Columbus – Calgary 3:1 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:6 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Washington – Seattle 4:1 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 5:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Arizona – Boston 4:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:6 (kon.) | Nashville – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Detroit 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 4:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Winnipeg Jets
Sobota 10.12.2022, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Z tohoto utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou. Přeji všem dobré ráno a hezký víkend. (05:37:09)

Česká a slovenská stopa: David Rittich (WPG) – 1 OG, 22 zákroků, úspěšnost zákroků 95,65 %, odchytal 60:00

Kdo se postavil do brankoviště?:
    Arvid Söderblom (CHI) – 3 OG, 29 zásahů, úspěšnost zákroků 90,63 %, odchytal 58:07

Bodyčeky: 21:13

Utkání je za námi. Winnipeg nakonec vítězí 3:1, když ve třetí třetině přidal ještě jeden gól. V této třetině také předvedl svůj nejlepší zákrok zápasu Söderblom, když parádně lapačkou vychytal střelu Scheifeleho z prostoru mezi kruhy. David Rittich v této třetině moc práce neměl, ale několikrát musel také zasahovat. Chicago v závěru zkoušelo hru bez brankáře, ale snížit, či vyrovnat se mu již nepovedlo.

59:03
    Kurashev po přihrávce před bránu jen střílel těsně vedle.

55:50
    Raddysh vjel velkou rychlostí do útočného pásma a dostal přihrávku. Jeho střela ale byla nepřesná.

55:15
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
    Cole Perfetti – 2 min., vysoká hůl.

55:12
    Lowry vypálil z pozice před brankou. Söderblom byl však připraven a má puk v lapačce.

54:38
    Icing Winnipegu vrací hru před Ritticha.
    52:25 Adam LOWRY - 1:3

52:25
    Winnipeg právě vstřelil branku! Winnipeg navyšuje skóre. U mantinelu získal puk Barron, který ho následně předal Harkinsovi. Ten po objetí brány našel křižnou přihrávkou na levé straně ADAMA LOWRYHO, který rychlou střelou skóroval. Asistence: Morgan Barron a Jansen Harkins.

51:00
    Wheeler přihrál do prostoru mezi kruhy Scheifelemu, jehož střelu parádním zákrokem lapačkou zastavil Söderblom. Jednoznačně nejlepší zásah tohoto utkání.

Mateo

Branky a nahrávky: 32. Raddysh (Kurashev) – 16. Perfetti (Morrissey), 21. Wheeler (Morrissey, Connor), 53. Lowry (Barron, Harkins)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Stauber) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Cal. Jones, Mitchell, McCabe, Tinordi – P. Kane (A), J. Toews (C), Athanasiou – Raddysh, Domi, Kurashev – Entwistle, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Lafferty, Blackwell.
    Trenér: Luke Richardson

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Stanley, Schmidt – Wheeler, Scheifele (A), Perfetti – Eyssimont, Dubois, Connor – Mäenalanen, Lowry (A), Harkins – Barron, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby – Gagner.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Rank, Dunning – Fournier, Jackson