Pardubice – Mountfield HK 5:6 (1:2 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 8:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 9:7 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 8:4 (kon.)
Vítkovice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 15:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 3:1)
HC Kometa Brno
Úterý 27.12.2022, 09:00Memoriál Jiřího Bartoně

Liberec si náskok, který získal ve druhém poločase, vzít nenechal a své první vystoupení na 50. ročníku Memoriálu Jiřího Bartoně zvládl vítězně. Bílí Tygři porazili Kometu Brno 4:1. (10:04:18)

39:39
    Král se od svého nástupu na led ukazuje v dobrém světle, zneškodnil totiž další soupeřovu střelu.

39:00
    Poslední minutu zahajuje Liberec v útočném pásmu.

37:44
    Každopádně to vypadá, že si Liberec už zřejmě vítězství vzít nenechá. Takový obraz hry Bílým Tygrům vyhovuje.

36:26
    Jsou skutečně brankáři, kdo v posledních minutách vládne utkání. Oba si připsali další úspěšné zásahy.

35:00
    Nový gólman v bráně Komety nyní drží alespoň teoretické naděje svého týmu.

34:10
    Také Král na druhé straně zneškodnil soupeřův pokus.

32:44
    Tvercovici dvěma zákroky podržel severočeský celek.

31:28
    Jenže přišla ztráta puku a Stříteský mohl jet sám na Krále. Na konec byl ovšem ubráněn.

30:23
    Teď přece jen Brno delší dobu kombinuje v útočné třetině.

29:05
    Moravané mají před sebou těžký úkol v podobě smazání třígólového manka. Nedaří se jim ovšem usadit se v útočném pásmu.

28:14
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tlak Bílých Tygrů přinesl své ovoce. Na 4:1 zvyšuje Martin Zajda.

27:40
    Liberec je ve druhé půli lepším týmem, Kometa se nemůže k ničemu dostat.

27:00
    Jeden z brněnských hráčů se v obranném pásmu po souboji těžce sbíral z ledu. Snad bude v pořádku.

25:09
    Střídání v týmu HC Kometa Brno:
    ze hřiště odchází Daniel Stohl, přichází Eduard Král.

25:09
    Přesilovka je rychlé proměněna, protože skóruje Jakub Stříteský.

25:00
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Fryč – 1 min., sekání.

24:12
    A Liberec je odměněn vstřelenou brankou. Prosazuje se Mihalovič.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 2. Mihalovič, 25. Mihalovič, 26. Stříteský, 29. Zajda – 23. Tomek

Bílí Tygři Liberec: Tvercovici (Hrníčko) – Loužecký, Mihalovič, Fryč, Lexa, Malourek, Prokop, Stříteský, Zajda, Sůra, Láska, Pešán, Kovecký, Štoček
    HC Kometa Brno: Stohl (Král) – Vokál, Geryk, Netoušek, Musil, Tomek, Krchňák, Sláma, Yalovchenko, Tkáč, Kundrata, Skoupý