Ottawa – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | NY Islanders – Boston 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 1:4 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:5 (kon.) | San Jose – Dallas 5:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 19.01.2023, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 13. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (18:59:10)

Je dobojováno. Dramatické utkání nakonec dospělo až do prodloužení, které ve druhé minutě rozsekl Tomáš Holubec. Plzeň tak po dvou porážkách v řadě zabrala a na svém ledě porazila Pardubice.

61:05 Tomáš HOLUBEC - 4:3

61:05
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, bonusový druhý bod bere domácí Škodovka, která využila početní výhodu. Hynek Prošek našel na levém kruhu TOMÁŠE HOLUBCE, který svou třetí velkou šanci během krátké chvíle již proměnil. Asistence: Hynek Prošek.

60:20
    Tomáš Holubec měl po přihrávce Makovce další velkou šanci, avšak znovu domácí obránce neuspěl.

60:01

Hosté v poslední třetině dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu, čeká nás tak prodloužení. Plzeň do něho vstoupí v početní výhodě, bude mít tak velkou šanci hned rozhodnout.

60:00

59:59
    V poslední vteřině mohl rozhodnout Tomáš Holubec, avšak jeho dorážka skončila jen pár centimetrů vedle brány.

59:46
    Puk ve středním pásmu...

59:29
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Vápeník.

59:21

59:06
    Vít Pilař měl na hokejce rozhodnutí, z předbrankového prostoru ale poslal dorážku jen do připraveného Matyáše Maříka.

58:46
    A opět puk až u Antoše, který bleskově pomáhá s rozehrávkou.

58:14
    Hosté se sami vyhánějí z útočné třetiny, Plzeň může vystřídat.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Pittr – 2 min., podrážení.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 3. Makovec (Beran, Pittr), 6. Klatovský (Úbl, Skala), 38. Prošek (Makovec), 62. Holubec (Prošek) – 40. Pražan (Krčál), 48. Úlehla (Krčál, Úlehla), 57. Kučera (Pilař, Turena)

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Černý, Skala (A), Kocek, Prošek, Holubec, Mašek, Tolar – Matějka, Pittr (C), Makovec (A), Klatovský, Hofrajtr, Beran, Úbl, Slačík, Pavlák, Fehér.
    Trenér: Jiří Hanzlík.

HC Dynamo Pardubice: Antoš (Tuláček) – Novosad, Vápeník, Šmerda, Kaštánek (A), Oliva (C), Křečan – Krčál, Rolinek, Úlehla, Pilař, Andrushchenko, Pražan, Kučera, Kantor, Bartoň, Turena (A).
    Trenér: Jaroslav Landsman.

Rozhodčí: Matoušek – Kučera, Hradil.