Havířov – Vyškov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Příbram 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 5:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Znojmo 1:8 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Opava – Vel. Meziříčí 8:4 (kon.)
Letňany – Kobra 2:3 (kon.) | Hronov – Písek 0:5 (kont.) | Chomutov – Řisuty 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 2:1 (3:2 po s.n.) | Jablonec n/N – Klatovy 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 3:4 (po pr.)
Děčín – Cheb 3:4 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
6:3 (0:0, 2:1, 4:2)
HC Klatovy
Sobota 10.12.2022, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Západ • 24. kolo

Je konec! Na první branku si diváci museli počkat až do druhé třetiny, ale poté si jednoznačně přišli na své. Jablonec se ujal dvoubrankového vedení, ale Klatovy korigovaly. Třetí třetina nabídla hned šest branek, nakonec tedy poměrem 6:3 vítězí Jablonec.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:11:51)

59:27 Michal PAVLŮ - 6:3

59:27
    Vlci právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto! MICHAL PAVLŮ poslal kotouč přes celé kluziště do prázdné klece, takže domácí vedou už 6:3. Bez asistence.

59:15
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou:
    Daniel Špaček – 2+2, hrubost.

Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
    Jiří Beránek – 2 min., hrubost.

59:15
    Houfek vystřelil ve chvíli, kdy toho brankář mnoho neviděl, kotouč ale až k Jelínkovi nedorazil.

58:54
    Po zakázaném uvolnění se ale bude vhazovat v obranném pásmu Vlků.

58:45
    Klatovy už hrají bez brankáře. Podaří se Jablonci přidat šestou trefu do opuštěné klece?

57:57
    Už jen dvě minuty dělí domácí od zisku tří bodů. Klatovy se připomněly, když zleva střílel Matoušek, ale brankář zasáhl.

57:04
    Jablonec se rychle dostal z vlastního pásma do toho útočného, ale na modré čáře přišla nepřesná předávka.

56:23
    Kolář pravým betonem vyrazil ránu z poměrně značného úhlu.
    55:50 Patrik MAĎAR - 5:3

55:50
    Vlci přidávají pátou trefu a opět tedy přichází uklidnění. Úspěšným střelcem se stal PATRIK MAĎAR. 5:3. Asistence: Michal Pavlů.

55:03
    Je vidět, že domácí se soustředí na defenzívu. Klatovy opět mají kotouč na hokejkách, ale obrannou hráz celku v bílých dresech budou překonávat obtížně.

54:03
    Jeden z domácích hráčů se objevil úplně sám na pravém kruhu, ale branku netrefil.

53:16
    Další rozehrávku obstarávají hostující hráči u vlastní branky.
    52:48 Daniel ČECH - 4:3

52:48
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Tak drama opravdu bude! Klatovy se opět velmi rychle dostaly do útočného pásma a přesný zásah zapsal DANIEL ČECH. 4:3. Asistence: Aleš Matoušek a Jakub Houfek.
    52:25 Marek PRINCL - 4:2

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 22. Foerster (Had), 28. Abraham (Pavlů, Kapička), 44. Kačírek (Špaček, Abraham), 47. Kapička (Špaček, Abraham), 56. Maďar (Pavlů), 60. Pavlů – 35. Kalus (Šilhán, Houfek), 53. Princl, 53. Čech (Matoušek, Houfek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Leško) – Starý, Pavlů (C), Kollert, Koutecký, Abraham, Had, Pilek – Kačírek, Maďar, Špaček (A) – Brokeš (A), Kapička, Jursa – Foerster, Folda, Švík – Bouřil.
    Trenér: Jan Šuráň

HC Klatovy: Kolář (Mečl) – Houfek (A), Vajner, Kovářík, Šilhán, Pánek – Čech, Princl, Prokop – Kosnar, Kolář, Matoušek – Ženíšek (C), Beníšek, Beránek – Kalus.
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Figer