Columbus – Los Angeles 6:5 (po pr.) | Florida – Seattle 2:5 (kon.) | Arizona – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Washington 2:5 (kon.) | Vegas – Boston 1:3 (kon.)

51:42
    Ryan Lomberg – 5 min., vražení na hrazení + 2 min., hrubost, odpyká Nick Cousins.

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Matthew Beniers – 2 min., hrubost.

50:11
    Brandon Montour v situaci jeden na jednoho lehce škrtl o Gourdeho a dostává tak možná přísné dvě minuty za podrážení. Chvilku se bude pokračovat při hře čtyři na čtyři, poté začne prakticky dvouminutová přesilovka hostí.

48:17
    Jedna z posledních šancí pro domácí, Carson Soucy před brankou držel Cartera Verhaegheho, jenž tak nemohl lépe zakončit, a jde ven.

44:57
    Druhý stejně kuriózní trest v tomto utkání. Také Jared McCann hrál se zlomenou holí a může si o tom po zápase s Gustavem Forslingem pokecat...

20:15
    Marc Staal – 2 min., nedovolené bránění.

06:26
    Gustav Forsling si jde odpykat nepříliš častý trest – dvě minuty za hraní zlomenou hokejkou.

02:54
    A zatímco Carson Soucy u pravé tyčky nepřekvapil Bobrovského, za jeho brankou došlo k pořádné strkanici po tom, co Borgen hitoval Whitea. A jelikož vše vzniklo po tom, co Yanni Gourde zajel do domácího gólmana, mají hráči Floridy přesilovou hru.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 28. M. Staal (White, Cousins), 59. Tierney (Kiersted, Dalpe) – 2. Beniers (McCann), 30. Burakovsky (Gourde, Bjorkstrand), 48. Eberle (Borgen, Beniers), 56. Sprong (Wennberg, Burakovsky), 58. Gourde (B. Tanev, A. Larsson)

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Montour, Mahura, Kiersted – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Barkov (C), Reinhart – Cousins, E. Staal, White – Lomberg, Dalpe, Tierney.
    Trenér: Paul Maurice

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, C. Fleury, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – Donato, Gourde (A), B. Tanev – McCann, Beniers, Eberle – Sprong, Geekie, Schwartz (A).
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Peter MacDougall, Jon McIsaac – Kyle Flemington, Andrew Smith

Diváci: 15625