Philadelphia – Washington 5:3 (kon.) | Toronto – Nashville 2:1 (kon.) | Anaheim – Edmonton 2:6 (kon.)

3. Adrian Kempe (LAK) 1+0 (06:50:29)

Los Angeles Kings vyhrává tento zápas těsně 4:3 a získává další body do tabulky. Sharks se snažili, zápas zdramatizovali, ale vyrovnat se jim už při hře bez brankáře nepodařilo.

59:40
    Puk je ve středním pásmu, hosté už mnoho času nemají.

59:23
    Erik Karlsson minul branku, následná rána končí vedle.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:16
    Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

57:54
    Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.
    57:54 Tomáš HERTL - 4:3

57:54
    San Jose právě vstřelilo branku!
    A je sníženo na rozdíl jediné branky, Timo Meier dostal puk do útočného pásma, Drew Doughty situaci podcenil, a pak zakončoval z druhé strany volný TOMÁŠ HERTL. Asistence: Alexandr Barabanov Timo Meier.

56:20
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté míří za výhrou a za ziskem dalších bodů.

55:09
    Hosté se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hokejisté mají dvoubrankový náskok.

54:44
    Brankář Kings přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
    53:33 Drew DOUGHTY - 4:2

53:33
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    V pohodě hrající domácí celek přidává další branku a dostává se do dvoubrankového vedení. Tvrdou ránou z mezikruží se prosazuje po rychlé akci DREW DOUGHTY. Asistence: Phillip Danault a Alex Iafallo.

53:04
    Komerční přestávka.
    52:40 Gabriel VILARDI - 3:2

52:40
    Domácí celek si bere vedení zpět. Po střele od modré čáry dokázal šikovně tečovat kotouč mimo dosah brankáře Sharks GABRIEL VILARDI. Asistence: Sean Durzi a Matt Roy.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Kempe (Byfield, Kopitar), 28. Byfield (M. Anderson), 53. Vilardi (Durzi, M. Roy), 54. Doughty (Danault, Iafallo) – 22. Bonino, 51. Meier (Couture, E. Karlsson), 58. Hertl (Barabanov, Meier)

Los Angeles Kings: Copley (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Byfield, Kopitar (C), Kempe – Iafallo, Danault (A), Anderson-Dolan – Fiala, Lizotte, Vilardi – Lemieux, Kupari, Grundström.
    Trenér: Todd McLellan

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Jayc. Megna, E. Karlsson, Ferraro (A), Benning, Harrington, Vlasic – Meier, Hertl, Labanc – Nieto, Couture (C), Barabanov – Bonino (A), Sturm, Eyssimont – Gadjovich, Lorentz, Lindblom.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Charron, McCauley – Gawryletz, Apperson

Diváci: 16 717