Florida – Minnesota 5:3 (kon.) | Detroit – Philadelphia 1:2 (kon.) | Columbus – San Jose 5:3 (kon.)
Montreal – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – Winnipeg 1:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 2:5 (kon.)
Dallas – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Los Angeles 5:3 (kon.)
Seattle – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.) | Vegas – Washington 6:2 (kon.)
New Jersey – Pittsburgh 2:1 (po pr.)
Montreal Canadiens
3:2 (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 22.01.2023, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

57:53
    Järnkrokovi bude na trestné dělat společnost William Nylander (TOR), jenž byl z hrací plochy vykázán za vysokou hůl. To je možná klíčový moment zápasu...

56:53
    Calle Järnkrok (TOR) a Mike Matheson (MTL) dostávají shodné tresty za hrubost poté, co se při souboji na kruhu vzájemně stáhli k zemi. Hraje se čtyři na čtyři.

50:14
    Kirby Dach (MTL) podržel Giordana, a nadělil tak Maple Leafs jejich druhou přesilovku v dnešním zápase.

38:39
    Mark Giordano (TOR) na dvě minuty mizí na trestnou lavici, a to za nedovolené bránění.

30:47
    Uvidíme další domácí přesilovku. Rasmus Sandin (TOR) si počínal až moc aktivně a najel do Montembeaulta, a připisuje si tak trest za nedovolené bránění brankáři.

18:43
    Domácí gólman kotouč přikryl, Jevgenij Dadonov (MTL) se tak odebírá ven ze hry za podrážení.

05:26
    Canadiens mají šanci srovnat, Zach Aston-Reese (TOR) míří na dvě minuty na trestnou za podrážení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 22. Jos. Anderson (Suzuki, R. Pitlick), 34. Harvey-Pinard (Pezzetta, Belzile), 63. R. Pitlick (Hoffman, Savard) – 1. Giordano (Nylander, Matthews), 18. Järnkrok (Timmins, Marner)

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Matheson, Savard, Edmundson (A), J. Barron, Xhekaj, Harris, Kovacevic – R. Pitlick, Suzuki (C), Jos. Anderson (A) – Hoffman, Dach, Ylönen – Harvey-Pinard, Dvorak, Dadonov – Pezzetta, Belzile.
    Trenér: Martin St. Louis.

Toronto Maple Leafs: Samsonov (M. Murray I) – Rielly (A), Liljegren, Giordano, Holl, Sandin, Timmins – Bunting, Matthews, Nylander – Järnkrok, Tavares (C), Marner (A) – McMann, Kämpf, Engvall – Aston-Reese, Kerfoot, Simmonds.
    Trenér: Sheldon Keefe.

Rozhodčí: Pochmara, Furlatt – Galloway, Fournier.

Diváci: 21 105