Helas Brno – Česká Lípa 6:3 (kon.) | Chrudim – Olympik Mělník 7:1 (kon.) | Slavia – Kadaň 4:1 (kon.)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Jak to po prvním poločase rozhodně nevypadalo na debakl, tak Chrudim se přece jen rozjela. Pavel Drozd našel před prázdnou brankou DOMINIKA BALOGA, jenž druhou trefou upravuje už na 7:1!

36:34
    Olympik zkouší hru bez brankáře!

35:34
    Rychlá akce Chrudimi na jeden dotek skončila na levé noze DAVIDA DROZDA, jenž prudkou ranou na přední tyč nedal Šandovi šanci zasáhnout – 6:1!

34:18
    David Drozd mohl navýšit náskok Chrudimi, jeho zakončení ale skončilo na tyči!

33:08
    Parádní samostatnou akci na místě si střihl DOMINIK BALOG, který si zpracoval balon na prsa a z druhého doteku ho poslal nekompromisně pod břevno – 5:1!

30:15
    V nefutsalové pozici zůstal na hřišti ležet bez cizího přičinění Torres, naštěstí to snad nebude nic vážného. Za doprovodu lékaře byl odveden na chrudimskou střídačku.

29:39
    Tak přece jen se nyní akce Chrudimi vydařila na jedničku s hvězdičkou! David Drozd našel před prázdnou brankou nepokrytého PAVLA DROZDA, který zvýšil na rozdíl tří branek – 4:1!

27:49
    Balon poskakuje před mělnickou brankou, ale Chrudimi se stále nedaří ho doklepnout do sítě. Mělník má nakročeno na nejlepší výsledek proti Chrudimi za poslední řadu let.

26:05
    Marko Radovanovič z frustrace zatáhl unikajícího hráče soupeře a právem dostává žlutou kartu. Na fauly vyrovnáno 1:1.

25:45
    Stále sledujeme marné pokusy Chrudimi dobývat branku Olympiku, který stále může na východě Čech pomýšlet na body.

22:21
    Jak pracovala obrana Mělníku v dosavadním průběhu skvěle, tak poslední akci si za rámeček nedá. Nechala zcela samotného proběhnout od půlící čáry DAVIDA DROZDA až k brankářovi a toho následně český reprezentant lehkým dloubáčkem pohodlně přehodil – 3:1!

22:08
    A další šance Chrudimi, tentokrát ji měl David Drozd. Nyní se pro změnu zaskvěl Šanda.

20:41
    Zkraje druhého poločasu měl Matěj Slováček možnost vrátit Chrudimi dvoubrankový náskok, jenže zakončení na vzdálenější tyč skončilo jen o kousek vedle!

20:01

20:00

19:30
    Mělník právě vstřelil branku!
    Velice špatný první poločas ze strany Chrudimi je ještě podtržen! Brankář Dudu si nyní vybral velmi slabou chvilku, když jednoduchou přihrávku Šuby chtěl sebrat do rukavic, při zvedání míče z palubovky mu ale vyklouzl za sebe, kde stál zapomenutý JOAO, který jednodušší gól ve své kariéře rozhodně nedal – 2:1!

18:18
    Everton měl na noze třetí branku Chrudimi, tvrdou ranou ale trefil do hlavy Vokouna. Kapitán Olympiku se rychle zvedl z palubovky a je v pořádku.

16:43
    Také trenér Olympik Němec zkouší své hráče povzbudit při time outu. Bude to mít stejný efekt jako v případě Chrudimi?

Petr Dejnožka

Branky: 3. P. Drozd (Koudelka), 10. Torres (Everton), 23. D. Drozd, 30. P. Drozd (D. Drozd), 34. Balog, 36. D. Drozd (Koudelka), 38. Balog (P. Drozd) – 20. Joao (Šuba)

Karty:   27. Radovanovič (CHR)

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D.Drozd, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček
    Trenér: Felipe Conde

SK Olympik Mělník: Šanda – Joao, Vokoun, Sváta, Šuba, Šustr, Machytka, Wilder, Ježek
    Trenér: Jakub Němec

Rozhodčí: Nagy, Řeháček – Kolbaba