Columbus – Los Angeles 6:5 (po pr.) | Florida – Seattle 2:5 (kon.) | Arizona – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Washington 2:5 (kon.) | Vegas – Boston 1:3 (kon.)
Florida Panthers
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Seattle Kraken
Pondělí 12.12.2022, 00:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

S konstatováním, že Seattle Kraken dobrým výkonem porazilo Floridu na jejím ledě naprosto zaslouženě 5:2, se s Vámi loučí a úspěšný vstup do nového týdne přeje Tomáš Lysý. (02:56:44)

Využití: 0-1.

Již v první minutě zápasu mohla jít Florida do vedení, jenže její radost zastavilo břevno a z protiútoku se trefil Matthew Beniers. Poté byly šance na obou stranách, ale stav se měnil až ve 28. minutě, kdy Marc Staal dostal puk do předbrankového prostoru a vstřelil svůj první gól v dresu Panthers. jenže za minutu a půl opět Krakeni vedli díky André Burakowskymu a jeho krásné ráně do šibenice. V druhé polovině druhé třetiny navíc Sergej Bobrovskij chytil snad tři jasné góly a držel odstup Floridy na jednobrankovém rozdílu.

Ve třetí části ale už kapituloval. Nejprve Jordan Eberle tečoval střelu Borgena zády k brance do sítě. Poté v dlouhém pětiminutovém oslabení již Florida riskovala a Seattle přesilovku využil, když Wennberg sebral puk na modré, na levé straně našel volného Daniela Spronga a ten se z pokleku nemýlil. Za stavu 1:4 ještě domácí odvolali brankáře, avšak Yanni Gourde vyhrál bruslařský souboj nad Ekbladem a došťouchl puk do prázdné klece. V samotném závěru už jen Chris Tierney tečoval střelu Kiersteda od modré do sítě a zmírnil tak prohru Floridy na 2:5.

59:57
    Vyloučení v týmu Florida Panthers:
    Marc Staal – 2 min., sekání.
    58:43 Chris TIERNEY - 2:5

58:43
    Florida právě vstřelila branku!
    Druhá rozezvučená tyčka za brankou Jonese. V úvodu zápasu za stavu 0:0 se domácí neprosadili a z protiútoku šli hosté do vedení. Zápas se tedy mohl vyvíjet jinak. Krátce po tyči se k puku na modré dostal Kiersted, jenž vystřelil a CHRIS TIERNEY tečoval kotouč za záda Martina Jonese, který neměl šanci. Asistence: Matt Kiersted, Zac Dalpe.
    57:22 Yanni GOURDE - 1:5

57:22
    Seattle právě vstřelil branku!
    Nyní už je opravdu vymalováno. Rychlostní souboj mezi YANNI GOURDEM a Aaronem Ekbladem vyhrál první jmenovaný, který se ve finále lépe natáhl po puku a doklepl jej do volné sítě. Brandon Tanev, Adam Larsson.

57:15
    Panteři ještě zkouší risk při hře bez brankáře.

56:42
    Florida hraje v plném počtu.
    55:09 Daniel SPRONG - 1:4

55:09
    Florida už musela jít do risku. Možná by to vyšlo, kdyby Wennberg neudržel puk na modré. Ale to se mu povedlo na jedničku. Někdejší spoluhráč Bobrovského vystihl puk na modré, udělal dva rychlé kroky a přihrávkou na levou stranu našel před brankou zcela volného DANIELA SPRONGA, který se v pokleku opřel do puku a nedal gólmanovi Panterů šanci. Asistence: Alexander Wennberg, André Burakowsky.

54:11
    Dunnovu střelu od modré lapí Bobrovskij, ale Florida se bude ještě 2:31 minuty bránit oslabení.

54:01
    Oliver Bjorkstrand si pokusem z osy hřiště na ruského fantoma nepřišel. Již 24 úspěšný zákrok pro Bobrovského.

53:52
    Po Bjorkstrandově dobré práci se hosté usazují před Bobrovským.

53:31
    Seattle se v přesilové hře vůbec nikam nežene, hlavní věcí pro Kraken je neudělat chybu.

52:11
    Tak už jen pět na čtyři, půlminutovou početní výhodu dvou můžu v poli hosté nevyužili. Ale nyní mají dlouhou klasickou výhodu.

Schultz nakonec trest za ruce v obličeji Lomberga nedostává. Hosté hrají přesilovku pět na tři.

51:42
    Ryan Lomberg – 5 min., vražení na hrazení + 2 min., hrubost, odpyká Nick Cousins.

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Matthew Beniers – 2 min., hrubost.
    Inkriminovaný moment

Ryan Lomberg dle sudích má dostat pět minut, nicméně sudí se na celou akci chtějí podívat na videu.

Schultz nejprve fauloval Lomberga, když mu sáhl rukama do obličeje. Ten ho poté hitoval. A následovala rvačka, takže nyní je vše v rukách sudích.

51:42
    Hosté si museli sjet pro puk až za svou branku, kde Justin Schultz dostal tvrdý hit. Poté se před brankou Martina Jonese strhl pěstní souboj. Tak jak to vše bude?

50:17
    Hosté hrají v pěti.

50:11
    Brandon Montour v situaci jeden na jednoho lehce škrtl o Gourdeho a dostává tak možná přísné dvě minuty za podrážení. Chvilku se bude pokračovat při hře čtyři na čtyři, poté začne prakticky dvouminutová přesilovka hostí.

49:57
    Alex Barkov dával tvrdé nahození o betony Jonese před branku, kde si puk nenašel Aaron Ekblad.

49:32
    Martina Jonese zatím dneska prostě není možné propálit, až na jednu výjimku. Přesvědčil se o tom nyní i Tkachuk s Reinhardem.

48:56
    Ekblad znovu dobře zapracoval, tentokrát na modré čáře. Poslal kotouč na Barkova, jenž na levém kruhu našel Sama Reinharta, jehož střelu do levé šibenice si Jones pohlídal a pro efekt přidal semafor.

48:27
    Ekblad zabojoval ne levém kruhu a ještě přistrčil puk pro spoluhráče, ale poté už se hráči Seattlu osvobozují.

48:17
    Jedna z posledních šancí pro domácí, Carson Soucy před brankou držel Cartera Verhaegheho, jenž tak nemohl lépe zakončit, a jde ven.
    47:15 Jordan EBERLE - 1:3

47:15
    Krakeni jdou do dvoubrankového trháku, nyní už byl Bobrovskij bez šance. Střelu Borgena od modré si našel před brankou JORDAN EBERLE, který byl celou dobu zády k Bobrovskému, ale i tak šikovně puk tečoval mimo jeho dosah. Kotouč prošel kolem vyrážečky Rusa do sítě. Asistence: Will Borgen, Matthew Beniers.

46:57
    Florida přesilovku nevyužila, hosté jsou v pěti.

46:26
    Tvrdou ránu od modré vyslal na Jonese také Gustav Forsling, jenž je dneska opravdu při chuti. Ale na brankáře Seattlu si opět nepřišel.

45:17
    Ekbladova pumelice prošla nakonec jen těsně nad břevnem. Chvilku to už vypadalo, že kanadský bek pomalu zvedá ruce nad hlavu.

44:57
    Druhý stejně kuriózní trest v tomto utkání. Také Jared McCann hrál se zlomenou holí a může si o tom po zápase s Gustavem Forslingem pokecat...

44:38
    Také trošku vzrušení v jinak trošku ztichlé aréně. Sam Reinhart se už tlačil mezi kruhy k puku a ke střele, nicméně nakonec byl odstaven.

43:52
    Puk po Ekbladově zblokované střele prošel těsně vedle pravé tyče Martina Jonese.

43:10
    Cale Fleury dostal kotouč na modrou, odkud vystřelil a přes zásah Marca Staala, zatím pouze jediného úspěšného střelce Panthers, končí puk v ochranné síti.

42:34
    Po zakázaném uvolnění Floridy se bude vhazovat znovu před Bobrovským.

42:08
    Tak že by nyní? Konečně domácí fanoušci sledují trošku aktivnější hokej "svých" hráčů. Jenže celá akce trvala jen chvíli a došlo při ní snad jen ke trošku vážnější střele Joshe Mahury.

41:30
    Ani ve třetí části se zatím Florida nemůže pořádně dostat do zápasu.

40:51
    Střela Sama Bennetta z vrcholu pravého kruhu šla nejen přesně do míst, kde byl Bobrovskij, ale také do jeho helmy. Hra je tak přerušená.

Bez využití.

Druhá perioda přinesla dvě branky. Ve 28. minutě se poprvé za Floridu trefil Marc Staal pokusem z předbrankového prostoru po pasu zpoza klece, což byla i jeho první trefa v tomto ročníku. Jenže vyrovnaný stav vydržel pouze okamžik, než André Burakowsky po dobré práci Bjorkstranda a přihrávajícího Gourdeho zavěsil z vrcholu pravého kruhu do šibenice. Poté byli Krakeni jasně lepší a Florida může děkovat jen opravdu skvělým zákrokům Sergeje Bobrovského, že prohrává jen o jednu branku – 1:2.

40:00

39:32
    Po vyhraném buly se ke střele od modré dostal Gustav Forsling, jenž je dnes střelecky hodně aktivní. Puk před Jonesem lehce zaplaval, ale to nebylo nic, s čím by si jednička Krakenů nevěděla rady.

39:27
    Přesto byli Panthers poměrně blízko ke srovnání. Nick Cousins opět dostal pas zpoza klece, tentokrát byl ale Martin Jones proti střele z kruhů připraven.

39:04
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny. Ta pro Floridu byla i přes vstřelenou branku hodně špatná a za průběžné jednobrankové manko může děkovat jen Bobrovskému.

38:21
    Přichází zakázané uvolnění Seattlu.

37:59
    Velkou šanci neproměnil ani Brandon Tanev, ke kterému se mezi kruhy odrazil kotouč, nicméně mířil těsně vedle.

37:28
    Po Geekieho bekhendovém pasu stihl před brankou sáhnout Daniel Sprong. Jenže opět si nepřišel na Sergeje Bobrovského, který se nyní pro změnu zaskvěl levým betonem.

36:31
    Gustav Forsling si nesrovnal kotouč na modré ke střelu golfákem. Poslal kotouč na Ekblada, který střelou z vrcholu pravého kruhu otestoval Martina Jonese, jenž toho moc neviděl, přesto puk vytěsnil.

36:18
    Gustav Forsling zkusil nahození od modré, které ale Martin Jones bezpečně viděl a lapil.

35:54
    Beniers si opět sjížděl na osu hřiště. Zkoušel to stahovačkou, která vyšla, následná přihrávka už byla ale navíc a spíše mělo dojít ke střele.

35:24
    A odráží se to i v následující situaci, kdy Luostarinen už téměř držel kotouč na útočné modré, nicméně puk se odrazil pro beka Vince Dunna.

34:51
    Ani nyní se Floridě nepodařilo dostat se do útočného pásma. Tohle zatím není zápas Panterů.

34:47
    Ačkoliv šlo ve druhé třetině na Sergeje Bobrovského jen sedm střel a jedna prošla za jeho záda, zbylých šest nebylo lehkých a minimálně dvě byly gólové. Ale ruský fantom se dnes překonává.

34:12
    Pas Barkova do středního pásma na spoluhráče neprošel, poté se musel opět činit Sergej Bobrovskij, který dnes drží Floridu nad vodou.

33:38
    Ale dlouho se v útočném pásmu nezdrželi. Nicméně vypadá to, že time-out přišel "just in time".

33:15
    Barkov hned vyhrál buly proti Wennbergovi a domácí jdou dopředu.

33:15
    Není se vůbec čemu divit, že si Florida bere oddechový čas.
    32:25 Fantastický zákrok Sergeje Bobrovského proti střele Ryana Donata

32:25
    Sergej Bobrovskij uchoval Floridě kontaktní ztrátu a Seattle nevede o dvě branky. Ruský gólman už byl prakticky u své pravé tyče vleže, nicméně i v této pozici zřejmě betonem vytěsnil pokus Ryana Donata a poté si na něj nepřišel ani někdejší spoluhráč Oliver Bjorkstrand.

31:42
    Yanni Gourde zvládl buly, Florida ale vzápětí napadá rozehrávku soupeře.

31:31
    Po výborné části si na okamžik odpočineme komerční přestávkou.

30:56
    Mohlo být vyrovnáno. Carter Verhaeghe našel mezeru v defenzívě Seattlu a natlačil se až před Martina Jonese, nicméně skulinku mezi jeho betony nenašel.

30:47
    Na řadě je tak opět Florida, která určitě nebude chtít odejít ze zápasu s prázdnou.
    29:05 André BURAKOVSKY - 1:2

29:05
    Tohle snad ani nešlo lépe trefit. Celou akci započal Oliver Bjorkstrand, který dobře udržel kotouč na modré. Gourde poté z rohu kluziště našel na vrcholu pravého kruhu ANDRÉ BURAKOWSKIHO, který napálil puk naprosto přesně do šibenice nad pravé rameno Bobrovského. Asistence: Yanni Gourde, Oliver Bjorkstrand.

28:45
    Už se opět hraje na druhé straně. Ryan Donato kombinuje se spoluhráčem.
    27:34 Marc STAAL - 1:1

27:34
    MARC STAAL po přestupu z Detroitu zapisuje na Sunrise první vstřelenou branku, když White po vyhraném souboji za brankou poslal kotouč před Martina Jonese a ten proti střele osmatřicetiletého veterána s téměř 1400 zápasy v NHL neměl šanci zasáhnout. Asistence: Colin White, Nick Cousins.

26:55
    Aaron Ekblad se tlačil mezi kruhy do střely, ale puk výtečně zblokoval soupeř. Vzápětí se už Florida dostala do střely, nicméně Tkachuk se výjimečně mýlil.

26:32
    Po buly se na střelu nabízel Marc Staal, nicméně k puku se nedostal. Poté se musel rychle vracet, ale nakonec pro něj a pro Floridu dopadlo vše dobře – ofsajd Seattlu.

26:22
    Icing opět směřuje hru k Martinu Jonesovi.

25:57
    Až v tomto času se Florida konečně dostala do pásma po Ekbladově nahození.

25:18
    Domácí nyní zcela vypadli z rytmu a nemohou se vůbec dostat před Martina Jonese. Naopak v šanci byl Matthew Beniers, který nyní chtěl raději nahrávat než střílet, což nebyla dobrá volba.

24:17
    Hra je přerušena, buly proběhne před Sergejem Bobrovským.

23:20
    Hra má ve druhé třetině rychlý spád, pokračuje se téměř bez přerušení.

22:47
    Puk se od mantinelu odrazil před branku na Ryana Lomberga, který byl zcela sám přes Martinem Jonesem, kterého pohotovou střelou nepřekonal!

22:02
    Florida může jet v oslabení do přečíslení tří proti dvěma, ale Lombertova střela, který si vzal zakončení na starost, postrádala přesnost.

21:31
    Nicméně ne na dlouho. Hra je přerušená po tom, co se Burakowsky na útočné modré vrhl po puku před soupeřem a nakonec přihrál rukou.

21:15
    Minuta přesilovky je pryč, až nyní se Seattle dostalo do nějaké kombinace.

20:58
    Ani tato přesilová hra Krakenů není vůbec dobrá.

20:28
    Seattlu se nyní podařilo vyhrát buly a získat puk v pásmu, jenže poté se Florida osvobozuje.

20:15
    Marc Staal – 2 min., nedovolené bránění.

20:15
    Hned na začátku druhé třetiny přišel útok Seattle, navíc Marc Staal nedovoleně bránil soupeře a jde na dvě minuty ven.

Bez využití

V první třetině padla pouze jedna branka, když se v 64 sekundě prosadil po McCannově přihrávce tvrdou ránou z kruhů mladík Matthew Beniers. Od této chvíle hrají prim brankáři, jenž na každé straně dokázali zabránit dalším gólům. Oba týmy mají šance, ale další branky zatím chybí – 0:1.

20:00
    19:31 Bobrovskij vychytal Borgena

19:31
    Will Borgen si opět sjel před branku na střílenou přihrávku, kterou mu nabízel Jordan Eberle. Parádní pas zastavil neméně skvělým zákrokem Sergej Bobrovskij.

19:18
    V probíhající poslední minutě první třetiny dokázali dobrým napadání vybojovat kotouč i hosté.

18:36
    Od modré nahazoval kotouč před branku Gustav Forsling. Švédský zadák je hodně aktivní, vybízel spoluhráče na teč, ale od hokejky jednoho z plejerů Panthers se puk odrazil do rohu za branku.

18:19
    Kotouč je opět v ochranné síti. Buly proběhne znovu před Sergejem Bobrovským.

18:14
    A nyní si nerozuměl se spoluhráči, puk tedy jde před Bobrovského po zakázaném uvolnění Floridy.

17:34
    Vince Dunn při další akci domácích dobře vystopoval Matthewa Tkachuka. Nejproduktivnější hráč týmu ze Sunrise měl proti sobě navíc ještě dalšího soupeře.

17:08
    Colin White dobře napadal za brankou Carsona Soucyho, Seattle ale nakonec celou situaci zvládlo.

16:50
    Wince Dunn si hledal v útočném pásmu místo k zakončení, ovšem jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě. Buly proběhne po levici Bobrovského.

Střely na branku: 6-8.

Zatímco Seattle vede nad Floridou 1:0, jinému domácímu týmu se v souběžně hraném zápasu vede lépe, jelikož Blue Jackets vedou nad LA Kings 2:0.

16:23
    Tyč zvoní i na druhé straně. V úvodu zápasu jí orazítkovali domácí, nyní si přišla na své i druhá branková konstrukce, zvonící po ráně Willa Borgena.

16:01
    Nechybělo moc, aby se Brandon Tanev dostal před Bobrovským do zakončení. Jenže neměl už dostatek prostoru k lepšímu ohrožení branky Rusa.

14:30
    Nejprve Wennberg v útočném pásmu vyzýval Schwartze, což se mu nepovedlo, přihrávka byla sražena. Poté pálil od modré André Burakowsky, jenže jeho pokus byl také zablokován.

13:46
    Florida je v posledních sekundách aktivnějším týmem, jenže domácím chybí přesnost. Od modré nyní pálil Gustav Forsling, jenže mezi tři tyče puk nevměstnal a stále tak zůstává na bilanci 4+14.

13:00
    Barkov měl před brankou velkou šanci. Puk se mu dostal na hokejku, avšak šikovný Fin z Tampere nevystřelil, zkusil narýsovat přihrávku na pravou stranu před branku, která ale nebyla přesná.

12:30
    Florida se po buly nedokázala udržet před brankou Martina Jonese.

Je to tak, na každé straně je zatím udělen pouze jeden trest. Ale co je důležitější statistika – jediným úspěšným střelcem je zatím Matthew Beniers, který dal svůj jedenáctý gól v sezoně. Zlatý hoch z MS hráčů do dvaceti let v roce 2021 tak již letos nasbíral více gólů (11), než bodů za celou loňskou sezonu (9).

12:19
    Opět následuje za brankou Martina Jonese menší potyčka, ale vypadá to, že ani nyní se trestat nebude.

11:51
    Florida to zase musí zkusit od svého vlastního pásma. Marc Staal poslal dlouhý pas na Chrise Tierneyho, který byl za brankou trefen, ovšem dle sudích čistě.

11:10
    Hraje se nahoru – dolu, tak jak je často v NHL zvykem. Po útoku Seattle se na druhou stranu kluziště dostali domácí, ovšem pokus Montoura prošel vedle.

10:16
    Dozadu ke své brance si sjel Aaron Ekblad, rozehrál na spoluhráče a šel střídat.

09:47
    Aleksander Barkov nevyužil toho, že Krakeni na modré ztratili kotouč. Situace tři na dva šla zcela jistě vyřešit lépe.

09:18
    Justin Schultz si už na modré vedl lépe, ale jeho nahození nebylo vůbec přesné a šlo mimo tři tyče.

08:54
    Adam Larsson i přes veškerou snahu již puk na útočné modré neudržel a musí se pro něj vrátit.

08:20
    Až v závěru přesilové hry se Seattle konečně dostává do zakončení. Matt Beniers se podruhé v zápasu neprosadil, střelu z levého kruhu kryje Bobrovskij.

07:55
    Ryan Lomberg bojuje o puk za brankou Krakenů, získává tak další cenné sekundy.

07:32
    Toto oslabení hraje Florida výborně, její soupeř se ještě pořádně nedostal do pásma, natož ke střele.

07:05
    Seattle rychle ztratilo kotouč a na druhé straně se už dostával do útoku Alex Barkov, nakonec byl ale v oslabení zastaven.

06:26
    Gustav Forsling si jde odpykat nepříliš častý trest – dvě minuty za hraní zlomenou hokejkou.

06:09
    Staal po vyhraném buly posunul puk na spoluhráče a hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde podržel puk také Martin Jones.

05:51
    Zahrozil také tým, který ještě před okamžikem hrál oslabení. Eberle si střelou zápěstím na Bobrovského nepřišel a po dalším pokusu Schultze raději ruský gólman podržel kotouč ve své moci.

04:54
    Po závaru před brankou se Seattle ubránilo, Martin Jones zapsal dobré zákroky proti střele Whitea, dorážce Bennetta či dalším pokusu téhož hráče.

03:34
    Střela Barkova z kruhů nebyla úspěšná, hosté se vzápětí osvobodili a Ekblad a spol. jdou střídat.

02:54
    A zatímco Carson Soucy u pravé tyčky nepřekvapil Bobrovského, za jeho brankou došlo k pořádné strkanici po tom, co Borgen hitoval Whitea. A jelikož vše vzniklo po tom, co Yanni Gourde zajel do domácího gólmana, mají hráči Floridy přesilovou hru.

02:34
    Jenže nevydařilo se, Ekblad tak musel couvat dozadu a bojovat o kotouč za svojí brankou.

02:15
    Florida se snaží ihned odpovědět, má puk na vlastní modré a rozjíždí rychlý útok.
    01:04 Matthew BENIERS - 0:1

01:04
    To je úvod jako hrom. Do vedení mohli jít domácí, ale Verhaegheho ztečovanou střelu zastavilo břevno. Hosté se hned dostali do protiútoku, McCann našel mezi kruhy MATTHEW BENIERSE a ten nekompromisně zavěsil. Asistence: Jared McCann.

00:01

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Montour, Mahura, Kiersted – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Barkov (C), Reinhart – Cousins, E. Staal, White – Lomberg, Dalpe, Tierney.

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, C. Fleury, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – Donato, Gourde (A), B. Tanev – McCann, Beniers, Eberle – Sprong, Geekie, Schwartz (A).

Seattle Kraken:
    Krakeni si naopak vedou výrazně lépe, vždyť před tímto hracím dnem jsou na pátém místě se ziskem 33 bodů ve 26 utkáních, navíc oproti čtvrtému LA, třetímu Dallasu a prvnímu Vegas má dva až čtyři zápasy k dobru. Seattle zapsalo dosud 15 vítězství a jen z osmi zápasů odešlo poraženo bez bodu, třikrát pak s bodem. Devízou týmu je slušná defenzíva, čítající jen 83 inkasovaných branek. Zraněný je Joonas Donskoi, nenastoupí zřejmě ani Chris Driedger a Jaden Schwartz.

Nejproduktivnější hráč: André Burakowsky, 26 bodů (9+17)
    Nejlepší střelec: Jared McCann, 12 gólů
    Nejlepší nahrávač: André Burakowski, 17 asistencí
    Nejproduktivnější obránce: Vince Dunn, 16 bodů (4+12) a Justin Schulz, 16 bodů (3+13)

Florida Panthers:
    Týmu ze slunného města se příliš nedaří, když jsou až na desátém místě ze šestnácti celků Východní konference. v dosavadních 28 zápasech Panteři vyhráli 13 utkání a v dalších patnácti odešli z ledu poraženi (čtyřikrát za bodl). V posledních pěti zápasech ale Florida zapisuje lepší výsledky, jeikož vyhrála tři z pěti utkání. Týmu byl měl aktuálně chybět zraněný křídelník nebo centr Anthony Duclair, otazník visí nad Patricem Hornqvistem, Radkem Gudasem, Antonem Lundellem a Spencerem Knightem.

Nejproduktivnější hráč: Matthew Tkachuk, 37 bodů (13+24)
    Nejlepší střelec: Carter Verhaeghe, 15 gólů
    Nejlepší nahrávač: Matthew Tkachuk, 24 asistencí
    Nejproduktivnější obránce: Brandon Montour, 22 bodů (5+17).

Dobrý den, ještě jednu vítejte u dalšího zápasu nejlepší hokejové ligy světa, kanadskoamerické NHL, která nabídne program také z neděle na pondělí středoevropského času. Krátce po půlnoci v FLA Live Areně v Sunrise proti sobě nastoupí až desátý celek Východní konference Florida Panters a pátý tým ze Západu Seattle Kraken, jemuž se nyní příliš nedaří a zapsal tři porážky v řadě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 28. M. Staal (White, Cousins), 59. Tierney (Kiersted, Dalpe) – 2. Beniers (McCann), 30. Burakovsky (Gourde, Bjorkstrand), 48. Eberle (Borgen, Beniers), 56. Sprong (Wennberg, Burakovsky), 58. Gourde (B. Tanev, A. Larsson)

Trenér: Paul Maurice

Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Peter MacDougall, Jon McIsaac – Kyle Flemington, Andrew Smith

Diváci: 15625