Anaheim – Nashville 1:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:4 (kon.) | Carolina – Florida 4:0 (kon.)
Seattle – Edmonton 2:7 (kon.) | Boston – Buffalo 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 4:1 (kon.)
Vegas – Nashville 5:4 (po pr.) | Los Angeles – Philadelphia 2:4 (kon.) | Washington – Montreal 9:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Do tohoto zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

1. Filip Forsberg (NAS) – 3+0
    2. Chandler Stephenson (VGK) – 1+2
    3. Mark Stone (VGK) – 0+3 (00:25:36)

Vegas Golden Knights tak po vyrovnané bitvě s Nashville Predators rozhoduje v prodloužení a vítězí konečným výsledkem 5:4, kdy vítězný gól padl v 63. minutě z hokejky Hagueho.

62:04 Nicolas HAGUE - 5:4

62:04
    Vegas právě vstřelilo branku! A je rozhodnuto, hosté faulovali a tak měli Rytíři ponechanou výhodu, ve které hráli 4 na 3, Stone přesnou přihrávkou našel na rohu kruhu NICOLASE HAGUEHO a ten se dobrou střelou prosadil. Asistence: Mark Stone, Chandler Stephenson.

61:25
    Vegaský útočník mohl rozhodnout, ale nedal.

60:50
    Hosté rozehrávají od své klece.

60:01

Po 60. minutách je stav nerozhodný a jde se do prodloužení, 5 minut ve třech hráčích na obou stranách.

60:00
    59:55 Filip FORSBERG - 4:4

59:55
    Nashville právě vstřelil branku! Hosté svůj tlak přetavili ve vyrovnání 4 sekundy před koncem, Duchene našel FILIPA FORSBERGA, který přesnou střelou kompletuje hattrick v přesilovce 6 na 4. Asistence: Matt Duchene, Roman Josi.

59:45
    Další vyhození.

59:29
    Vegas dokázal vyhodit.

59:15
    Hosté jsou stále v pásmu a zkouší něco vymyslet.

58:50
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

58:50
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Reilly Smith – 2 min., vysoká hůl.

58:37
    Hosté zkoušejí hru v šesti, vhazuje se ve středním pásmu.

58:00
    Běží poslední dvě minuty, Nashville byl teď blízko, Thompson si to pohlídal.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 16. Kolesar (Miromanov, McNabb), 22. Amadio (Ma. Stone, Stephenson), 29. R. Smith (Kolesar, W. Karlsson), 45. Stephenson (Ma. Stone), 63. Hague (Ma. Stone, Stephenson) – 5. F. Forsberg, 12. Lauzon (Granlund, Fabbro), 52. F. Forsberg (McDonagh, Sissons), 60. F. Forsberg (Duchene, Josi)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Pietrangelo (A), Miromanov, McNabb, Hague, Pachal, Hutton – Ma. Stone (C), Stephenson, Amadio – Kessel, W. Karlsson, R. Smith (A) – Kolesar, N. Roy, W. Carrier – Leschyshyn, Röndbjerg.
    Trenér: Bruce Cassidy

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh, A. Carrier, Ekholm (A), Fabbro, Lauzon – Sissons, Pärssinen, F. Forsberg – Duchene, R. Johansen, Trenin – Granlund (A), Glass, Niederreiter – Jeannot, Novak, Co. Smith.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Pollock K. (Can) – McCauley W. (Can)

Diváci: 18 333