    Poruba posílá puk alespoň do středního pásma. Se střídáním jsou na tom hosté hůře, střídačku mají na vzdálenější straně.

26:38
    Jihlava v přesilové hře zamkla soupeře. Z levé strany posílal střílenou přihrávku na branku Fronk, po puku se sápal ještě Brož, ale Dolejš byl na místě.

26:05
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011:
    Tomáš Šoustal – 2 min., krosček.

25:38
    Buly po pravici Neužila se bude napodruhé opakovat, hra je ve druhé třetině hodně přerušovaná.

23:48
    Patrik Miškář se na chvíli ocitl sám před brankou a ihned tváří v tvář Dolejšovi zakončoval. Neúspěšně, stav zůstal nezměněn.

23:28
    Brož v rychlostním souboji nestačil na soupeře. Ačkoliv byl zřejmě Vachovec u puku za jihlavskou brankou dříve, rychle o něj přišel.

22:44
    Tlačenici o puk za brankou Dolejše vyhráli hosté, kteří tak mohou založit útočnou akci.

22:18
    Jihlavští nikam nespěchají, puk mají před svým brankářem a jdou střídat.

21:25
    Jihlavští hokejisté hrají v plném počtu.

21:15
    Krenželokova střela si cestu za Neužilova záda nenašla a poté se Dukla dokázala osvobodit.

20:56
    Porubě se zatím nedaří vymyslet souvislejší kombinaci, která by vyústila v brankovou šanci.

20:38
    Jihlava hraje ve čtyřech.

20:24
    Rána Adama Sedláka se zastavila o Vlastimila Bilčíka, který obětavě blokoval střelu. Následnou střílenou přihrávku z pravé strany podél brankoviště od Šoustala pokryl Neužil.

20:03
    Skořepa bojoval na buly, seč mohl, leč puk získali hosté a už jsou v pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:29.

První třetina je u konce. Dukla se v ní sice ujala vedení 1:0. ale po momentu, který jistě nikdo nechce vidět. Tomáš Gřeš na jihlavské obranné modré trefil Otakara Šika, za což vyfasoval trest na pět minut a do konce zápasu. I Gřeš byl po svém zákroku otřesený, ale Šik dopadl výrazně hůře, jelikož se dlouho nesbíral z ledu a nakonec odjel na nosítkách a poté rovnou do nemocnice. Z následné dlouhé přesilovky se trefil Vítězslav Brož, poté ještě Dukla nevyužila 74 sekund dlouhou přesilovku pět na tři. Na konci třetiny hráli přesilovku také hosté, nejprve klasickou a poté 1:13 minuty dlouhou pět na tři, kterou rozdělila přestávka. Do druhé části půjde Poruba ještě s 38 sekundami dvojnásobné výhody a takřka minutou a půl klasické.

20:00

19:48
    Aaron Berisha si najel mezi kruhy, kam dostal přihrávku, ale Neužila u bližší tyčky nepřekvapil.

19:25
    Také Poruba si zahraje přesilovku pět na tři, dvě minuty za krosček odpyká Miloslav Jáchym.

19:03
    Zatímco hlasatel oznámil poslední minutu první třetiny, Dukla se podruhé za sebou osvobodila.

18:38
    Vylučení přichází také na jihlavské straně, trestán je Radek Pořízek, dvougólový střelec z minulého kola proti Slavii. Nyní se do statistik zatím zapisuje jen hákováním.

18:17
    Ofsajd porubských hokejistů.

18:03
    Křehlík se po pravé straně protáhl do útočného pásma, kde ale byl v přesile hráčů soupeře a o puk přišel.

Opět menší zdravotní komplikace, nyní klečí na ledě jeden z hlavních, který se srazil s Aaronem Berishou a dopadl nepříjemně na led. Po chvilce se zvedá z ledu a doufejme, že tím dnešní zdravotní eskapády končí.

17:29
    Za branou čeká Haman na to, až mu najedou spoluhráči, kterým bude moct vyslat přihrávku.

16:33
    Bilčík zabojoval na vlastní modré a Porubským tak trvalo o něco déle, než se dostali do pásma. Ve finále celé akce byl Neužil opět s Krenželokem, který jej střelou z kruhů nepřekonal.

15:42
    Střela od modré v podání Patrika Urbance, který také něco málo odehrál za Jihlavu, před Neužilem nepříjemně skočila. Brankář, který má do Dukly vyřízené střídavé starty, nicméně kotouč zvládl vyrazit.

15:32
    Po levé straně si sjížděl před branku Daniel Krenželok, který je všem jihlavským fanouškům znám jako produktivní a hlavně ofenzívní bek. Na Neužila v jihlavské brance si ale nepřišel.

14:59
    Fronk rozehrává útočnou akci zpoza vlastní branky, ale Jihlavě se nepodařilo usadit se před brankou Dolejše. I přes další velmi dobré napadání.

14:22
    Radim Toman neudržel kotouč na levém kruhu, hosté tak přichází o pásmo.

13:24
    Poruba hraje v plném počtu.

12:38
    Trest Gřeše je odpykán, Dukla má ale stále přesilovou hru pět na čtyři.

12:24
    Po Fronkově střele u pravé tyčky Dolejše prolétl puk těsně kolem branky, následně porubský brankář přerušil hru, když našel Miškářovu tvrdou ránu z pravého kruhu ve výstroji.

12:04
    Mezi kruhy si najel na střelu Miškář, ale Dolejše nepřekonal. Po další jihlavské střele se puk zřejmě otřel o tyčku.

11:27
    Jihlavští nakonec zvládli přetahovanou o buly a mohou zakombinovat.

11:24
    Dukla si zahraje minutu a čtrnáct sekund dlouhou přesilovku pět na tři po hákování, kterého se dopustil kapitán Jiří Klimíček.

A před touto dlouhou početní výhodou si bere trenér Viktor Ujčík oddechový čas.

11:22
    Jihlavští jsou v pokračující přesilové hře nadále aktivní. Mezi kruhy byl chvilku volný Jáchym, jenž také dostal kotouč. Chvilku si na střelu počkal, ale to už se Dolejš stihl srovnat v brance.
    09:55 Vítězslav BROŽ - 1:0

09:55
    Jihlavští hokejisté jdou v přesilové hře do vedení. Haman na modré posunul puk na levou stranu na Fronka, který vystřelil. Puk vypadl před brankou, kde si jej našel VÍTĚZSLAV BROŽ a behkendem poslal puk nechytatelně pod horní tyčku. Asistence: Jiří Fronk, Filip Haman.

08:55
    Jihlavští si musí s pukem opět sjet až za vlastní branku, Poruba se osvobodila.

08:41
    Daniel Kolář zachytil na modré vyhození soupeře. Najel si prakticky až mezi kruhy, ale jeho ránu skryl Dolejš ve výstroji.

07:38
    Tomáš Gřeš je vyloučen na pět minut a do konce utkání za napadení.

Podruhé v sezoně je jihlavský hráč odvážen z ledu na nosítkách, což vidíme v jakémkoliv týmu jen velmi neradi. Otakar Šik je za potlesku odvážen do útrob stadionu, na ledě po něm bohužel zůstala krvavá stopa.

Na straně Poruby se jednalo zřejmě o Tomáše Gřeše, který je již za pomocí spoluhráčů odvážen na střídačku. S Otakarem Šikem to vypadá hře.

07:29
    Hra je přerušena po tom, co jeden z hráčů Poruby trefil na jihlavské obranné modré Otakara Šika. Oba dva se těžce sbírají z ledu a k oběma hokejistům již spěchá realizační tým.

07:19
    Napotřetí už Dukle vyhození vyšlo, Miškář ukázal rychlé nohy a kotouč dojel.

07:12
    Další zakázané uvolnění Jihlavy.

06:51
    Haman se snažil vyvézt puk na druhou stranu, ale nakonec se domácí museli bránit ataku soupeře. Ještě před tím pálil od modré Kočí, ovšem brankář Dolejš puk dobře viděl a zasáhl.

05:51
    Jihlava ale rozehrála jen na zakázané uvolnění.

05:19
    Porubě se nakonec podařilo vymanit se z jihlavského napadání, ale první tým tabulky jen odevzdal puk na druhou stranu.

04:35
    Porubští rozehrávají útočnou akci od vlastní klece, kde je Dukla ale dobře napadá.

02:49
    Poruba se dostala až k Neužilovi, těsně před zakončením ale hostům do puku zasáhl Brož a nenechal tak Porubu z malé vzdálenosti ohrozit brankáře Neužila.

01:49
    Gřeš ztratil na modré puk a do útoku tak mohla Dukla, ani té ale akce nevyšla, po nepřesné přihrávce skončil puk až za Dolejšem.

01:15
    Dolejš při zákroku proti bekhendové střele Skořepy vysunul branku ze své obvyklé pozice, hra se tak na chvíli přeruší.

00:29
    Dvořák dorážel střelu Miškáře od modré a připsal si tak první střelu v zápase, Dolejš ji ale hokejkou dokázal poslat mimo ohrožení branky.

00:01
    Úvodní vhazování pro Duklu.

00:01

Týmy už nastupují na ledovou plochu, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

HC Dukla Jihlava: Neužil (Beran) – Bilčík, A. Dvořák, D. Kolář, F. Kočí, Haman, M. Jáchym, Chvátal – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus (A), Skořepa (C), Fronk – Tecl, Handl, Křehlík – Cachnín, Pořízek, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – Klimíček, Lemcke, Urbanec (C), Voráček, Sedlák, Krenželok – Christov, Střondala, Hrníčko – Karafiát, Pšurný (A), Berisha – Gřeš, Vachovec (A), Šoustal – Häring, Toman, Brodek.
    Trenér: Jiří Režnar

Rozhodčí: Hucl, Valenta – Jindra, Štofa.

Statistické okénko:
    Nejproduktivnější hráči:
    Patrik Miškář, 21 bodů (9+12) – Jakub Šlahař, 25 bodů (11+14)

Nejlepší střelci:
    Otakar Šik, 12 gólů – Jakub Šlahař, 11 gólů

Nejlepší nahrávači:
    Patrik Miškář, 12 asistencí – Roman Pšurný, 17 asistencí

Nejproduktivnější obránci
    Filip Dundáček, 7 bodů (1+6) – Jiří Klimíček, 14 bodů (3+11)

Brankáři:
    Adam Beran, 21 zápasů, 2,45 průměr, 91,16% – Daniel Dolejš, 16 zápasů, 2,18 průměr, 92,39%

HC RT TORAX Poruba 2011:
    V současnosti není v Chance lize lepšího celku než Poruby. Ostravané mají 51 bodů, tedy o deset více než jejich aktuální soupeř, a tabulku vedou o čtyři body před Litoměřicemi, navíc mají zápas k dobru. Poruba se může opřít o vynikající defenzívu a brankáře, vždyť 57 inkasovaných branek je druhým nejmenším počtem v celé soutěži po Vsetínu. Aktuálně navíc porubští hokejisté drží sérii pěti zápasu, ve kterých pokaždé bodovali a zapsali 12 bodů.

HC Dukla Jihlava:
    Domácí tým po třech porážkách v řadě, z toho dvou šestigólových, zabral. Ačkoliv hrál s posledními dvěma celky tabulky, nic to nemění na velké potřebě získaných šesti bodů. Dukla nejprve vydolovala výhru v Chrudimi proti B-týmu Pardubic 4:2 a v sobotu v Army game v Jindřichově Hradci porazila Slavii 5:2. V tabulce sice stále je na osmé pozici, ovšem na druhé Litoměřice ztrácí jen sedm bodů a oproti čtvrté Třebíči má jen tříbodové manko.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u šlágru 27. kola Chance ligy, ve kterém se proti sobě postaví HC Dukla Jihlava a HC RT TORAX Poruba 2011. Dukla se v posledních kolech výsledkově zvedá a Porubě patří první příčka tabulky, na stadionu v Jindřichově Hradci tak bude k vidění jistě zajímavý zápas, který začne od 17:30 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. V. Brož (Fronk, Haman), 52. Harkabus (Fronk, Haman) – 41. Šoustal (Berisha, Vachovec), 51. Pšurný (Vachovec, Sedlák), rozh. náj. Hrníčko