Litoměřice – Sokolov 4:6 (kon.) | Třebíč – Vsetín 2:1 (kon.) | Přerov – Jihlava 4:3 (kon.)
Slavia – Prostějov 5:0 (kon.) | Kolín – Šumperk 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 4:0 (kon.)
Pardubice B – Zlín 5:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 11.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 37. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek středečního večera.

U dalších textových přenosů ze zápasu Chance ligy, na počtenou. (20:27:54)

A je dobojováno. Ve třetí části jsme gól neviděli, přesto se naskytlo několik šancí, které mohly stav utkání změnit. V úvodu poslední dvacetiminutovky hráli lépe Draci, ale Kozlové si zbytek utkání pohlídali a vítězí výsledkem 3:2.

Góly začaly padat mezi 2. a 3. minutou, kdy Kozlové vsítili dvě branky, jednou se prosadili také hosté. Druhý takový úsek pak nabídlo rozmezí 30. – 32. minuty, kdy Šumperk vyrovnal a následovala vítězná trefa z hole Petra Koukala.

59:57
    Sklenářovu přihrávku zablokovala šumperská hůl, zkušený útočník přihrávkou hledal Koukala, aby kapitán mohl zkompletovat hattrick.

59:47
    Kozlové uspěli na vhazování.

59:44
    Ke střele se na pravém kruhu dostal Bartoš, ale Soukup touš udržel pod svým tělem, ačkoliv působil nejistě.

59:30
    Drtilova střela zblokována.

59:11
    Draci se zatím nedostali ke střele, těžko se vůbec dostávají k puku.

58:40
    Hamalčík se vrátil na led, ale teď už míří zpět na střídačku.

58:35
    Síla puk dojel a přihrál Matějčkovi, ten ale před prázdnou brankou zklamal domácí diváky.

58:27
    A další vyhození.

58:22
    Kozlové ihned po buly vyhazují, čtyři sekundy utekly.

Hosté to zkusí v šesti, Hamalčík je na střídačce!

Oddechový čas pro tým DRACI PARS ŠUMPERK.

58:18
    Kotouč vypadl ze hřiště.

57:59
    Nedvídkovi na modré utekl kotouč a hosté musí začít znovu.

57:29
    Žálčík z pravého kruhu příklepem trefil Soukupovu hůl.

57:16
    Domácí hráči dostali puk ven.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 2. Lang (Cibák), 3. Koukal (Naar), 32. Koukal (Ouřada) – 3. Vachutka, 30. Vildumetz (Bartoš, Žálčík)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl (A), Čáp, Aubrecht, Naar, Cibák, Zajíc – Ouřada, Koukal (C), Z. Král (A) – J. Sklenář, Korkiakoski, Morong – Síla, Matějček, Lang – D. Šedivý, T. Jelínek.
    Trenér: Jan Šťastný

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Drtil (A), Dudycha, Kadeřávek, Eliáš, Hrachovský, Kunst – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Vildumetz, Šuhaj, Š. Jelínek – Bernat, Nedvídek, Vachutka – Křemen, Matě. Svoboda, Jouza.
    Trenér: Lukáš Majer

Rozhodčí: Mejzlík, Bejček – Jindra, Štofa