Plzeň – K. Vary 2:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 3:0 (kon.)
Třinec – Liberec 5:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Litvínov
Pátek 20.01.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha 7–Bubeneč • DHL Extraliga juniorů • 41. kolo

55:00
    Jan Janda (LIM) dnes předčasně dohrál! Po zbytečném faulu kolenem míří do sprch s trestem do konce utkání, pět minut za něj na lavici odsedí Tadeáš Svoboda. Pražané zápas dokončí v přesilovce.

39:45
    Filip Šindelek (SPA) usedá na trestnou za hákování, hosté druhou část uzavřou přesilovkou.

37:13
    Litvínov dostává další šanci se vrátit do hry, rozhodčí za podrážení trestá Františka Davida (SPA).

29:09
    Severočeši si sami komplikují život, za držení teď dvě minuty za trestné stráví Jan Janda (LIM).

22:35
    David Senčák (SPA) zahrál kotouč mimo hrací plochu, za což si jede odpykat menší trest.

02:14
    Teď ale hosty čeká první oslabení, dvě minuty za hákování inkasuje Jakub Bednařík (LIM).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. Senčák (Pavlák, Červenka), 16. Fábry (Pavlák, Šindelek), 27. Vašíček (Senčák, Žmola)

HC Sparta Praha: Artsatbanov (Přikryl) – David, Ducháč (C), Šindelek, Červenka (A), Böhm, Pavlák – Senčák, Krupička, Žmola, Novák, Fábry, Vašíček, Hamršmíd, Mácha, Hrabík.
    Trenér: Richard Žemlička.

HC Litvínov: Kubík (27. Čermák) – Beran, Bystřický, Vyhlídal, Janda, Hora, Hocelík – Postl, Dej, Ekrt, Špaček, Čech (A), Maštalířský, Bednařík, Vopat (C), Svoboda, Slavík (A).
    Trenér: Radek Mrázek.

Rozhodčí: Micka, Glanc – Kotlík, Dědek.