Frýdek-M. – Přerov 3:2 (2:1 po s.n.) | Zlín – Prostějov 6:1 (kon.) | Jihlava – Vsetín 1:3 (kon.)
Poruba 2011 – Sokolov 4:2 (kon.) | Kolín – Slavia 1:5 (kon.) | Pardubice B – Třebíč 2:5 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 6:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
HC Slavia Praha
Úterý 27.12.2022, 18:00 • Zimní stadion města Kolín. • Chance liga • 32. kolo

Dnešní utkání patřilo Slavii, která trestala kolínské chyby. Nejlepší návštěva v sezoně si tak neužila vítězství, tři body si do hlavního města odvezla Slavia. Ta definitivně rozhodla o své výhře ve třetí třetině. (21:06:13)

59:30
    Icing Slavie.

58:50
    Zápas se dohrává. Kolínští ještě forčekují, Koukal dokonce pálil. Ale je hotovo.

Dnes do Kolína zavítalo 1523 diváků.

57:40
    Slavia v poklidu kombinuje.

56:45
    Kotouč mimo hrací plochu, někdo z fanoušků navíc schytal zásah pukem. Snad bude v pořádku, přispěchat nicméně musel lékař kolínského celku.

55:32
    Dlouhá přesilovka pro Slavii, Niko dostává trest na pět minut plus dokonce zápasu za faul kolenem. Trest odpyká Půček.

55:32
    Ou! Simona ve středním pásmu sestřelil Niko. Bude se vylučovat!

54:50
    V brejku se hnal dopředu dva hosté proti jednomu domácímu. Ale Žovince vychytal parádně Soukup!

54:22
    Domácím není přáno v koncovce, Piegl poslal parádní přihrávku na Moronga, ten v dobré pozici minul.

54:08
    Dobrá šance Šedivého, ale dobrý zákrok předvedl Málek.

54:00
    Matějček se ocitl sám před bránou, ale kotouč se mu odrazil pryč od hole.

53:10

53:01
    Matějček na ledě, domácí v pěti.

52:02
    Zajíc vyhazuje.

51:58
    A další akce Slavie, za pukem se hnal Simon. Soukup raději přikryl puk.
    51:42 Jaroslav BROŽ - 1:5

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 17. Mar. Novák (Čáp, Z. Král) – 2. Žovinec (J. Brož, Kern), 24. Kulda, 43. Žejdl, 43. Simon (Žovinec, Kern), 52. J. Brož (Klikorka, Szathmáry)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl (A), Čáp, Naar, Niko, Zajíc, T. Jelínek, Cibák – Mar. Novák, Koukal (C), Z. Král (A) – J. Sklenář, Korkiakoski, Ouřada – J. Půček, Morong, Síla – D. Šedivý, Matějček, Lang.
    Trenér: Jan Šťastný.

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Hejda, Žovinec, D. Němeček, Barák (C), Szathmáry, Duda – Všetečka, Žejdl (A), Kulda – Simon, Kern, J. Brož – Havrda, Slavík, D. Sklenář – Pšenička, Labuzík, Strnad.
    Trenér: Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Zavřel, Mejzlík – Thuma, Pěkný.