Edmonton – Anaheim 3:4 (kon.) | Carolina – Dallas 5:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 3:6 (kon.)
Montreal – Tampa 1:5 (kon.) | Washington – Toronto 5:2 (kon.) | New Jersey – Florida 2:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 3:1 (kon.) | Vegas – NY Islanders 2:5 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 1:5 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:2 (2:1 po s.n.) | Minnesota – Ottawa 4:2 (kon.)

2. Mika Zibanejad (NYR) – 0+2
    3. James van Riemsdyk (PHI) – 1+0 (03:49:15)

Česká a slovenská stopa:
    Filip Chytil (NYR) – 0+0, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:46
    Jaroslav Halák (NYR) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6 %, odchytal 60:00

Carter Hart (PHI) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,9 %, odchytal 58:35

Statistiky:
    Střely na bránu: 32 – 34 | Přesilová hra: 0/4 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 8

Hokejisté New Yorku Rangers porážejí Philadelphii 6:3 a připisují si už šesté vítězství v řadě!

Domácí nezačali špatně a v 8. minutě je poslal James van Riemsdyk do vedení. Ještě v první třetině však srovnal po parádní souhře Artěmij Panarin a prostřední část pak herně patřila Rangers. Nejprve proměnil samostatný únik obránce K'Andre Miller a na 3:1 zvýšil Barclay Goodrow. Hosté pak mohli odskočit i na třígólový rozdíl, ovšem bekhendové zakončení Kreidera dokázal Hart zastavit ještě na brankové čáře. Krátce poté naopak ujel v oslabení Scott Laughton, jenž dostal Letce na kontakt.

Třetí část střelecky otevřel ve 47. minutě Jimmy Vesey, na jehož pohotovou ránu z otočky Hart nedosáhl. Domácí rychle snížili zásluhou Morgana Frosta, jenž svou střelu schoval za obránce Troubu. V závěru pak mohli Letci pomýšlet na vyrovnání, když dostali možnost hrát po vyloučení Trochecka přesilovku. V jejím průběhu navíc odvolali gólmana, jenže prázdnou branku trefil z vlastního obranného pásma Jacob Trouba. 48 sekund před koncem pak zpečetil skóre Kaapo Kakko, jehož v nájezdu na opuštěnou klec fauloval DeAngelo a podle pravidel tak následoval technický gól.

59:12 Kaapo KAKKO - 3:6

59:12
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je definitivně hotovo! Vyhozený puk dobruslil KAAPO KAKKO. V zakončení do prázdné branky mu zabránil nedovoleným zákrokem Anthony DeAngelo. Podle pravidel následuje technický gól – 3:6.

58:45
    Rangers jsou v plném počtu.

58:15
    Domácí opět s prázdnou brankou!

58:14
    bekhendový pokus Joela Farabeeho pokryl Halák.
    57:52 Jacob TROUBA - 3:5

57:52
    Hosté trefují opuštěnou branku soupeře! Po zablokované ráně Travise Konecnyho se puk odrazil k JACOBOVI TROUBOVI, který z vlastního obranného pásma zamířil přesně – 3:5. Asistence: K'Andre Miller.

57:35
    A branka Flyers je už prázdná!

57:02
    Hosté vyhazují. Hart zatím zůstává v brance.

56:40
    John Tortorella bere oddechový čas!

56:40
    Přesilovka pro domácí! Vincent Trocheck dostal trest za seknutí Frosta a tohle je pro Letce zajímavá šance na vyrovnání stavu.

56:20
    Konecny kroužil útočným pásmem. Jeho jízdu nakonec utnul hostující obránce Miller, který ho odzbrojil.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 8. J. van Riemsdyk (Tippett), 38. Laughton, 48. Frost (Sanheim, York) – 17. Panarin (Goodrow, Zibanejad), 30. K. Miller, 33. Goodrow (Zibanejad, Panarin), 47. Vesey (Trocheck), 58. Trouba (K. Miller), 60. Kakko

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Ristolainen, Provorov, York, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Braun – Konecny, N. Cates, Farabee – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Lycksell, Laughton (A), Bellows – P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

New York Rangers: Halák (Šesťorkin) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, Harpur – Goodrow (A), Zibanejad (A), Panarin – Kakko, Chytil, Lafreniere – Vesey, Trocheck, Kreider – Kravcov, Brodzinski, Blais.
    Trenér: Gerard Galland

Rozhodčí: Dunning, Rooney – Dobias, Deschamps

Diváci: 18 340