Havířov – SHKM Hodonín 2:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 7:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:3 (po pr.)
Písek – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Jablonec n/N 8:5 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Cheb 3:4 (kon.) | Řisuty – Letňany 1:4 (kon.)
HK Opava
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
Hokej Vyškov
Středa 07.12.2022, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

Konec zápasu. (20:20:55)
    60:28 Jiří ŠINDELÁŘ - 4:3

60:28
    Opava právě vstřelila branku!
    Je hotovo! Tomáš Rousek dostal kotouč před branku, tam výborně zabojoval JIŘÍ ŠÍNDELÁŘ, kterému se nadvakrát kotouč podařilo dostat puk za záda Kořénka a Slezan má dva body! Asistence: Tomáš Rousek, Tomáš Káňa.

60:05
    Kotouč po buly získává Opava, která hned rozjíždí útočnou akci.

60:01

Třetí třetina je u konce, opavští hráči ještě něco reklamují, teď popravdě nevím, o co přesně se jedná. Půjdeme nicméně do prodloužení.

60:00

59:57
    Ať se na mě páni rozhodčí nezlobí, ale závěr zápasu nezvládají. V posledních dvou minutách Vyškovu odpustili minimálně dva fauly, nyní byl sestřelen hráč Slezanu ve středním pásmu nedovoleným způsobem. Opavští fanoušci se zlobí marně.

59:00
    Slezan měl teď několik nebezpečných střel, které ovšem gólem nekončí! Sledujeme divoký závěr zápasu.

58:18
    Zakázané uvolnění Vyškova.

57:09
    Slezan v plném počtu.

56:40
    S velkým štěstím teď Opava přežila střelu z levé strany, která i po zákroku Pitáka skončila jen těsně vedle!

56:10
    Po několika střelách Vyškova se puku zmocnil Šindelář a opavská čtveřice konečně střídá.

55:15
    Slezan rychle vyhazuje.

55:09
    Jozef Danielčák v rohu vlastní třetiny bojoval v rohu o kotouč, který nakonec zašlápl a jde ven za zdržování hry. Vyškov má šanci udeřit.

54:07
    Oba týmy v plném počtu.

53:13
    Slezan přebírá iniciativu a nejen Kořénkovi teď bylo pořádně dusno! Závar po střele Štěpánka nicméně Vyškov přežil.

52:02
    Kočkovaná Krupy s Dobiášem končí dvouminutovými tresty za hrubost pro oba zúčastněné.

51:30
    Tečovaný projektil Radima Štěpánka vypadal hodně nebezpečně, nakonec ovšem Kořének zasahovat nemusel.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 11. Danielčák (Šindelář), 40. Vašenka (Vojkůvka, Vojtovič), 49. Štindl (Wolf, Štěpánek), 61. Šindelář (Rousek, Káňa) – 8. Vašíček (Kořenek), 34. Čuřík (Mikulík), 35. Dobiáš (Kořenek, Vašíček)

HK Opava: Piták (Sotlar) – Pachula, Ludvík, Černý, Šindelář (C), Štěpánek, Věntus – Zelenka, Káňa (A), Tomsa, Rousek, Wolf (A), Vojkůvka, Vašenka, Krupa, Štindl, Vojtovič, Danielčák, Kadula.
    Trenér: Aleš Tomášek

Hokej Vyškov: Kořének (Micka) – Hefka, Studený, Hohl, Mikulík, Holemý, Žižka (C) – Snášel, Lekeš, Dobiáš, Sebera, Janeček, Tomajko, Weintritt, Čuřík (A), Vašíček, Popelka, Kořenek, Komínek (A).
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Veselý