Banská Bystrica – Poprad 4:3 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 3:0 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 0:3 (kon.)
Prešov – Zvolen 5:4 (po pr.) | Spišská N. Ves – Košice 2:3 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:6 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
HK Nitra
sk Neděle 22.01.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

Hostia z Nitry strelili v tretej tretine ešte dva góly a zaslúžene vyhrávajú nad Trenčínom 3:6. Domáci mali možnosť zdramatizovať zápas, keď získali tri presilové hry po sebe, ale ani jednu využili. Dvojgólovými strelcami v zápase sú Baláž a Elmer. Z online prenosu je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:38:25)

59:53
    Hudec to chcel ešte skúsiť, ale jeho pokus bol vytlačený na ochrannú sieť.

59:16
    Domáci v plnom počte.

59:00
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny a môžeme povedať, že aj celého zápasu.

58:50
    Durný svojou lapačkou vychytal Sýkorovu strelu z prvej.

57:57
    Gajdoš zakončil od modrej čiary, Durný jeho strelu chytil.

57:16
    Flick sa pochytil s Vitálošom a bude sa opäť vylučovať.

56:16
    Nitra dala gól! Čo nevychádza Trenčínu, to naopak Nitre áno! Baláž skvelou prihrávkou našiel pred bránou hokejku JAKE ELMERA, ktorý sa takisto zapisuje k dvojgólovému strelcovi v zápase.
    Asistencie: Baláž, Gill.

55:58
    Sojčík o puk zabojoval a dostal ho preč z obranného pásma.

55:40
    Zbytočný faul Drábeka, ktorý oslabuje v závere tretiny svoj tím.

55:40
    Drábek – 2 min., podrazenie.

55:34
    Ani Pietroniro svojou strelou nepochodil, následne hostia vyhodili puk na icing.

55:20
    Petráš po Čachovej prihrávke pred bránu netrafil puk.

54:15
    Trenčanom ostáva už len niečo cez päť minút. Mali k dispozícii tri presilové hry po sebe, ale ani jednu využili.