Philadelphia – Columbus 5:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (kon.) | Carolina – New Jersey 4:1 (kon.)
Toronto – Tampa 4:1 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 5:1 (kon.) | Seattle – St. Louis 5:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:7 (kon.)

2. Jaccob Slavin (CAR) – 0+2
    3. Jesperi Kotkaniemi (CAR) – 1+0 (03:41:22)

Jack Hughes pokazil necelých pět minut před koncem Kočetkovovi nulu, když se k kruhu trefil ke vzdálenější tyčce od které se puk odrazil. Pro Devils to zajisté znamenalo malý plamínek naděje, ale ten rychle zhasl, když se puk odrazil Blackwoodovi o rameno do brány po střele Noesena.

59:29
    Od modré ještě zkouší střílet Fast, ale jeho pokus se odráží od Blackwoodových betonů.

58:38
    Carolina se sice drží v útočném pásmu, ale už se nepokouší o žádné větší akce.

58:11
    Devils už jsou prakticky bez naděje, protože poslední minuty zápasu odehrají v oslabení.

58:01
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
    Dougie Hamilton – 2 min., držení.
    56:46 Stefan NOESEN - 4:1

56:46
    Carolina právě vstřelila branku!
    Po brance STEFANA NOESENA už je zcela jasné, že ani jeden z gólmanů, který o zápasu nastoupil si nulu neudrží. Blackwood si Noesenovu střelu zpoza brány ramenem dostal za brankovou čáru,.
    55:24 Jack HUGHES - 3:1

55:24
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    JACK HUGHES střílí první branku Devils v zápase a zároveň tak necelých pět minut před koncem zápasu připravuje Kočetkova o vychytanou nulu. Hughes si probruslil do kruhu odkud vypálil na vzdálenější tyčku, od té se puk odrazil do brány. Asistence: Brendan Smith a Jesper Bratt.

54:57
    Jejich pokus přerušuje ofsajd a přichází tak buly.

54:47
    Devils zpoza brány rozjíždí útočnou akci.

54:05
    Druhá útočná formace Caroliny se probojovala do útoku, kde se jimi nakonec přeci je nepovedlo vystřelit.

53:24
    Stále se na puku drží domácí celek a stále příliš nejde dopředu. Je poznat, že Carolina už hraje spíše defenzivnější hokej.

52:38
    Na puku se drží hráči Caroliny, kteří jsou sice ve vlastním obraném pásmu, ale to jim stačí.

51:41
    Hru nakonec přerušuje hostující gólman.

51:28
    Carolina se po delší době probojovala díky Nečasovi do šance. Jejich pokus nakonec končí mimo klec.

50:51
    Snaha hostů o přechod ze středního pásma do útoku končí pouze ofsajdem.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 1. Kotkaniemi (Jarvis, de Haan), 25. J. Staal (Martinook, Slavin), 27. Teräväinen (Slavin, Fast), 57. Noesen – 56. J. Hughes (B. Smith, Bratt)

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Raanta) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, de Haan – Nečas, Stastny, A. Svečnikov – Jarvis, Kotkaniemi, Teräväinen – J. Staal (C), Fast, Martinook (A) – Stepan, Drury, Noesen.
    Trenér: Rod Brind'Amour

New Jersey Devils: Vaněček (41. Blackwood) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Graves, Severson, B. Smith – Zetterlund, Hischier (C), Tatar – Bratt, J. Hughes (A), Haula – J. Boqvist, M. McLeod, Wood – Holtz, Mercer, Šarangovič.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Rooney, Sutherland – Nansen, Suchánek

Diváci: 18 680