Philadelphia – Washington 1:4 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:9 (kon.) | Calgary – Minnesota 5:3 (kon.)
Colorado – Boston 0:4 (kon.) | Edmonton – Arizona 8:2 (kon.) | Vegas – NY Rangers 1:5 (kon.)
San Jose – Vancouver 5:6 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 08.12.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 5. kolo

Zápas je u konce. Libereci se v závěrečné třetině podařilo odskočit o dvě branky a po prohře proti Karlovým Varům zaznamenávají další výhru. (20:05:55)

58:24
    Maxin vzal útočnou šanci na sebe, ale Tuláčka neprostřelil.

57:20
    Šmerda zkusil pálit od modré, ale trefil pouze zadní mantinel.

55:20
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec odskakuje o tři branky poté, co Pekař našel na modré čáře PAVLA PRŮŠKA, který si najel na střed a dělovou ránou do rohu Tuláčkovi branky dává gól.

54:16
    Kopecký se rozjel napříč útočnou třetinou, avšak k zakončení ho obrana Liberce nepustila.

53:10
    Liberec si vyžádal oddechový čas.

53:10
    Krásná akce, kterou rozjel Pekař, jež vyděl na levém mantinelu rozjetého Rozsívala, který přihrávkou před branku našel IMRICHA MAXINA, jehož střela golfem do prázdné branky znamená dvougólové vedení Liberce.

51:35
    Zvoní tyč! Po dvou střelách Dynama se o slovo přihlásil Kučera, který z prostoru mezikruží trefil pravou tyč!

49:30
    Průnikovou přihrávku na Kratochvíla vystihl Hrouda a hned poslal puk do útoku.

47:49
    Neobsazený se ocitl Pražen, který dostal puk, ale těsně před zakončením mu ho sebral Seidl.

46:50
    Vápeník vystihl přihrávku Liberce a ihned se rozjel do útočné třetiny, kde ho o puk obral Průšek.

45:38
    Lempachova klička před branku Liberce byla zachycena Seidlem.

44:48
    Rozsíval vyvezl puk do útočné třetiny, kde byl obrán o puk dvojicí pardubických hráčů.

44:02
    Vápeníkova špatná rozehrávka nabila Rozsívalovi, který se dostal do nájezdu, ale Tuláček šanci zlikvidoval.

43:09
    Průkopek se snažil prohodit pardubické obránce, ale byl zastaven.

41:42
    Přesnou přihrávku k tyči dostal Pekař, jemuž se nepodařilo zpracovaní a Tuláček se stihl přesunout.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 24. Krčál (Bartoň, Rolinek) – 27. Pekař (Rozsíval), 36. Maxin (Rozsíval), 54. Maxin (Rozsíval, Pekař), 56. Průšek (Pekař, Rozsíval)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Novosad, Křečan, Úlehla, Šmerda, Vápeník, Oliva, Švec, Kopecký, Rolinek, Lempach, Pražan, Pilař, Krčál, Kučera, Kantor, Bartoň, Mikeska.
    Trenér: Petr Hemský

Bílí Tygři Liberec: Bogač (Macourek) – Pilíšek, Průšek, Ehrenberger, Seidl, Hrouda, Macháček, Jarabko, Stromský, Král, Prokůpek, Kratochvíl, Rozsíval, Kučera, Šťástka, Maxin, Pekař, Krajdl.
    Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Bernat – Štěrba, Karásek