Česko – Kanada cz 2:3 (po pr.)
HC Slavia Praha
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 06.01.2023, 17:45 • Zimní stadion Eden, Praha • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 9. kolo

Z tohoto utkání je to vše. Díky za pozornost a těším se příště. Na počtenou! (19:53:48)

Slavia nakonec po vyrovnaném průběhu bere dva body, Vary si odváží jeden bod. Pražané tak do roku 2023 vstupují vítězně.

60:56
    Slavia právě vstřelila branku! Slavia nakonec vítězí v tomto zápase! Kombinace v přesilovce pokračovala, až se puk dostal na pravý kruh k MAXMILIANU CURRANOVI, který tvrdou ranou skóroval přesně pod horní tyč Křížovy brány. Asistence: Artur Matějovský a Alex Kubánek.

60:27
    Matějovský přihrál na druhou stranu Poletínovi, který minul.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli několik šancí, více ze hry měla Slavia. Nikdo ale skórovat nedokázal, a tak diváci v Edenu uvidí po krátké pauze prodloužení nebo nájezdy. Slavia navíc v prodloužení bude hrát ještě minutu a 34 vteřin dlouhou přesilovku 4 na 3.

60:00

59:34
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Pavol Cipko – 2 min., podrážení.

59:34
    Kucharčík se hezky protáhl mezi beky a byl faulován. Domácí si zahrají přesilovku.

58:54

58:39
    Puk skončil hrací plochu a hra je přerušena.

58:34
    Bašta tentokrát přerušuje hru, protože má puk v lapačce. Buly před jeho bránou.

58:10
    Slavia vyhazuje puk.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Kůrkovu ránu od modré vyrazil držadlem hole Bašta.

56:54
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Petr Labuzík – 2 min., sekání.

56:54
    Kubánek vyhodil kotouč až na icing. Znovu buly před brankou Bašty.

55:57
    Slavia vyhodila puk až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude znovu před Baštou.

Mateo

Branky a nahrávky: 6. Kubánek (Matějovský, Poletín), 61. Curran (Matějovský, Kubánek) – 23. Záhejský (Postl)

HC Slavia Praha: Bašta (F. Poletín) – Hubinka, Lorenz, Labuzík, Kubánek (A), Ciolek, Marek – Hlavička, Němeček, Tittl, T. Poletín (A), Matějovský, Chludil (C), Filip, Kucharčík, Curran, Grebeníček
    Trenér: Ladislav Slížek

HC Energie Karlovy Vary: Kříž (Oršulák) – Postl, Kůrka, Pelikán, Cipko, Mähler (C), Dyk – Zeman, Čihař, Slavík, Wardas, Váňa, Poizl, Záhejský, Michalov
    Trenér: Martin Gombár

Rozhodčí: Zedníková – Horažďovský, Maňák