Seattle – Tampa 1:4 (kon.) | San Jose – New Jersey 3:4 (0:1 po s.n.) | Vegas – Dallas 0:4 (kon.)
Pittsburgh – Anaheim 4:3 (po pr.) | Columbus – NY Rangers 1:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:4 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:1 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:1 (kon.)
Nashville Predators
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Calgary Flames
Úterý 17.01.2023, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Nashville Predators vyhrává tento zápas těsně 2:1, o výhře domácích rozhodla jejich povedená první třetina. Ve druhé třetině hosté snížili, ve třetí se při hře bez brankáře pokoušeli vyrovnat, ale nepodařilo se to. Body berou Predators. (04:43:03)

59:30
    Nikita Zadorov pálil, jeho rána byla zblokovaná. Tyler Toffoli následně neuspěl.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:44
    Ofsajd Flames, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:26
    Hosté hrají v šesti.

58:20
    Oddechový čas pro tým Calgary Flames.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

57:35
    Obrovský tlak v útočném pásmu, do šance se dostal Filip Forsberg, ale jeho rána se od tyče odrazila mimo branku.

56:50
    Juuse Saros si poradil s další střelou, kterou vyslalo Calgary z dobré pozice.

56:03
    Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá.

55:37
    Roman Josi hledal spoluhráče v útočném pásmu, do zakončení se on ani jeho kolegové nedostali.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry, domácí stále drží těsné vedení.

54:44
    Nazem Kadri získal kotouč a rychle jej vyhodil přes všechny čáry, puk byl tečovaný, icing se nepíská.

53:53
    Cody Glass pálil a Jacob Markström kryje jeho střelecký pokus. Bude se vhazovat.

53:34
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou.

53:03
    Flames hrají zodpovědně a drží kotouč daleko od vlastní branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Josi (McDonagh, Duchene), 15. Pärssinen (Jeannot, Sissons) – 39. Zadorov (Backlund, Mangiapane)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi (C), Ekholm (A), A. Carrier, Lauzon, Fabbro – F. Forsberg, Glass, Duchene – Niederreiter, R. Johansen, Granlund (A) – Co. Smith, Pärssinen, Sissons – Trenin, Novak, Jeannot.
    Trenér: John Hynes

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund (A), Coleman – Lewis, Ružička, Duehr.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: MacDougall, Rank – Barton, Gawryletz