Columbus – Carolina 2:6 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:1 (po pr.) | Montreal – Nashville 4:3 (kon.)
Boston – Seattle 0:3 (kon.) | Detroit – Toronto 4:1 (kon.) | Tampa – Vancouver 5:4 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 1:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 1:4 (kon.)
Chicago – Colorado 3:2 (kon.) | Arizona – Ottawa 3:5 (kon.) | Vegas – Florida 4:2 (kon.)

3. William Carrier (VGK) 1+0 (06:57:37)

Hodně neobvyklý zápas končí. Vegas díky skvělé třetí třetině vyhrává 4:2. Florida se dostala v první třetině do vedení díky brance, kterou uznal videorozhodčí. Následně Vegas srovnalo, pak zase vedla Florida. Florida pak vedla 3:1, domácím vyšla výzva, brance předcházel ofsajd. Následovala třetí třetina, kterou Vegas vyhrálo 3:0 a celkově se raduje z výhry 4:2. Duel nabídl celou řadu zajímavých momentů, potyček, bitek i branek.

59:24
    Zakázané uvolnění Vegas, hosté hrají znovu bez brankáře.

59:00
    Poslední minuta hry.
    58:54 William KARLSSON - 4:2

58:54
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Je to jasné, Vegas tento zápas vyhraje, do prázdné branky po chybě hostů ve středním pásmu poslal kotouč WILLIAM KARLSSON.

58:34
    Hosté hrají bez brankáře.

58:34
    Adin Hill kryje kotouč, bude se vhazovat. Florida hraje agresivně při vlastním oslabení, nic jiného jí nezbývá.

58:19
    Eric Staal při vlastním oslabení minul branku.

57:46
    Jack Eichel měl obrovskou šanci, ale trefil jen rukavici brankáře.

57:24
    Vyloučení v týmu Florida Panthers:
    Sam Reinhart – HL, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.
    57:24 William CARRIER - 3:2

57:24
    WILLIAM CARRIER šel hodně důrazně do branky, dostal se do souboje s obráncem, a pak dostal puk do branky. Po konzultaci s videem branka platí, Vegas vede a hosté dostávají dvě minuty za neúspěšnou výzvu. Asistence: Keegan Kolesar.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30
    Brandon Montour pálil, Hill vůbec nic neviděl, ale dokázal zasáhnout.

55:58
    Hra se vrací před branku Vegas, Adin Hill musí být pozorný. Floridě stačí málo k tomu, aby si vypracovala šanci.

55:23
    Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat se do dobré pozice pro zakončení.

54:19
    Komerčka, poslední v tomto zápase.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. N. Roy (Kolesar), 49. Eichel (Korczak), 58. W. Carrier (Kolesar), 59. W. Karlsson – 3. Cousins (Ekblad, Luostarinen), 33. Reinhart (M. Tkachuk, Barkov)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Martinez, Hutton – Amadio, Stephenson, Ma. Stone (C) – Cotter, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), W. Karlsson, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Montour, Mahura, Gudas – Lundell, Barkov (C), Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, E. Staal, Cousins – Lomberg, Coli. White, G. Smith.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Beach, Charron – Berg, Murchison

Diváci: 17 735