Ottawa – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Columbus – Buffalo 0:0 (odl.) | Carolina – Chicago 3:0 (kon.)
NY Rangers – Washington 0:4 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:3 (kon.)
St. Louis – Toronto 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 1:4 (kon.) | Arizona – Colorado 6:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 6:2 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:2 (kon.)
Nashville Predators
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Dallas Stars
Středa 28.12.2022, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:15:28)

3. Yakov Trenin (NSH) 1+0
    Hokejisté Dallasu si z Nashvillu odvážejí oba dva body za velmi těsnou výhru, kterou urvali v samém závěru utkání.

Hokejisté Dallasu tedy nakonec v závěru tohoto utkání dokázali rozhodnout o svém vítězství, když v závěrečné minutě utkání přidal svou druhou branku Hintz.

Nashville už následně znova vyrovnat nedokázal, a tak nakonec podlehl svému diviznímu rivalovi těsně 2:3.

59:58
    Hakanpää chtěl vyhodit kotouč do středního pásma, ale od hokejky jednoho z domácích se touš odrazil na střídačku Dallasu.

59:40
    Dallasu se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

59:20
    Saros míří na svou střídačku!
    59:07 Roope HINTZ - 2:3

59:07
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars v závěrečné minutě odskakují do vedení! Pavelski dokázal v rohu kluziště vybojovat kotouč a poté ihned vyjel před bránu, kde jeho střelu Saros vyrazil a k dorážce se následně dostal ROOPE HINTZ, který už překonal domácího brankáře. Asistence. Jamie Benn, Joe Pavelski.

58:24
    Dallas odvrátil další ofenzivní snahu domácích hráčů a Marchment poté jen poslal kotouč za bránu Nashvillu.

56:45
    Nashville se hned po ubráněné přesilové hře opět pustil do útoku a kotouč se bojuje za bránou Dallasu.

55:58
    Nashvillu se podařilo dostat puk přes všechny čáry.

54:58
    Velkou příležitost vstřelit rozhodující branku měl kapitán Dallasu Benn, jenže toho fantastickým zákrokem zastavil Saros.

54:35
    Nashville opět dokázal zahrozit ve svém oslabení, ale Oettinger tentokrát svůj tým podržel.

54:20
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože hodně zbytečný faul předvedl Jeremy Lauzon (NSH), který na modré čáře doslova vyskočil Seguinovi ramenem do obličeje a dostává dvě minuty.

53:58
    Hra se poté dostala na druhou stranu, kde z pravého kruhu střílel Robertson, jehož pokus končí ve výstroji Sarose.

53:46
    Jeannot vypálil z pravé strany útočného pásma, jenže jeho pokus letěl příliš nad bránu Dallasu.

53:08
    Johnston zkoušel překonat Sarose se střelou z velkého úhlu, ale tohle přes finského brankáře neprošlo.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 21. F. Forsberg (A. Carrier, Ekholm), 29. Trenin (Co. Smith, Lauzon) – 2. Ja. Benn, 23. Hintz (J. Robertson, Heiskanen), 60. Hintz (Ja. Benn, Pavelski)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Ekholm, A. Carrier, Lauzon, Fabbro – F. Forsberg, Novak, Granlund – Niederreiter, Glass, Jeannot – Trenin, R. Johansen, Jankowski – Co. Smith, Pärssinen, Sissons.
    Trenér: John Hynes

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Lundkvist, Lindell, Hakanpää, C. Miller, R. Suter – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Kiviranta, Dellandrea, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Marchment – Glendening, Faksa, Olofsson.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Kea, Rooney – Barton, Shewchyk

Diváci: 17 768