Finsko – Švédsko 3:4 (1:2 po s.n.) | Švýcarsko – Česko cz 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 17.12.2022, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 8. kolo

V prodloužení se podařilo jako prvním skórovat karlovarským mladíkům a díky trefě Pavola Cipka získávají bod navíc. Diváci ocenili vyrovnaný výkon obou týmů potleskem. To je pro dnešek ode mě vše. Těším se zase někdy příště. Přeji krásnou čtvrtou adventní neděli z Karlových Varů. (15:03:42)

61:09
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Karlovarští se dostali ke kotouči a kolem tyčky poslal kotouč do branky hostů PAVOL CIPKO. Asistence: Jakub Galnor a Vojtěch Čihař.

60:10
    Třinečtí se hnali do akce.

60:01

Ve třetí třetině se třinečtí dostali do vedení díky střelám Víta Hladoníka a Michala Rybnikára. Necelých šest minut před koncem energetici srovnali zásluhou Viktora Wardase. Zápas tak pokračuje prodloužením.

58:45
    Čihař těsně před brankou narazil na betony třineckého gólmana.

57:51
    Kotouč za brankou vybojovali třinečtí. Hra byla přerušena kvůli posunuté brance.

57:44
    Zakázané uvolnění třineckých.

57:11
    Byrtus pálil od modré. Kotouč skončil na holeni jednoho z domácích.

56:10
    Energetici se dostali z tlaku a mířili před Heczka. Třinečtí je však vytlačili zpět.

55:29

54:40
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Duo energetiků se dostalo před branku a podruhé v tomto utkání skóroval VIKTOR WARDAS. Asistence Vít Záhejský a David Poizl.

53:06
    Třinec právě vstřelil branku! Závar před brankou vedl k dalšímu gólu třineckých. Ebenstreit několikrát kotouč vyrazil, ale třinečtí neustále doráželi. Kotouč nakonec do branky poslal VÍT HLADONÍK. Asistence Adam Solowski a Radim Mrtka.

52:10
    Zeman těsně před brankou promáchl.

Marie Valentová

Branky a nahrávky: 3. Wardas (Poizl, Záhejský), 55. Wardas (Záhejský, Poizl), 62. Cipko (Galnor, Čihař) – 49. Rybnikár, 54. Hladoník (Solowski, Mrtka)

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Oršulák) – Hynek, Postl O. (A), Cipko, Mähler (C), Pelikán – Wardas, Pastor, Zeman, Galnor, Čihař, Záhejský, Poizl, Váňa, Michalov
    Trenér: Martin Gombár

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Mrtka, Čmiel, Byrtus, Solowski, Marek, Holub – Hebar, Granečný, Mikula, Hrček, Urbánek (A), Bláha (C), Švančara, Weiss, Hladoník, Rybnikár, Barna
    Trenér: Marek Malík

Rozhodčí: Glanc – Baxa, Matys