Columbus – Dallas 1:2 (kon.) | Washington – Detroit 4:3 (po pr.) | Boston – Florida 7:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 4:3 (po pr.) | Colorado – NY Islanders 1:0 (1:0 po s.n.) | Vegas – Buffalo 2:3 (kon.)
Arizona – Montreal 2:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:5 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl (06:52:20)

Hokejisté Vegas v závěru sice snížili, ale vinou špatné druhé třetiny prohrávají tento zápas 2:3. V domácím prostředí se Vegas vůbec nedaří.

59:13
    Další zakázané uvolnění, předtím Alex Pietrangelo minul.

59:04
    Dobrý tlak útočném pásmu, hosté zahráli na zakázané uvolnění. Vegas v šesti a na ledě má to nejzkušenější, co má k dispozici.

57:56
    Zakázané uvolnění Buffala vrací hru před branku hostů. Domácí celek hraje bez brankáře a zkouší vyrovnat.

57:49
    Michael Amadio měl další velkou šanci, ale nyní se vyznamenal brankář Buffala.
    57:39 Reilly SMITH - 2:3

57:39
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Vegas snižuje, Mark Stone clonil před brankou a kotouč do branky dostal povedenou střelou REILLY SMITH. Asistence: Alex Pietrangelo a William Karlsson.

57:17
    Zakázané uvolnění Buffala, zdá se, že budou domácí hrát bez brankáře.

57:00
    Poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Buffalo míří za výhrou v tomto zápase.

56:20
    Hostující celek hraje velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.

56:16
    Brayden McNabb pálil a jeho tvrdou ránu v pohodě kryje Ukko-Pekka Luukkonen.

55:39
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas, vhazovat se bude před domácím brankářem.

55:10
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Rána Vegas od modré čáry byla zblokovaná.

54:30
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

54:22
    Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč po nepřehledné situaci před brankou. Komerční přestávka. Buffalo je blízko výhře.

53:40
    Vegas je sice aktivnější, ale nedaří se mu vstřelit kontaktní branku, hostující obrana je pozorná.

53:03
    Jonathan Marchessault nevymyslel vůbec nic, dostal se do špatné pozice, a pak jen trefil brankáře.

53:01
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
    Kyle Okposo – TS, podrážení.

52:47
    Hra je přerušena pro ofsajd Buffala, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:15
    Mattias Samuelsson pálil od modré čáry, s jeho pokusem neměl domácí brankář problémy.

52:00

51:52
    Ukko-Pekka Luukkonen předvedl tři velké zákroky proti domácím. Komerční přestávka.

51:12
    Jonathan Marchessault pálil, brankář Buffala byl připravený. Bude se vhazovat před brankou.

51:00
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

51:00
    Jonathan Marchessault pálil, Ukko-Pekka Luukkonen kryje ránu z kruhu. Necelá minuta z přesilovky Vegas ještě zbývá. Hosté hrají velmi dobře.

50:32
    V pohodě hrající Buffala vyhazuje přes všechny čáry.

50:28
    Chandler Stephenson měl dobrou šanci, ale sám proti brankáři neuspěl. Ukko-Pekka Luukkonen vytáhl velmi dobrý zákrok.

50:14
    Hostující celek v pohodě vyhazuje přes všechny čáry.

49:47
    Mattias Samuelsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

48:52
    Ukko-Pekka Luukkonen nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou. Komerční přestávka.

48:14
    William Carrier dostal hru do útočného pásma, Ilja Ljubuškin se dobře vrátit a nenechal domácí zakončit.

47:20
    William Karlsson se dostal do zakončení, jeho rána nebyla špatná, ale Ukko-Pekka Luukkonen jemně tečoval puk nad branku.

46:53
    Sledujeme rychlý hokej, Vegas se pokouší hrát aktivně, ale zatím čeká na další velkou šanci.

44:15
    Hokejisté Vegas nyní cítí šanci s výsledkem něco udělat a pokouší se hrát co nejrychleji aktivně v útočném pásmu.
    43:54 Chandler STEPHENSON - 1:3

43:54
    Tentokrát to už vyšlo a Vegas snižuje. Po rychlém průniku do útočného pásma se prosazuje střelou mezi betony CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Michael Amadio a Alec Martinez.

42:47
    Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.

42:02
    Takticky hraje hostující celek velmi dobře, pokouší se hrát daleko od vlastní branky.

41:50
    Mark Stone ani Chandler Stephenson nedokázali proměnit své velké šance. Tato formace měla dobré šance, ale domácí se stále trápí v koncovce.

41:00
    Victor Olofsson dostal hru do útočného pásma, Adin Hill kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

40:25
    Vegas je sice střelecky aktivnější, ale domácí doplácejí na špatné počínají před brankou, respektive špatnou volbu zakončení.

40:24
    Zápas pokračuje třetí třetinou a hráči Buffala mají dobrý tříbrankový náskok.

40:01

V pohodě hrající Buffalo dalo ve druhé třetině ze sedmi střel tři góly, diktuje tempo hry a míří za výhrou v tomto zápase. Vegas doma pokračuje ve špatných výkonech.

40:00

39:00
    Victor Olofsson pálil a jeho tvrdou ránu našel ve výstroji brankář Vegas.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:14
    Zakázané uvolnění Buffala vrací hru před jeho branku.

37:44
    Jake Leschyshyn zakončoval z otočky, jeho střela byla hodně nepřesná.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:24
    Alec Martinez rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek hraje o poznání lépe.

35:57
    Mark Stone se po šikovné přihrávce dostal do brejku, ale nezakončil dobře. Ukko-Pekka Luukkonen jej snadno vychytal.

35:15
    18:12, tak vypadá statistika střel v tomto zápase. Domácí fanoušci podporují své hráče, ale zatím na nějako velkou šanci Vegas čeká.

35:12
    z šesti střel v této třetině dalo Buffalo tři góly a zdá se, že je po zápase.

35:06
    Komerční přestávka.

34:40
    Reilly Smith se dostal do šance, ale z bezprostřední blízkosti vůbec netrefil branku.
    33:29 Lawrence PILUT - 0:3

33:29
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    V pohodě hrající Buffalo přidává další branku, rychle po vhazování se důraznou střelou prosazuje z horní hranice kruhu LAWRENCE PILUT. Špatná hra Vegas pokračuje dál. Asistence: Kyle Okposo a Peyton Krebs.

33:25

32:32
    Jeff Skinner měl další velkou šanci a jen nešikovnost ho připravila o druhou branku v této třetině.

32:02
    Alec Martinez pálil, Ukko-Pekka Luukkonen byl připravený a dokázal si poradit se zakončením soupeře.

31:36
    Ben Hutton pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem si brankář v pohodě poradil.

31:08
    Nicolas Hague ani Reilly Smith nedokázali z bezprostřední blízkosti trefit branku.

30:42
    15:11, Vegas je střelecky aktivnější, ale zaslouženě prohrává o dvě branky. Buffalo hraje systematičtěji a snadněji.

30:17
    Daniil Miromanov ani Jonas Röndbjerg nedokázali proměnit své akce ve výraznější střelecké příležitosti.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Buffalo vede o dvě branky a má nakročeno k výhře. Vegas se v domácím prostředí nedaří vůbec nic.

29:08
    Nicolas Roy to vzal na sebe, prokličkoval se před branku, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.

28:17
    Ačkoliv je Vegas střelecky aktivnější, doplácí na to, že chce zakončovat do prázdné branky. Naopak hosté hrají jednoduše a vychází jim to.

28:09

27:49
    Ofsajd Buffala, komerční přestávka.
    27:16 Tage THOMPSON - 0:2

27:16
    Naprosto snadno se hostující celek dostává do dvoubrankového vedení. Obrana Vegas dala soupeři hodně prostoru, vůbec nehrála puk, a tak se do bezprostřední blízkosti dostal osamocený TAGE THOMPSON. Asistence: Casey Fitzgerald.

26:25
    Rasmus Dahlin měl jako obránce dobrou střeleckou pozici, jeho rána končí vedle branky.

26:04
    Vinou špatné přihrávky na útočnou modrou čáru se domácí celek připravil o útočné pásmo.

25:39
    Jake Leschyshyn je autorem další střely Vegas, puk nyní končí vedle branky.

25:12
    Jonas Röndbjerg se přes obránce protlačil do zakončení, ale jeho projektil končí vedle branky.

24:25
    Jonathan Marchessault byl na malý moment volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho rána končí vedle.

24:16
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala, špatná rozehrávka hostujícího celku.

23:01
    Daniil Miromanov dokázal zblokovat další velkou šanci soupeře, hostující celek má převahu, snadněji se dostává do zakončení a je aktivnější.

22:54
    Kyle Okposo měl další velkou šanci, ale tentokrát brankáře Vegas hostující hráč překonat nedokázal.
    21:54 Jeff SKINNER - 0:1

21:54
    Hokejisté Buffala se zaslouženě dostává do vedení. Po hodně nedůrazné hře obrany Vegas zůstal před brankou zcela volný JEFF SKINNER. Dostal přihrávku a dokázal se snadno prosadit. Asistence: Alex Tuch a Lawrence Pilut.

21:03
    Brankář Buffala musel ze své branky, aby rozehrál a pomohl spoluhráčům. Situaci zvládl.

20:33
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

20:01

20:00

19:22
    Adin Hill dobře viděl na střelu od modré čáry a dokázal si poradit s dobrou ránou soupeře. Bude se vhazovat.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetině.

18:32
    Adin Hill musel být připravený proti střele, kterou vyslal z dobré pozice Jost. Nechybělo moc a hosté šli do vedení.

18:19

18:07
    Mark Stone pálil z dobré pozice, ale minul branku Buffala.

17:32
    Adin Hill musel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče, ti se následně dostali do útočného pásma, ale nezakončili.

17:10
    Puk je ve středním pásmu, sledujeme hru plnou nepřesností z obou stran.

16:39
    Brayden McNabb rozehrává od své branky, Michael Amadio pokračoval v akci, ale nedokázal nic vymyslet.

16:13

15:37
    Daniil Miromanov rozehrává od své branky, rychle dostal hru do útočného pásma, William Karlsson měl velkou část branky volnou, ale minul.

15:01
    Sabres získali puk za svou branku a snadno jej dostali přes všechny čáry až na druhou stranu hrací plochy.

14:27
    Další snadní vyhození Buffala přes všechny čáry.

14:00
    Přesilovku si nyní zahrají domácí, ale musí bojovat o útočné pásmo. Stone pálil a Ukko-Pekka Luukkonen v pohodě kryje puk.

13:58

13:58
    Ilja Ljubuškin – 2 min., nedovolené bránění.

13:30
    Zbytečně se nepřerušuje, střelecky je aktivnější mírně Vegas, ale na první branku zatím v tomto zápase čekáme.

12:24
    Sledujeme rychlou pasáž hry, Jonathan Marchessault měl dobrou šanci, ale brankář Buffala jej vychytal. Ukko-Pekka Luukkonen natáhl beton a zamezil šanci.

11:30
    Jonas Röndbjerg to zkoušel individuálně, ale přes obránce se do střelecké pozice protlačit nedokázal.

11:00
    Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetině, na první výraznější šanci zatím čekáme.

10:40
    Vegas se sice pokouší hrát aktivně, ale nemůže se dostat do výraznějších šancí.

10:18

09:48
    Alex Pietrangelo pálil, trefil jen obránce před sebou, který rychle vyhodil kotouč přes všechny čáry.

09:00
    Alex Pietrangelo netrefil branku podle představ, následně hosté rychle vyhodili přes všechny čáry.

08:39
    Špatná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude v obranném pásmu Vegas.

08:18
    Přesilovku si také vyzkouší Vegas.

08:18
    Ilja Ljubuškin – 2 min., vražení na hrazení.

08:00
    Jonas Röndbjerg dostal hru do útočného pásma, následně se bude vylučovat.

07:12
    Jonathan Marchessault měl velkou šanci, do bezprostřední blízkosti se dostal domácí hráč, ale Ukko-Pekka Luukkonen jej vychytal.

06:52
    Ofsajd Vegas, komerční přestávka.

05:59

05:34
    Podobně si počínal také Alex Pietrangelo a z přesilovky Buffala už mnoho nezbývá.

05:13
    Alec Martinez vybojoval kotouč ve svém pásmu a rychle jej poslal přes všechny čáry.

04:50
    Domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.

04:22
    Buffalo se nastěhovalo do útočného pásma, následně Alex Pietrangelo vyhodil přes všechny čáry.

03:59
    Úvodní přesilovku si zahraje hostující celek v úvodu zápasu. Domácím se nedaří podle představ a nyní hrají v oslabení.

03:59
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Keegan Kolesar – 2 min., vražení na hrazení.

03:30
    Tage Thompson pálil a s jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit brankář Vegas. Bude se vhazovat.

02:43
    Nyní zakázané uvolnění na druhé straně, a tak se hra stěhuje před branku Las Vegas. Adin Hill musí být pozorný, soupeři vyhráli buly S následnou střelou si poradil.

02:18
    Hra je v úvodu třetiny hodně rozkouskovaná. Zakázané uvolnění vrací hru před branku Buffala. Ukko-Pekka Luukkonen musí být pozorný.

02:00
    Zatím jsme viděli jednou střelu na branku a vyslal ji domácí tým. Sabres zatím čeká na svou příležitost.

01:11
    Kotouč vypadl z hrací plochy, skončil na střídačce Vegas, bude se vhazovat.

00:57
    Mark Stone se pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho akci chyběla přesnost.

00:30
    Sabres se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:10
    Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Sledujeme dobrý úvod zápasu ze strany Vegas.

00:01

Zápas brzy začne.

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Hague, McNabb, Miromanov – Kessel, Stephenson, Ma. Stone – Re. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Buffalo Sabres: Luukkonen (Cra. Anderson) – Dahlin, Samuelsson, Clague, Ljubuškin, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, T. Thompson, Tuch – Quinn, Cozens, Peterka – Mittelstadt, Jost, V. Olofsson – Girgensons, Krebs, Okposo.

Jedná se o druhý vzájemný zápas sezony. Ten první se odehrál v Buffalu a Vegas vyhrálo 7:4. Jack Eichel se prosadil hned třikrát proti svému bývalému klubu.

Hokejistům Las Vegas se doma vůbec nedaří, nedávají góly, neproměňují své šance a především prohrávají. Vegas doufá, že dnes svým fanouškům udělá radost a vyhraje. Cesta nebude za body snadná.

Buffalo Sabres je v tabulce Atlantické divize na šesté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrálo poslední tři. Porazilo Los Angeles 6:0, Colorado 4:2 a Arizonu 5:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Buffalo Sabres.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 44. Stephenson (Amadio, Martinez), 58. Re. Smith (Pietrangelo, W. Karlsson) – 22. J. Skinner (Tuch, Pilut), 28. T. Thompson (Fitzgerald), 34. Pilut (Okposo, Krebs)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), Hutton, Hague, McNabb, Miromanov – Kessel, Stephenson, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Buffalo Sabres: Luukkonen (Cra. Anderson) – Dahlin (A), Samuelsson, Clague, Ljubuškin, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, T. Thompson, Tuch – Quinn, Cozens, Peterka – Mittelstadt, Jost, V. Olofsson – Girgensons (A), Krebs, Okposo (C).
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Mills, Gawryletz