Philadelphia – Washington 1:4 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:9 (kon.) | Calgary – Minnesota 5:3 (kon.)
Colorado – Boston 0:4 (kon.) | Edmonton – Arizona 8:2 (kon.) | Vegas – NY Rangers 1:5 (kon.)

3. Adam Fox (NYR) – 0+2 (07:00:22)

Pouze deset minut z celkových šedesáti bylo Vegas Rangers důstojným soupeřem. Hostům v tomto zápase vyšlo všechny. Takticky velmi dobře připravený New York totálně smazal domácí tým. Zasloužená výhra Rangers. Filip Chytil se na ni podílel gólem.

59:07
    Ještě jedno vhazování v útočném pásmu Vegas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině i zápase.

57:20
    Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, ale nedokázali si vypracovat výraznější šance. Rangers hrají takticky velmi dobře.

57:00
    Kaapo Kakko bojoval o kotouč za brankou Vegas, tam jej získal, ale střeleckou pozici pro spoluhráče nepřipravil.

56:22
    Komerční přestávka.

55:30
    Jonas Röndbjerg hledal spoluhráče, Shea Theodore pokračoval v akci, ale branku Rangers ohrozit nedokázal.

55:14
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek míří za snadnou výhrou.

54:12
    Jeden z hráčů Vegas se dostal do zakončení, ale neuspěl. Následně Julien Gauthier trefil jen brankáře. Komerční přestávka.

53:30

53:00
    Hráči Vegas by se už nejraději viděli v kabině, v tomto zápase jim nevyšlo vůbec nic.

52:31
    Domácí celek se dál brání přesilovce soupeře.
    51:35 Mika ZIBANEJAD - 1:5

51:35
    Rangers právě vstřelili branku!
    Další gól hostů, kterým maximálně vychází třetí třetině, tvrdou ránou z horní hranice kruhu uspěl MIKA ZIBANEJAD. Logan Thompson vzteky rozbil hokejku. Asistence: Artěmij Panarin a Vincent Trocheck.

51:30
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Brayden McNabb – 2 min., krosček.

50:39
    Filip Chytil se vrátil do obrany a dokázal puk odehrát do bezpečí.

50:10
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, hosté jsou aktivnější, mají převahu a kombinují před brankou Vegas.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. Marchessault (Stephenson, Theodore) – 7. Kakko (K. Miller, Trouba), 46. Zibanejad (Panarin, Fox), 47. Chytil (Goodrow, Panarin), 48. Lafreniere (Zibanejad, Fox), 52. Zibanejad (Panarin, Trocheck)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez, Whitecloud, McNabb, Hague, Theodore, Miromanov – Cotter, Stephenson, Ma. Stone – W. Karlsson, Marchessault, Re. Smith – N. Roy, Kessel, W. Carrier – Leschyshyn, Kolesar, Röndbjerg.
    Trenér: Buce Cassidy

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba, Hájek, Schneider – Lafreniere, Zibanejad, Kakko – Panarin, Chytil, Goodrow – Kreider, Trocheck, Vesey – Blais, Brodzinski, Gauthier.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Rooney, Hebert – Toomey, Barton

Diváci: 17 939