Slavia – Třebíč 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 4:0 (kon.) | Kolín – Zlín 1:3 (kon.)
Šumperk – Vsetín 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 1:2 (kon.)
Pardubice B – Sokolov 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (6:1, 0:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 21.01.2023, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 14. kolo

Je rozhodnuto. V souboji mezi Západočechy a Východočechy byli úspěšnější hráči Energie. Ti si vytvořili náskok už v první části. A další dva góly přidali v poslední třetině. Michal Oršulák přišel o čisté konto v poslední minutě první třetiny díky střele Dominika Kučery. Pardubičtí mladíci ve druhé a třetí třetině bojovali jako lvi, ale výsledek utkání se jim zvrátit nepodařilo. To je pro dnešek ode mě vše. Přeji krásný zbytek víkendu. (15:10:09)

59:50
    Lempach upaloval za vyhozeným kotoučem a pálil z kruhu.

59:46
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Krčál – 2 min., vysoká hůl.

58:52
    Dyk se hnal s kotoučem kolem mantinelu a na modré byl nejspíše podražen a tak o kotouč přišel.

58:02
    Zeman v úniku nestihl zamířit a kotouč prošel kolem branky.

57:30
    Lempach se dostal ke kotouči a hra se přesunula do pásma energetiků.

55:52
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Tentokrát se zakončení povedlo DAVIDU POIZLOVI. Asistence Viktor Wardas a Vojtěch Čihař.

55:10
    Postlovo nahození z vrcholu kruhu nedorazilo do cíle.

54:29
    Pastor dostal nabito do jízdy, zakončení zabránil jeden z pardubických mladíků.

54:10
    Hra se přesunula před Oršuláka.

53:49
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

53:21
    K přihrávce hostů se před Lempachem dostal jeden z domácích a tak se hra vrátila k Tuláčkovi.

52:52

51:40
    Záhejský upaloval k brance, ale byl obrán o kotouč a následovalo další vyhození.