Buffalo – Detroit 6:3 (kon.) | Tampa – NY Rangers 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Ottawa 3:4 (po pr.)
Florida – Montreal 7:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – Chicago 3:1 (kon.)
Minnesota – Dallas 1:4 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 4:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 4:5 (0:2 po s.n.)
Arizona – Toronto 6:3 (kon.) | San Jose – Philadelphia 3:4 (po pr.) | Anaheim – Nashville 1:6 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    V utkání se nepředstavil žádný český nebo slovenský hokejista.

1. Thomas Novak (NSH) 1+0
    2. Brett Leason (ANA) 0+0
    3. John Gibson (ANA) 86,0% (01:36:01)

Hokejisté Nashvillu dominovali ve druhém vzájemném utkání s Anaheimem a po vydřené výhře, kterou vybojovali před měsícem, tentokrát soupeře deklasovali 6:1. Klíčová byla prostřední pasáž ve druhé třetině, v níž Predators dvěma góly odskočili od domácích a ve třetí třetině už jen navyšovali své vedení. Anaheim přitom nevstoupil do třetí třetiny špatně, v utkání navíc měl smůlu, když dvakrát jeho střely zastavila až branková konstrukce, ale neschopnost proměňovat šance se nakonec stala Ducks osudnou.

59:47 Nino NIEDERREITER - 1:6

59:47
    Nashville právě vstřelil branku!
    Ještě jedna rána z nemilosti od Nashvillu, respektive vlastní gól domácích. Granlund přihrával před brankoviště od zadního mantinelu, NINO NIEDERREITER přihrávku sice neusměrnil směrem na branku, ale kotouč se odrazil od Johna Klingbera do jeho vlastní sítě. Tomu se říká smůla. Asistence: Mikael Granlund, Cody Glass.

58:51
    Lauzon vyslal nepříliš důrazný pozdrav Gibsonovi z okraje pravého kruhu. Hra pokračuje bez přerušení.

57:34
    Terry to zkusil a prosmýkl se přesilou hráčů Nashvillu. Jeho střela z pravé strany však minula branku Sarose.

56:35
    Vypadá to, že duel se bude už převážně jen dohrávat. Anaheim přišel o motivaci se příliš hnát do útoku a Nashville už nemá potřebu honit se za góly.
    55:43 Roman JOSI - 1:5

55:43
    A nakonec se dočkal i ROMAN JOSI! Obránce Nashvillu vypálil od modré čáry a kotouč podle všeho proletěl kolem všech hráčů před brankou a zapadl za záda brankáře Gibsona bez jakékoliv teče. Asistence: Juuso Parssinen, Filip Forsberg.

55:15
    Hosté přišli o útočné pásmo, za tohoto stavu je to ale mrzet nemusí.

55:07
    Navíc jdou Ducks do čtyř. Henrique se totiž provinil hákováním Glasse a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

54:30
    Utkání se nezadržitelně blíží ke svému konci. Anaheim se dnes domácího vítězství už s ńejvyšší pravděpodobností nedočká. Jednalo by se totiž o opravdu zázračný obrat, kterého není tento tým v současném rozpoložení schopný.

54:04
    Hostující Jakov Trenin se nedokázal prodrat přes obranu blíž k brance, tak svůj bekhend poslal na Gibsona ještě zpoza kruhů. Domácí brankář bez obtíží přerušuje hru.

52:53
    Klingberg se marně napřahoval od modré čáry. Jeho střela nedoletěla ani ke kruhům, jelikož byla zblokována.

51:59
    Od modré čáry vypálil hostující Josi, který se dnes zatím marně snaží dosáhnout na kanadský bod. Nejproduktivnější obránce minulé sezony nastřelil nyní jen brankáře Gibsona.

51:36
    Domácí Vatrano se zhostil kotouče, přejel za útočnou modrou čáru a okamžitě vystřelil na Sarose, který přerušuje hru. Komerční pauza.
    50:44 Thomas NOVAK - 1:4

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 23. Carrick (Vaakanainen, Jays. Megna) – 9. Sissons (F. Forsberg), 30. Trenin, 34. F. Forsberg (Pärssinen, Sissons), 51. Novak (Co. Smith, Jeannot), 56. Josi (Pärssinen, F. Forsberg), 60. Niederreiter (Granlund, Glass)

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Shattenkirk, Vaakanainen – Terry, Zegras, Henrique (A) – Silfverberg (A), R. Strome, Comtois – Leason, McTavish, Vatrano – Jays. Megna, Carrick, Kirkland.
    Trenér: Dallas Eakins

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh, A. Carrier, Ekholm (A), Fabbro, Lauzon – Sissons, Pärssinen, F. Forsberg – Duchene, R. Johansen, Trenin – Granlund (A), Glass, Niederreiter – Jeannot, Novak, Co. Smith.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Skilliter, Sutherland – Fournier, Flemington

Diváci: 14890