Riders Univerzita Pardubice – North wings Ústí 4:8 (kon.) | Black Dogs Budweis – BO Ostrava 7:2 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
4:8 (0:3, 1:2, 3:3)
HC North Wings Ústí nad Labem
Pondělí 09.01.2023, 19:00 • Pardubice - Enteria Arena • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo

V utkání bohatém na góly si North Wings z Pardubic odvážejí všechny tři body. Rozhodující náskok si vytvořili již první třetině a po zbytek zápasu ho s jistotou udržovali. V závěru zápasu sice Riders snížili na rozdíl dvou branek, při závěrečné powerplay však North Wings přidali další dvě branky a tím dali definitivní podobu výsledku. (21:22:02)

59:55 TOT - 4:8

59:55
    Tým North Wings právě vstřelil branku!
    Pět vteřin před závěrečnou sirénou upravuje na konečných 4:8 pro hosty JAKUB TOT, který ještě jednou trefuje prázdnou branku Pardubic. Bez asistence.

59:20
    Muška hned po buly pálil z mezikruží. Kožnar jeho pokus dobře viděl.

59:12
    Zakázané uvolnění North Wings.

58:30
    Pardubice to ještě zkoušejí v šesti.

58:10
    Tentokrát se domácím hra bez brankáře vymstila a opuštěnou klec trefuje MARTIN KUCHAŘ. Bez asistence.

58:00
    Riders hrají opět bez brankáře!
    57:13 KOPECKÝ - 4:6

57:13
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku!
    DOMINIK KOPECKÝ dokázal před brankovištěm získat puk a překonává i Milana Kožnara. Riders dramatizují závěr třetí třetiny! Asistence: Marek Ladman.

57:00
    Riders to zkouší bez brankáře!

56:30
    Sodomkovu pozornost nyní prověřil střelou z pravého kruhu Svoboda.

55:10
    Marek Ladman netrefil odkrytou branku!

54:00
    Josef Hejný měl na holi další snížení! Kožnar předvedl další fantastický zákrok!
    53:25 LADMAN - 3:6

53:25
    Východočeši využívají přesilovku! Pobídkou na teč od Pražáka nepohrdnul MAREK LADMAN a snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Vojtěch Pražák a Josef Teuber.

52:57

52:45
    Při hře ve čtyřech jsou aktivnější domácí.

Jan Zatočil

Branky a nahrávky: 26. Maťátko (Soukup), 53. Hebek (Ladman), 54. Ladman (Pražák, Teuber), 58. Kopecký (Ladman) – 5. Jindra (Jarý), 7. Kuchař (Jindra, Jarý), 9. Sajdl (Harkabus), 21. Harkabus (Jarý, Tot), 24. Harkabus (Jarý), 47. Tot (Harkabus), 59. Kuchař, 60. Tot

Riders Univerzita Pardubice: Novotný (Sodomka) – Muška (A), Obr, Vacek (C), Kopecký, Lenoch, Pražák – Ladman, Šrámek, Maťátko (A), Soukup, Skála, Stolín, Teuber J., Voldán, Teuber T., Hebek, Hejný.
    Trenér: Martin Šejba

HC North Wings Ústí nad Labem: Kožnar (Gerstner) – Stuchlý, Jarý P. (A), Šebesta, Petržílka (A), Štěpánek – Kuchař (C), Sajdl, Janoušek, Svoboda, Jindra, Tot, Harkabus, Jarý T., Martínek.
    Trenér: Lukáš Místecký

Rozhodčí: Barek – Řezníček, Šesták