Plzeň – Liberec 4:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 1:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
HC Litvínov
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 06.01.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

Tři body si po obratu z Litvínova odváží Jihlava, která zvítězila těsně 2:1. Domácí se nedokázali prosadit v přesilových hrách, kterých měli k dispozici šest. K vyrovnání jim nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. (19:44:04)

59:08
    Hosté jsou v plném počtu.

58:04
    Litvínov opět hraje v šesti, Kubík na střídačce.

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Lukáš Číhal – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

51:45

49:45
    Jakub Modl – 2 min., podrážení.

48:06
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do vedení. Na začátku 49. minuty se prosazuje ILARION KUPRIJANOV. Bez asistence.

40:01

Po druhé třetině je stav nerozhodný 1:1. Hostům se povedlo srovnat v polovině 28. minuty, když přihrávku gólmana Maláče využil Daniel Pavelec.