Columbus – Calgary 3:1 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:6 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Washington – Seattle 4:1 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 5:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Arizona – Boston 4:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:6 (kon.) | Nashville – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Detroit 3:2 (po pr.)

2. William Carrier (VGK) – 1+0
    3. Adin Hill (VGK) – 28 zákroků (06:53:12)

William Carrier poslal v první třetině Vegas do vedení, ve druhé části po chybě domácího brankáře srovnal Scott Laughton. Za stavu 1:1 dospěl zápas do prodloužení, které jedinou střelou rozhodl Jonathan Marchessault. Hokejisté Las Vegas v tomto velmi nudném zápase berou dva body.

63:21 Jonathan MARCHESSAULT - 2:1

63:21
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Hosté propadli v útočném pásmu, do brejku se dostal JONATHAN MARCHESSAULT. Počkal si na pohyb brankáře, a pak poslal puk mezi ruku a tělo. Jediná střela v prodloužení a Vegas bere dva body.

63:00
    Vegas rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil i brankář.

62:09
    Travis Konecny měl velkou šanci, ale neuspěl. Na ledě má velké problémy Shea Theodore. Bylo to koleno na koleno v souboji se soupeřem.

61:24
    Aktivnější jsou v prodloužení hosté. Vegas hodně bruslí bez puku.

60:22
    Travis Konecny ani Travis Sanheim nedokázali své velké šance proměnit.

60:01
    Začalo prodloužení, úvodní buly pro hosty.

60:01

Zápas nerozhodly tři třetiny, a tak zde v Las Vegas za malý moment začne prodloužení.

60:00

59:46
    Shea Theodore pálil, ale brankář Carter Hart byl připravený. Bude se vhazovat.

59:30
    Ofsajd Vegas, buly ve středním pásmu.

59:00
    William Karlsson trefil brankáře, hosté jsou v plném počtu.

57:25
    Chandler Stephenson se dostal do zakončení, ale neuspěl, a pak hosté rychle vyhodili.

57:04
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Noah Cates – 2 min., podrážení.

56:31
    Komerční přestávka.

56:20
    Vegas se samo dostalo ze svého útočného pásma.

55:44
    William Carrier mohl rozhodnout, byl sám před brankou, ale Carter Hart vytáhl senzační zákrok.

55:01
    Daniil Miromanov pálil od modré čáry, ale minul branku. Následně ani Jake Leschyshyn netrefil.

54:06
    Scott Laughton minul branku z dobré pozice mezi kruhy.

53:40
    Carter Hart si poradil se střelou Vegas, tento zápas rozhodně není tím, který by bavil a fanoušci si o něm ještě dva dny povídali.

53:26
    James van Riemsdyk se dostal do střelecké pozice, ale neuspěl.

52:25

52:00
    Jack Eichel zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, zakončit však nedokázal.

51:33
    Hra je nyní hodně rozkouskovaná, sledujeme dobrou hru hostů. Ivan Provorov minul branku.

50:51
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.

50:43

50:26
    Lukáš Sedlák se dobře pohyboval před svou brankou a dokázal zblokovat domácí střelecký pokus.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav je vyrovnaný.

49:04
    Keegan Kolesar sice nabral rychlost ve středním pásmu, ale přes obránce se do zakončení nedostal.

47:33
    Brayden McNabb z pravé strany minul branku.

46:54
    Joel Farabee se dostal do brejku, zkoušel blafák, ale v rozhodující chvíli mu kotouč utekl. Hosté velkou šanci neproměnili.

46:35
    Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma Flyers. Mnoho šancí k vidění rozhodně není.

45:16
    Sledujeme klidný hokej, který mnoho šancí nenabízí. Střelecky jsou aktivnější sice domácí, ale nerozhodný stav platí stále.

44:30
    Adin Hill přenechal kotouč spoluhráčům, hrát tak mohou domácí hokejisté. Ti se do šance nedostali.

44:02
    Vyhození Flyers přes všechny čáry, domácí získávají buly před brankou soupeře.

43:15
    Justin Braun rozehrává od své branky, zakázané uvolnění se nepíská. Vegas se následně dostalo do útočného pásma, Jonathan Marchessault nezakončil přesně.

42:41
    Ivan Provorov pálil jako obránce od modré čáry, brankář Adin Hill byl připravený.

42:15
    Paul Cotter to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit proti obraně soupeře.

42:00
    Domácí hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.

40:46
    Vegas se dostalo do útočného pásma, ale do střelecké pozice se domácí nedostali.

40:01

40:00

39:00
    To se už dostáváme do poslední minuty hry ve druhé třetině.

38:35
    Domácí se pokoušejí hrát aktivně, ale zatím na svou velkou šanci čekají.

38:12
    William Carrier neprostřelil brankáře soupeře, Kessel minul branku.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:14
    Phil Kessel měl tři dobré střelecké pozice za necelou minutu, veterán NHL však ani jednu ze střel neumístil přesně.

36:47
    Travis Konecny se dostal do situace dva na jednoho, ale velkou šanci hosté neproměnili. Branku totiž netrefili.

36:26
    Phil Kessel se dostal do zakončení z levé strany, s jeho pokusem neměl brankář Carter Hart mnoho práce.

35:05
    Hodně nepřehledná situace před brankou Vegas, ale Nicolas Roy dokázal najít puk a vyhodil ho tak, aby z toho nebyl icing.

34:42
    Jonathan Marchessault otáčí směr hry, dostal se do útočného pásma, ale zakončení mu nevyšlo.

34:22
    Utkání pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

34:06

33:12
    Jonathan Marchessault šikovně tečoval puk před brankou, ale Carter Hart byl připravený.

33:00
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

32:40
    Carter Hart špatně rozehrál, ale jeho spoluhráči pochybení moc nenapravili. Píská se icing Flyers.

31:47
    Ani jednu střelu nevyslali hráči Vegas v přesilovce na branku soupeře, taková byla početní výhoda domácích.

31:07
    Oba kluby střídají, hráči byli na ledě dlouho.

30:48
    Hostující hráči brání velmi dobře, domácí mají problémy s přechodem středního pásma.

30:09
    Rasmus Ristolainen dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry, domácí celek se musí znovu dostat před branku.

29:36
    První přesilovka v zápase pro Vegas.

29:36
    Scott Laughton – 2 min., podrážení.

28:50
    Daniil Miromanov a Nicolas Hague měli dobré šance, ale brankář Carter Hart si dokázal s domácími střelami poradit. Vegas se pokouší získat vedení, ale hosté hrají ve své třetině velmi dobře.

28:23
    Paul Cotter měl dvě velmi dobré střelecké pozice, ale ani jednu nedokázal proměnit. Brankář Flyers se nyní vyznamenal a díky němu je stav zápasu nerozhodný.

27:33
    Adin Hill vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou. Velkou šanci hosté neproměnili. Zack MacEwen byl tím, kdo zakončoval.

27:05
    Utkání pokračuje dál, Travis Konecny se pokoušel dostat do zakončení, což se mu podařilo, ale brankáře Hilla neprostřelil.

26:41
    Reilly Smith si vypracoval obrovskou šanci, z kruhu zakončoval, ale Carter Hart ho vychytal. Komerční přestávka.

26:03
    Shea Theodore to zkoušel individuálně, ale jeho projektil byl snadnou prací pro brankáře.

25:41
    Nicolas Deslauriers dostal kotouč do útočného pásma, ale nedokázal přesněji zakončit. Vegas se obránilo akci soupeře.

25:00
    Úvodních pět minut hry ze druhé třetiny je pryč a hokejisté Vegas zjistil, že musí zabrat, pokud chtějí pomýšlet na výhro v tomto zápase.

24:02
    Travis Konecny hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč. Akce hostů nebyla povedená.

23:13
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

22:48
    Vegas svému soupeři darovalo vyrovnávající branku, uvidíme, jak se s tím domácí popasují.
    21:48 Scott LAUGHTON - 1:1

21:48
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    To je vlastní gól. Adin Hill mizerně rozehrál za svou brankou, namazal soupeři. SCOTT LAUGHTON poslal kotouč před branku a domácí gólman si puk srazil betonem do branky.

21:07
    William Karlsson pálil na druhé straně, jeho rána byla zblokovaná.

20:34
    Zach Whitecloud se výborně dokázal vrátit, a tak zastavil nebezpečnou akci soupeře. Flyers se do zakončení nedostali.

20:01
    Úvodní buly pro hosty, zápas pokračuje dál.

20:01

William Carrier se stal jediným střelcem úvodní třetiny, po které vede střelecky pasivnější Las Vegas na svém ledě těsně 1:0. Hosté měli více střel, devět, ale prosadit se nedokázali.

20:00

19:30
    Carter Hart rozehrává od své branky, zakázané uvolnění Vegas se nepíská. Owen Tippett následně minul domácí branku.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:58
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas.

17:37
    Ivan Provorov rozehrával od své branky, William Karlsson získal puk, jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.

17:05
    Sledujeme klidnější pasáž hry, střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby mají sedm střel.

15:40
    Domácí špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, které vrací hru před branku Vegas.

15:26
    Travis Konecny vypálil, jeho rána byla zblokovaná. Vhazovat se bude před brankou domácích.

15:05
    Adin Hill kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Následně se strhla potyčka.

14:40
    Alec Martinez se dostal do výborné střelecké pozice, první branku v sezoně nedává, jeho rána na vzdálenější tyč minula branku.

14:18
    James van Riemsdyk měl před sebou odkrytou část branky, ale neuspěl. Adin Hill kryje kotouč. Komerční přestávka.

13:43
    6:5, tak vypadá statistika střel na branku, mírnou převahu mají hráči Vegas.

13:23
    Lukáš Sedlák se dostal z mezikruží do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

13:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí hokejisté pokračují v aktivní hře.

12:40
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

12:29
    11:46 William CARRIER - 1:0

11:46
    Domácí hokejisté se dostávají do vedení, WILLIAM CARRIER. se dostal k odraženému kotouči, který dokázal dostat za brankovou čáru. Hostující gólman puk vyrazil jen před sebe, což se mu stalo osudným.

11:00
    1:4, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hokejisté Flyers. Mají více ze hry, snadněji se dostávají do zakončení.

10:18
    Nicolas Deslauriers jen nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat, na ledě byl hodně dlouho.

09:39
    Vegas získalo buly před brankou soupeře, k puku se ale nedostalo. Patrick Brown otočil směr hry.

09:30
    Hraje se především ve středním pásmu, hra je přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:50
    Sledujeme klidnější pasáž hry, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flyers.

07:16
    Travis Konecny byl volný před brankou, ale prosadit se nedokázal, následně pálil Nick Seeler. Neuspěl ani on.

06:49
    Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.

04:34
    Cameron York pálil od modré čáry, jeho rána byla obranou Vegas zblokovaná před brankou.

04:05
    Chandler Stephenson kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale do výraznější šance se domácí hráč nedostal.

03:19
    Roy byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal, následně rozehráli hosté na icing.

02:40
    Hosté sice vybojovali buly v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostali, směr hry se otáčí.

02:00
    Reilly Smith dostal kotouč do útočného pásma, akce Vegas pokračuje dál. Jonathan Marchessault zkoušel vypálit, jeho rána byla zblokovaná.

00:26
    Zápas začal v poklidném tempu, následně Vegas rozehrává od své branky.

00:01

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Whitecloud, McNabb, Theodore, Hague, Miromanov – Stephenson, Eichel, Ma. Stone – Re. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Leschyshyn, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Provorov, Ristolainen, Sanheim, Braun, Seeler, York – Hayes, N. Cates, Konecny – J. van Riemsdyk, Frost, MacEwen – Farabee, Laughton, Tippett – Deslauriers, Sedlák, P. Brown.

Hokejisté Vegas mají co napravovat. Po sérii čtyř venkovních zápasů se vrátili domů na Strip. V T-Mobile Areně po velmi nepovedeném výkonu podlehli New Yorku Rangers 1:5. Flyers jsou v tabulce Východní konference na třetí pozici od konce. Z posledních pěti zápasů Flyers vyhráli dva.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Philadelphie Flyers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.