Carolina – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Chicago – NY Rangers 1:7 (kon.) | Seattle – Winnipeg 3:2 (kon.)
San Jose – Calgary 2:5 (kon.)
Seattle Kraken
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Winnipeg Jets
Pondělí 19.12.2022, 02:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

46:45
    Kraken bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Kyle Capobianco (WPG), jenž se tak rychle vrací zpět na trestnou lavici.

44:26
    Hrát se nyní bude ve čtyřech na obou stranách, protože dvě minuty za hrubost dostávají Jared McCann (SEA) a Kyle Capobianco (WPG).

32:15
    Will Borgen (SEA) však po následném vhazování přidržel hůl Harkinse, takže si za své počínání odsedí dvě minuty na trestné lavici.

12:34
    Kraken si zahraje svou první přesilovou hru, protože Brenden Dillon (WPG) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

08:22
    Domácí obrana se nyní hodně zapotí, protože Seattle jde do tří. Adam Larsson (SEA) trefil Dubouse holí do obličeje a za své počínání dostává dvě minuty.

07:36
    Bývalý hráč Seattlu Kuhlmann vybojoval první přesilovou hru v utkání, protože byl faulován Vincem Dunnem (SEA), jenž putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 29. Eberle (A. Larsson, Dunn), 41. Donato (Gourde, Burakovsky), 56. McCann (Beniers, Schultz) – 9. Scheifele (Morrissey, Dubois), 33. Dubois (Connor, Morrissey)

Seattle Kraken: Grubauer – A. Larsson, Dunn, Schultz, Oleksiak, Borgen, Soucy – Eberle, Beniers, McCann – Bjorkstrand, Wennberg, Schwartz – Burakovsky, Gourde, Donato – B. Tanev, Geekie, Sprong.
    Trenér: David Hakstol

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Capobianco – Perfetti, Scheifele, Kuhlman – Connor, Dubois, Gagner – Barron, Lowry, Harkins – D. Gustafsson, Stenlund, Jonsson Fjällby.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Furlatt, Syvret – McNamara, Murray

Diváci: 17 151