Příbram – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Letňany 1:6 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kopřivnice 7:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Znojmo – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Žďár n/S – Opava 2:3 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Havířov 3:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Klatovy – Děčín 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 11:1 (kon.) | Kobra – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 11:0 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 17.12.2022, 17:30 • Zimní stadion, Velké Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů! (19:51:01)

Je konec! Hosté z Havířova vítězí 4:3. Hosté nezačali utkání dobře. Ve čtvrté minutě otevřel skóre David Křenek. Havířovským se ještě v první třetině podařilo skóre otočit.Petr Antoníček využil krásné kombinace hostů a vyrovnal. Šedesát jedna vteřin před koncem první třetiny skóre otočil Jiří Tvrdý. Havířov na začátku druhé třetiny zvýšil svůj náskok. Jakub Mrva si sjel se spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce skóroval do prázdné brány. V poslední minutě třetí třetiny skórovali i domácí. A to dokonce ve vlastním oslabení. Milan Strnad ujel do přečíslení dva na jednoho. Ten ovšem nikomu nepřihrál. Vystřelil a puk propadl mezi betony domácího brankáře. Poslední třetinu začali lépe hokejisté Velkého Meziříčí. Ovšem gól dal Havířov. Jakub Mrva dostal puk do prostoru mezi kruhy a Judu prostřelil střelou mezi betony. Poslední slovo měli domácí. Vojtěch Mastera si dojel za brankou pro puk a svou střelou překvapil Štipčáka. Domácí Velké Meziříčí tak podlehlo Havířovu 3:4.

59:10
    Výborný zákrok Štipčáka! Vladimír Oščádal už se chystal zakončovat do brány, ovšem skvělý brankář Havířova zastavil jeho pokus betonem.

58:20
    Velké Meziříčí usazeno v útočném pásmu. Ambrož několikrát střílel od modré. Obrana Havířova vše zvládla zblokovat.

58:01
    Hokejista Havířova napomenut. Buly se bude opakovat.

58:01
    Střelu Tomáše Střechy srazil Martin Dudáš do ochranné sítě.

57:40
    Domácí hrají v šesti!

57:19
    Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí.
    Vojtěch MASTĚRA - 3:4

57:19
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Tak to je hodně kuriózní gól! Viktor Burian přihrával na druhou stranu hřiště, kde stál VOJTĚCH MASTĚRA. Jemu ovšem pouk přeskočil hůl. MASTĚRA si pro něj dojel za branku a vystřelil z minusového úhlu. Puk se štěstím prošel Štipčákovi kolem jeho pravé tyče. Asistence: Viktor Burian a Tadeáš Hrnčíř

52:05
    Juda kryje nahození Kunce. Rozhodčí opět přerušuje hru.

51:58
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

51:24
    Kolarz nahazoval puk na Judu. Nahození ještě tečoval jeden z útočníků AZetu. Juda skvěle zareagoval a puk chytil.

51:02
    Maštera střílel z kruhu. Zkusil střelu nápřahem. Štipčák jeho pokus vyrazil mimo kluziště. Vhazování v obranném pásmu Havířova.

50:37
    Domácí usazeni v útočném pásmu. David Křenek se pokusil vystřelit z velkého úhlu, ale puk mu sjel z hole.

50:11
    Velkou šanci Havířova zastavil Jaroslav Juda. Hra se opět přerušuje.

50:00
    Ofsajd Havířova.

49:51
    Domácí se ještě něco snaží udělat s dnešním zápasem. Havířov však výborně brání a soupeř ztěžka něco vymýšlí.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 4. Křenek (Strnad, Ambrož), 40. Strnad (Křenek, Ambrož), 58. Mastěra (Burian, Hrnčíř) – 17. Antoníček (Kunc, Mrva), 19. Tvrdý (Haas, Zdeněk), 26. Mrva, 45. Mrva (Antoníček)

HHK Velké Meziříčí: Juda (Šťourač) – Trnka, Slabý, Báňa, Ambrož, Koželuh, Vlašín, Střecha L. – Oščádal, Vedral, Strnad – Juráň, Maštera, Hrnčíř – Křenek, Burian, Hasoň – Střecha F., Doležal, Střecha T.
    Trenér: Štěpán Oberreiter

AZ Havířov: Štipčák (Šembera) – Kuboš, Ščurek, Kolarz, Hudec, Kunc, Dudáš – Tvrdý, Kratochvíl, Mrva – Zdeněk, Spratek, Antoníček – Pawliczek, Haas, Homola
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Maršálek – Hübl, Augusta