Ostrava – Cracovia 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Priština 4:1 (kon.) | Niš – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
Olomouc – Kisvárda FC 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Brno 2:1 (kon.) | Plzeň – Molde 2:0 (kon.)
Teplice – Rapid 1:3 (kon.)
FK Teplice
1:3 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Pátek 20.01.2023, 15:00 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

Je konec. Rapid Vídeň v přípravném zápase porazil Teplice poměrem 3:1. Už v páté minutě poslal hosty do vedení Strunz. V 77. minutě zvýšil skóre Zimmermann, ovšem o čtyři minuty později využil chyby gólmana Gning a snížil na 1:2. V 87. minutě se ovšem trefil také Oswald a přisoudil tak vítězství rakouskému celku. (16:52:32)

90

89
    Teplice se sice dostaly do vápna soupeře, ale žádné zakončení z toho nakonec v nepřehledné situaci nebylo.
    87. Moritz OSWALD - 1:3

87
    Rapid právě vstřelil branku!
    O vítězi je rozhodnuto! MORITZ OSWALD se dostal k míči na pravé straně vápna a tvrdou přízemní ránou prostřelil vše co mu stálo v cestě.

86
    Ke konci utkání se hraje nahoru dolů a Teplice se snaží se slavným rakouským celkem alespoň remizovat.

84
    Hosté drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet ke konci tohoto zápasu.

82
    Nyní to Teplice se svou agresivitou přehnaly a provinily se faulem.
    81. Abdallah GNING - 1:2

81
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak tohle byla obrovská hrubka gólmana Niklase Hedla, který si chtěl znovu dovolit kličku metr před brankovou čárou, ale oklamat se nenechal ABDALLAH GNING, jenž tak zakončil do svatyně Rapidu.

79
    Nyní došlo k trochu ostřejšímu souboji u postranní čáry, kdy hostující hráč sejmul kameru.
    77. Bernhard ZIMMERMANN - 0:2

77
    Rapid právě vstřelil branku! A je to 2:0 pro hosty! Auer vyrazil dopředu po levém křídle a poslal míč na zlatém podnosu svému spoluhráči BERNHARDU ZIMMERMANNOVI, který stoprocentní šanci proměnil bez problému.

75
    Nyní musel Grigar na zem, jelikož střela hostujícího hráče mířila k levé tyči.

73
    Český celek získal rohový kop z levé strany a znovu se jeden z domácích hráčů dostal ke hlavičce, ovšem ta letěla pouze nad svatyni Rapidu.

71
    Nebezpečný centr z pravé strany a následná hlavička teplického hráče mířila pod břevno, ovšem gólman Hedl předvedl dobrý zákrok!

70
    Zbývá posledních dvacet minut tohoto přípravného utkání a na straně Rapidu dochází ke střídání několika hráčů. Vídeň je ve druhé půli lepším týmem, ovšem náznaky šancí jsou k vidění na obou stranách.

66
    Nyní přihrávce domácího hráče zabránil rukou soupeř a Teplice tak budou u míče ve středu hrací plochy.