Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:3 (kon.) | Plzeň – Pardubice 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Zlín 3:1 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Třinec – Olomouc 2:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:4 (0:2, 2:1, 1:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 19.12.2022, 16:00 • LOGSPEED CZ Aréna • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Krásné pondělní odpoledne z Plzně!

Dnes se budeme společně věnovat 34. kolu DHL extraligy juniorů, kdy na plzeňský led zavítají Pardubice.

Momentálně se domácí celek nachází na 8. místě a uzavírá tak postupovou osmičku do play off. Pardubicím patří 12. příčka, na indiány ztrácí 7 bodů.

Oba týmy v letošní sezóně zkřížili hokejky již dvakrát, pokaždé bylo vítězem domácí mužstvo. Nejprve to byla Škodovka 4:3, v listopadové odvetě vyhráli Východočeši 3:2. Zmíněné duely muselo rozhodnout prodloužení.

Dámy a pánové, duel začíná v pondělí v 16 hodin a v případě, že se utkání nemůžete zúčastnit přímo v LOGSPEED CZ Aréně, je pro vás samozřejmě připraven náš podrobný online přenos!

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Bočan) – Houdek, Skok, Jiříček, Buzek, Kubíček, Hodinář, Jánský – Mazanec, Kaiser, Borák, D. Soukup, Korčák, M. Soukup, Kučera, Benák, Hořejší, Titlbach, Kreuzman, Dáňa

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Červinka) – Vachun, Červenka, Bárta, Tvrdík, Rájek, Koudelka – Pavlata, Helikar, Jaša, Paleček, Tomas, Herčík, Kubíček, Fiala, Kloz, Burda, Štetka

Rozhodčí: Svobodová, Sýkora – Beneš, Hlinka.

00:01

00:59
    Zakázané uvolnění hostů.

03:00
    Fiala pálil z levého kruhu, zasáhl pouze betony domácího brankáře.

04:56
    Houdek z pravého kruhu vystřelil na Borovičku, ten byl připraven a kotouč chytil.

05:03
    Zakázané uvolnění Pardubic.

06:10
    Dynamo právě vstřelilo branku!

Pardubice se dostaly z tlaku před svojí brankou a z levého kruhu po přihrávce od Burdy skóruje DOMINIK VACHUN. Asistence: Daniel Burda.

07:26
    Štetka střílel z levého kruhu, Vondraš skryl puk pod lapačkou.

07:33
    Zakázané uvolnění Plzně.

08:32
    Titlbach nahrával rozjetému Borákovi, jeho střela rozvlnila pouze ochrannou síť.

08:53

Pavlatovu střelu domácí gólman vyrazil, to se mu nepodařilo s dorážkou ADAMA PALEČKA. Asistence: Dominik Pavlata

09:52
    Zakázané uvolnění domácích.

12:10
    Skok za sebou nechal pardubické obránce, ale nepodařilo se mu zakončit.

13:55
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Borák – 2 min., faul kolenem.

15:55

17:10
    Hořejší se dostal až před Borovičku, snažil se protlačit kotouč kolem levé tyče, to se mu nepodařilo.

19:01
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

20:00

Úvodní dvacetiminutovka je za námi!

Zatím se zápas lépe vyvíjí pro Východočechy, kteří mají na svém kontě již dvě branky. Ani indiáni ale nejsou bez šancí.

Druhá perioda začne přibližně v čase 16:44.

20:01

20:31
    Korčák – 2 min., krosček.

22:31

24:16
    Červenka při střele od modré čáry minul zařízení.

24:55
    Po střele Štetky se rozezněla tyčka.

26:55
    Ani jednomu z týmů se nedaří udržet v útočném pásmu.

27:55

Pardubice se dostaly z tlaku indiánů a DOMINIK PAVLATA po souhře s Herčíkem a Klozem zvyšuje střelou z prostoru před brankou. Asistence: Daniel Herčík a Matěj Kloz.

29:25
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Kloz – 2 min., podrážení.

29:59
    Po střele Marka Soukupa se puk odrazil před branku, o dorážku se ještě pokusil Dáňa.

31:25

31:56
    Ofsajd zastavuje útočnou akci Pardubic.

33:45
    Hodinář pálil od modré čáry trefil pouze pardubického obránce.

34:55
    Po Dáňově střele z levého kruhu se za Borovičkou rozezněla tyč.

35:30
    Kloz byl sám před domácím brankářem, ten si vše pohlídal a nedovolil, aby se kotouč dostal za jeho záda.

37:16
    Fiala střílel od modré čáry, Vondraš připraven.

38:16
    Plzeň právě vstřelila branku!

Houdek nahrával z levého kruhu před branku ADAMOVI BENÁKOVI, ten nejprve vystřelil, puk musel ještě dorazit snížil skóre. Asistence: Matěj Hodek

38:56

Po souhře v prostoru před brankou se podařilo skórovat MATYÁŠOVI BORÁKOVI. Asistence: Marek Soukup a Adam Jiříček.

39:01
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

40:00

I druhá třetina je minulostí!

V první byly aktivnější Pardubice. Naopak v závěru třetiny se indiánům podařilo skórovat dvakrát během 40 sekund a snížit na 2:3.

Poslední část utkání začne přibližně v čase 17:28.

40:01

41:01

Indiáni srovnávají krok. Dáňa přihrál před branku DOMINIKOVI SOUKUPOVI, ten posla kotouč za záda strážce pardubické svatyně. Asistence: Josef Dáňa

42:59
    Borovička skrývá puk pod svou lapačku po střele Marka Soukupa.

43:39
    Benák svou střelou z mezikruží rozvlnil ochrannou síť.

44:22
    I na druhé straně se zavlnila ochranná síť, tentokrát se o to postaral Herčík.

44:48
    Fialova střela končí ve Vondrašově lapačce.

46:11
    Kubíček – 2 min., hrubost.

Herčík – 2 min., hrubost.

48:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

50:00
    Tvrdík pálil od modré čáry, konstrukci branky minul.

51:44

52:35
    Fiala vystřelil v pravého kruhu, Vondraš touš vyrážečkou vyrazil.

54:12
    Buzek střelou z mezikruží minul branku.

55:50
    Jiříček pálil od modré čáry, zasáhl pouze brusle bránícího hráče.

57:00
    Hodinář – 2 min., sekání.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:46
    Kloz střelou z pravého kruhu zasáhl pouze Vondraše.

59:00

60:00

Utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně. Po dvouminutové přestávce následuje pětiminutové prodloužení.