Banská Bystrica – Poprad 4:3 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 3:0 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 0:3 (kon.)
Prešov – Zvolen 5:4 (po pr.) | Spišská N. Ves – Košice 2:3 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HK Poprad
sk Neděle 22.01.2023, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

Domáci vyhrávajú tento tesný zápas 4:3. V tretej tretine skóroval domáci Jendek. Následne ešte zdramatizoval zápas Kotvan, ale domáci si to už postrážili. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:27:09)

59:36
    Záborský vypálil z kruhov a Belányi vytiahol veľmi dobrý zákrok a podržal svoje mužstvo.

59:01
    Začala posledná minúta tretej tretiny a Poprad hrá v šestici.

58:36
    Razgals sa predral až pred Belányiho, ale zakončenie nebolo presné.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:24
    Bíreš vyhadzuje puk na zakázané uvoľnenie.

57:01
    Bystričania držia súpera ďaleko od svojej brány.

56:23
    Aktuálny pomer vyhraných buly 26:35

55:10
    Domáci hráči vyhadzujú puk z tretiny, aby mohli ísť striedať. Popradčania mieria do útoku.

53:37
    Poprad dal gól! Hostia sa vracajú do zápasu! OLDRICH KOTVAN schoval svoju strelu za protihráča a prekvapil Filipa Belányiho v domácej bráne. Asistencie: Valigura, Kundrík.

53:02
    Domáci hokejisti sú v laufe a hostí nepúšťajú do záverečného tlaku.

51:59
    Banská Bystrica dala gól! Bystričania idú do dvojgólového trháku! DOMINIK JENDEK dostal puk do jazdy a strelou švihom prekonáva Petersa v bráne hostí! Bez asistencie

51:22
    Sukeľ posunul puk na Gašpara, ktorý z kruhov vypálil, Peters puk vyráža.

50:01
    Začala sa nám posledná 10 minútovka základnej hracej doby.

49:05
    Watling sa dostal k puk. vystrelil. S jeho strelou nemal Peters problémy. Poprad ide do útoku.