Ottawa – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Columbus – Buffalo 0:0 (odl.) | Carolina – Chicago 3:0 (kon.)
NY Rangers – Washington 0:4 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:3 (kon.)
St. Louis – Toronto 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 1:4 (kon.) | Arizona – Colorado 6:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 6:2 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:2 (kon.)

Statistiky
    Střely na bránu: 32 – 28 | Přesilová hra: 0/3 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 6. (04:43:08)

Winnipeg Jets tak na svém stadionu nakonec prohrává 1:4 proti Minnesota Wild.

59:45
    Vhazování v obraně Wild.

58:49
    Hellebuyck si ještě připisuje další zákrok.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty 3. třetiny.
    57:55 Samuel WALKER - 1:4

57:55
    Minnesota právě vstřelila branku! Hostující celek upravuje ještě dnešní skóre do prázdné klece, kdy tuto výhodu využívá SAMUEL WALKER. Asistence: Matthew Boldy, Frederick Gaudreau.

57:32
    Domácí zkoušejí hru v šesti.

56:27
    Kaprizov z pravého kruhu dostal možnost, Hellebuyck zasahuje.

55:48
    Nahození od modré končí jen na zadním mantinelu Wild.

55:15
    Winnipeg zkusil další dva pokusy, ani jeden branku nakonec neohrozil.

54:30
    Následuje další krátká pauza.

53:52
    Hráči v modro-bílém se dostali do pásma, ale nic nevymysleli a hru tak získali Wild.

48:34
    Špatná rozehrávka od Wild, nahození mohl využít Scheifele, který se zjevil před klecí, ale Gustavsson ho vychytal.

47:58
    Domácí nahodili a dostali se do pásma, brankář přerušuje hru.

46:38
    Teď kombinují Wild a zkouší něco vymyslet, následuje krátká pauza.

44:43
    V držení hry domácí.

42:57
    Scheifele dostal nabídku mezi kruhy, vypálil lehčí střelu, s kterou neměl Gustavsson problém.

42:15
    Walker se dostal ke hře, zamířil nepřesně.

41:55
    Hosté se znovu ubránili a zakládají proti-útok.

40:01

Winnipeg po 40. minutách prohrává 1:3 proti Minnesotě.

Další třetina začne přibližně v 3:58.

40:00

39:47
    Minnesota si už hru pohlídala u svého mantinelu.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhého dějství.

38:05
    Stenlund se dostal až před branku, kde ho vychytal gólman Wild.

37:19
    Winnipeg se dostal do útoku, ale nakonec nevymyslel nic, co by ohrozilo branku soupeře.

36:15
    Hosté se na chvíli dostali ke hře, ale obrana Jets jim puk sebrala.

34:55
    Ofsajd hokejistů v tmavě-zelených dresech.

34:45
    Brankář domácích si připsal další zákrok, poté rozehrál hokejkou na své spoluhráče.

33:43
    Minnesota se znovu snaží kombinovat v pásmu.

32:41
    Hellebuyck si pohlídal hru u tyčky.

32:12
    Na druhé straně kluziště raději přikryl hru gólman domácích.

30:54
    Scheifele poslal puk na brankáře Wild, ten raději zastavuje hru a následuje vhazování v jejich obraně.

29:45
    28:55 Frédérick GAUDREAU - 1:3

28:55
    Minnesota právě vstřelila branku! Wild po dobré kombinaci znovu navyšují náskok, Zuccarello z levého kruhu našel před klecí FREDERICKA GAUDREAUA, který do spodní části klece zakončil přesně. Asistence: Mats Zuccarello, Jared Spurgeon.

28:02
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

26:44
    Mats Zuccarello – 2 min., hákování.

26:40
    Hráči v modro-bílém měli další střelu, ta končí na zadním mantinelu.

26:05
    Pionk u modré vybojoval hru, nahrál, ale jeho spoluhráč se do zakončení nedostal.

25:34
    Icing Jets.

23:47
    Hosté byli na chvíli v útočné třetině, ale nevymysleli nic, co by ohrozilo klec soupeře.

23:00
    Winnipeg si vytvořil další pokus, ale nezamířil přesně.

22:15
    Další vhazování v obraně Wild.

22:00
    Domácí v držení puku.

20:51
    U nahození je dříve Barron, který zkouší něco vymyslet.

20:01

Úvodní část skončila a domácí prohrávají 1:2, uvidíme, co nám přinese 2. třetina.

Další třetina začne přibližně v 3:04.

20:00

19:00
    Rozběhla se poslední minuta úvodní části.

18:49
    Vhazování ve středovém kruhu.

18:05
    Icing Wild, hra se vrací do jejich obrany.

16:49
    Domácí od své svatyně zkouší něco vymyslet.

15:58
    Hostující celek se dostal do útočného pásma od modré nahodil a Hellebuyck raději přikryl hru.

14:46
    Puk byl před brankou hostů, kde Barron se štěstím odrazil bruslí hru do bezpečí.

13:36
    Zuccarello z pravého kruhu vystřelil mimo.

12:58
    Fleury za svou klecí rozehrává.

12:30
    Jets rozehrává ze své třetiny.

12:25
    Další přerušení hry díky domácímu brankáři, vhazování v útočném pásmu Minnesoty.

11:24
    Hellebuyck si připisuje další zákrok po akci Wild.
    10:03 Pierre-Luc DUBOIS - 1:2

10:03
    Winnipeg právě vstřelil branku! Domácí dávají kontaktní gól, po přesné přihrávce Connora se k zakončení dostal PIERRE LUC DUBOIS a přesnou střelou snižuje na 1:2. Asistence: Kyle Connor, Josh Morrissey.

07:53
    Ryan Hartman – 2 min., sekání.
    06:33 Mats ZUCCARELLO - 0:2

06:33
    Minnesota právě vstřelila branku! Wild se rychle ujímají vedení 0:2, po Kaprizově přesné přihrávce zvyšuje MATS ZUCCARELLO. Asistence: Kirill Kaprizov, Sam Steel.
    05:29 Jared SPURGEON - 0:1

05:29
    Minnesota právě vstřelila branku! Hosté využívají přesilovku 5 na 4, kdy Hartman našel JAREDA SPURGEONA a ten přesnou střelou otevírá skóre. Asistence: Ryan Hartman, Sam Steel.

03:38
    Dylan Samberg – 2 min., vysoká hůl.

01:30
    Gaudreau zamířil mimo klec.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Capobianco, Samberg – Scheifele (A), Dubois, Connor – Harkins, Lowry (A), Barron – Kuhlman, Stenlund, Jonsson Fjällby – Eyssimont, D. Gustafsson, Gagner.
    Trenér: Rick Bowness.

Minnesota Wild:Gustavsson (M. Fleury) – Dumba (A), Brodin, Spurgeon (C), Goligoski, Merrill, Addison – Zuccarello, Steel, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, Hartman – Reaves, J. Eriksson Ek (A), Greenway – Dewar, Sa. Walker, Beckman.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Lee C. (Can) – Blandina B. (Usa).

Ve středečním souboji na sebe narazí dva celky v Západní konferenci. Domácí Winnipeg, který je na 4. místě vyzve Minnesotu ze 7.příčky.

Z několika posledních kol hráli na ledě Seattlu, tam těsně padli 3:2. Poté ve své aréně přivítali Ottawu a vyhráli 5:1. V dalším utkání zavítali na led do Bostonu, ten je porazil nejtěsnějším rozdílem 3:2. Poslední souboj je čekal 24.12. na ledě Washingtonu, který vyhrál 4:1.

Z dosavadních 34 odehraných zápasů mají 14 výher, 7 výher v prodloužení, 1 prohru v prodloužení a 12 proher v základním čase. Celkově nasbírali 43 bodů.

Nebudou hrát: Appleton, Ehlers, Maenalanen, Schmidt, Stanley, Wheeler, Perfetti.

Hostující tým z posledních 7 klání dokázal zvítězit v 6. Nejprve je vyzval Vancouver, který ani neskóroval a zrodila se jasná výhra 0:3. Po té se Wild přesunuli na svůj stadion, kde těsně porazili 2:1 Edmonton, 4:1 Detroit, stejným výsledkem i Chicago a 4:2 Ottawu. V druhé polovině měsíce je čekal domácí Anaheim 1:4. Jedinou prohru zaznamenali v aréně Žraloků 5:2.

V sezóně mají odehráno 33 kol, z nich 14 vyhráli, 5 výher připsali v prodloužení, 2 prohry v prodloužení a 12 proher v základní hrací době, bodů mají 40.

Nebudou hrát: Duhaime, Foligno,
    Middleton, Shaw.

Vzájemné zápasy:

Minnesota x Winnipeg (6:1).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:07.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 11. Dubois (Connor, Morrissey) – 6. Spurgeon (Hartman, Steel), 7. Zuccarello (Kaprizov, Steel), 29. F. Gaudreau (Zuccarello, Spurgeon), 58. Sa. Walker (Boldy, F. Gaudreau)

Trenér: Rick Bowness

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Dumba (A), Brodin, Spurgeon (C), Goligoski, Merrill, Addison – Zuccarello, Steel, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, Hartman – Reaves, J. Eriksson Ek (A), Greenway – Dewar, Sa. Walker, Beckman.

Rozhodčí: Lee C. (Can) – Blandina B. (Usa)

Diváci: 15 325