Nitra – Michalovce 4:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Prešov 4:3 (kon.) | Zvolen – Košice 6:4 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Trenčín – Poprad 3:2 (kon.) | HC Slovan – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
HC Prešov
sk Neděle 08.01.2023, 16:30Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Domáci hokejisti berú z tohto z tohto zápasu tri body. Boli lepším a aktívnejším tímom a víťazstvo si určite zaslúžili. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:49:48)

59:30
    Prešov hrá bez brankára. Bude sa vhadzovať po pravici domáceho brankára Sedláčka.

59:01
    Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:52
    Bystričania hrajú výborne a nedovoľujú súperovi hru bez brankára.

58:21
    Tím Prešova si vyžiadal oddychový čas.

58:15
    Jakub Sukeľ pálil z kruhov. Rabčan nemal problém s jeho strelou.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:11
    Domáci chybovali v rozohrávke a tak sa píska icing.

56:27
    Prečíslenie domáceho tímu. Tamáši to vzal na seba, ale Rabčana prekonať nedokázal.

55:38
    Domáci vyhrali buly v útočnej tretine po ktorom okamžite vypálil Sukeľ. Rabčan chytá lapačkou a prerušuje hru.

54:32
    Bystričania sú na puku v útočnej tretine. Strieľal Urbánek a následne aj Bíreš, ale ani jeden pokus sa neujal.

53:26
    Hostia potrebujú vyrovnať a tak otvárajú viac hru čo umožňuje domácim dostávať sa do protiútokov.

52:09
    Bjorkung napriahol od modrej čiary. Jeho pokus bol zblokovaný. Domáci zostávajú pri puku v útočnej tretine.

50:43
    Prešovčania roztočili kolotoč v útočnej tretine. Strieľal Giles a následne aj Gerlach, ale Sedláček oba pokusy vyráža.

49:47
    Banská Bystrica dala gól! domáci idú do vedenia! Dominik Jendek našiel pred bránou voľného KRISTOFFA KONTOSA, ktorý streľou švihom prekonáva Rabčana v bráne Prešova: Asistencie: Jendek, Urbánek