NY Rangers – Montreal 1:2 (kon.) | Carolina – Vancouver 3:4 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
Buffalo – Florida 1:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 6:0 (kon.) | Colorado – Detroit 6:3 (kon.)
Seattle – Tampa 1:4 (kon.) | San Jose – New Jersey 3:4 (0:1 po s.n.)

3. Zack Kassian (WPG) 0+0 (03:39:16)

Všechny branky v tomto zápase padly ve druhé třetině. Jets potvrdili lepší pozici pro tento zápas a díky prostředním dějství vyhrávají hráči Winnipegu tento zápas 2:1.

58:39
    Domácí dostali hru do útočného pásma, následně puk získali domácí. To už běží poslední minuta zápasu.

58:25
    Hra pokračuje dál.

58:25
    Hosté hrají v šesti, oddechový čas pro Coyotes.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36
    Hosté měli velkou šanci, ale Connor Hellebuyck se vyznamenal proti šanci soupeře.

57:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

56:44
    Sledujeme klidnější pasáž hry, více ze zápasu mají domácí.

55:55
    Mark Scheifele hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázal velmi dobře poraditt.

55:01
    Hostující celek se natlačil do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, ale obrana hraje aktivně.

53:32
    Winnipeg hraje velmi dobře takticky, drží hru daleko od vlastní branky, naopak Coyotes se marně snaží něco vymyslet.

53:00
    Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny a domácí celek vede na góly 2:1.

52:28
    Coyotes rozehrávají od své branky, dostali kotouč do útočného pásma, ale do výraznější šance se hosté propracovat nedokázali.

51:26
    Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

50:42
    Karel Vejmelka kryje kotouč, neměl snadnou pozici, ale zvládl ji, Komerční přestávka.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry hry ve třetí třetině, Jets jsou aktivnější, ale domácí obrana je aktivní.

48:43
    Hostující celek se pokouší hrát aktivně, sledujeme klidnější pasáž hry, ale Coyotes se nemohou dostat do útočného pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Dubois (Morrissey, Ehlers), 37. Wheeler (Scheifele, Perfetti) – 32. Keller (Schmaltz, Chychrun)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Dubois, Ehlers – Perfetti, Scheifele, Wheeler – M. Barron, Lowry, Kuhlman – Jonsson Fjällby, Stenlund, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness

Arizona Coyotes: Vejmelka (Prosvetov) – Välimäki, Stecher, Nemeth, Moser, Chychrun, Gostisbehere, J. Brown – Crouse, Bjugstad, Guenther – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – McBain, Kassian.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Cormier, Mahon

Diváci: 13 949