NHL
New Jersey – Boston 3:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:0 (odl.) | Carolina – Philadelphia 6:5 (kon.)
Buffalo – Tampa 0:0 (odl.) | Washington – Winnipeg 4:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 5:1 (kon.)
Dallas – Montreal 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (po pr.) | Chicago – Columbus 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | Vegas – St. Louis 5:4 (2:1 po s.n.)

2. Lukáš Dostál (ANA) – 42 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93,3 %,
    3. Elias Lindholm (CGY) – 0+0 (07:27:26)

A je tu konec. Zápas končí po prodloužení lépe ve prospěch hostů, kteří svými výkony celou dobu vedli zápas. V prodloužení střelou k břevnu rozhodl Rasmus Andersson svým pátým gólem v sezoně.

62:34 Rasmus ANDERSSON - 2:3

62:34
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Chyba Zegrase ukončuje zápas lépe ve prospěch Flames. Domácí útočník nechal RASMUSE ANDERSSONA nehlídaného na pravém kruhu. Odtud hostující bek trefil mezírku mezi ramenem Dostála a břevnem. Asistence: Tyler Toffoli a Jonathan Huberdeau.

62:10
    Calgary se drží v útoku, kde se snaží něco vymyslet.

61:57
    Vypadalo to na šanci Calgary, ale nakonec obrana Anageimu Dostálovi pomohlah

61:23
    Stále se na puku drží domácí celek, ale zatím nejsou k vidění žádné střely.

60:42
    Anaheim se sice dostal do útoku, ale střelu Markström musel pouze vyrazit před sebe.

60:11
    Buly vyhrávají domácí, kteří ho zavážejí za svou branku.

60:01

Domácí celek dostal ve třetí třetině hned třikrát možnost na vsítění branky v početní výhodě. Tu první využil Silfverberg, který mířil puk k bližší tyčce. Další dva pokusy už ale zůstaly nevyužité a proto musí zápas rozhodnout prodloužení. Na tom má však velký podíl i Dostál se svými zákroky.

60:00

59:45
    Zdá se, že základní hrací doba nerozhodně, protože puk se drží ve středním pásmu.

59:19
    Do útoku se ještě odhodlaně pustil Anaheim, ale ten puk ztratit díky obraně Flames.

58:59
    Oba týmy hrají trochu defenzivnější hokej, ale i přes to jsou k vidění nějaké střely. Většinou však mimo bránu.

58:21
    Calgary se nejprve dostalo do šance, kdy puk vypálil Růžička. Jeho snahu ještě zkusil dorazit Mangiapane, ale dostál proti této akci zasahuje.

57:18
    Už to vypadalo, že by se Flames mohli díky rozjetému přečíslení probojovat do útoku a následné střely. Celou jejich akci ale nakonec zastavil odpískaný ofsajd.

56:27
    Ani jeden z celků se teď nemůže zmocnit puku tak, aby se mu povedlo vystřelit. Hra se tak přesouvá stále ze strany na stranu.

Jan Prošek

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 17. McTavish (Fowler, Terry), 44. Silfverberg (Vatrano, R. Strome) – 5. Mi. Stone (Ružička, Zadorov), 23. B. Ritchie, 63. R. Andersson (Toffoli, Huberdeau)

Anaheim Ducks: Dostál (O. Eriksson Ek) – Fowler, Kulikov, Benoit, Klingberg, Beaulieu, Shattenkirk – Henrique, Zegras, Terry – Comtois, R. Strome, Silfverberg – Vatrano, McTavish, Leason – Kirkland, Carrick, Jays. Megna.
    Trenér: Dallas Eakins

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev, Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm, Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund, Coleman – Lewis, Ružička, B. Ritchie.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Samuels-Thomas, Hanson – Gibbons, McNamara