Tampa – Montreal 4:1 (kon.) | New Jersey – Boston 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 4:5 (po pr.)
Seattle – Calgary 2:3 (kon.) | Anaheim – Vegas 3:2 (2:0 po s.n.)
Seattle Kraken
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Calgary Flames
Čtvrtek 29.12.2022, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

49:44
    Oliver Bjorkstrand (SEA) však Colemana při jeho střele sekl, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

34:50
    Domácí střídačka tedy dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, ikdyž zpětný záznam ukazuje, že na ledě bylo klasických pět bruslařů Seattlu. Hodně přísné vyloučení domácích.

29:27
    Růžička však vybojoval za bránou Krakena přesilovou hru pro Calgary, protože Carson Soucy (SEA) jej trefil holí do obličeje, takže domácí obránce dostává dvě minuty.

15:55
    Kraken půjde do čtyř, protože dvě minuty za hákování dostává Yanni Gourde (SEA).

06:48
    Seattle si však zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hrubost dostává Mackenzie Weegar (CGY).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Donato (Eberle, A. Larsson), 22. Oleksiak (Eberle) – 7. Toffoli (Dubé, Hanifin), 30. Kadri (E. Lindholm, R. Andersson), 52. Huberdeau (R. Andersson, Kadri)

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – A. Larsson, Dunn, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Schwartz, Wennberg, Burakovsky – McCann, Beniers, Eberle – Donato, Gourde, Bjorkstrand – B. Tanev, Geekie, Sprong.
    Trenér: David Hakstol

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev, Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm, Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund, Coleman – Lewis, Ružička, B. Ritchie.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Anderson, Skilliter – Gawryletz, Fournier

Diváci: 17 151