Tisková konference SK Sigma Olomouc | (kon.) | | | TK k budoucnosti Horácké multifunkční arény | (kon.) |
Tisková konference FC Trinity Zlín | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Tisková konference FC Hradec Králové | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Tisková konference Bohemians Praha 1905 | (kon.) |
Vuelta a San Juan 2023 - 4. etapa | Víťaz: Gaviria (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Schladming | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Schladming | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:00,56
- 2. Sara Hectorová (SWE) +0,51
- 3. Marta Bassinová (ITA) +0,65
- 4. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,72
- 5. Federica Brignoneová (ITA) +0,90
- 6. Tessa Worleyová (FRA) +1,05
- 7. Petra Vlhová (SVK) +1,22
- 8. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,37
- 9. Paula Moltzanová (USA) +1,51
- 10. Alice Robinsonová (NZL) +1,54
- 11. Julia Scheibová (AUT) +1,64
- 12. Simone Wildová (SUI) +1,77
- 13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,80
- 14. Nina O'Brienová (USA) +1,98
- 15. Hilma Lövblomová (SWE) +2,07
- 16. Franziska Gritschová (AUT) +2,11
- 17. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,15
- 18. Elisa Mörzingerová (AUT) +2,22
- 19. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,23
- 20. Valérie Grenierová (CAN) +2,33
- 21. Estelle Alphandová (SWE) +2,37
- 22. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,37
- 23. Ricarda Haaserová (AUT) +2,41
- 24. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,41
- 25. Camille Rastová (SUI) +2,42
- 26. Asja Zenereová (ITA) +2,47
- 27. Neja Dvorniková (SLO) +2,54
- 28. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,59
- 29. Zrinka Ljutićová (CRO) +2,60
- 30. Lara Colturiová (ALB) +2,61
- 31. Vanessa Kasperová (SUI) +2,64
- 32. Michelle Gisinová (SUI) +2,71
- 33. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,86
- 34. Tina Robniková (SLO) +2,88
- 35. Katharina Truppeová (AUT) +3,02
- 36. Elisa Platinová (ITA) +3,05
- 37. Lisa Nybergová (SWE) +3,08
- 38. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +3,09
- 39. Clara Direzová (FRA) +3,23
- 40. Jessica Hilzingerová (GER) +3,27
- 41. Magdalena Luczaková (POL) +3,39
- 42. Katie Hensienová (USA) +3,40
- 43. Laura Steinmairová (ITA) +3,48
- 44. Britt Richardsonová (CAN) +3,55
- 45. Stephanie Brunnerová (AUT) +3,57
- 46. Nina Astnerová (AUT) +3,64
- 47. Mélanie Meillardová (SUI) +3,78
- 48. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +3,88
- 49. Vivianne Härriová (SUI) +4,15
- 50. Laura Pirovanová (ITA) +4,59
- 51. Luisa Bertaniová (BUL) +4,60
- 52. Stella Johanssonová (USA) +5,42
- Karoline Pichlerová (ITA) DNF
- Cassidy Grayová (CAN) DNF
- Roberta Melesiová (ITA) DNF
- Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) DNF
- Ana Buciková (SLO) DNF
Startovní listina
- 1. Marta Bassinová (ITA)
- 2. Tessa Worleyová (FRA)
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
- 4. Mikaela Shiffrinová (USA)
- 5. Petra Vlhová (SVK)
- 6. Sara Hectorová (SWE)
- 7. Federica Brignoneová (ITA)
- 8. Michelle Gisinová (SUI)
- 9. Valérie Grenierová (CAN)
- 10. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
- 11. Ana Buciková (SLO)
- 12. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
- 13. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
- 14. Paula Moltzanová (USA)
- 15. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
- 16. Ramona Siebenhoferová (AUT)
- 17. Ricarda Haaserová (AUT)
- 18. Katharina Liensbergerová (AUT)
- 19. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
- 20. Katharina Truppeová (AUT)
- 21. Alice Robinsonová (NZL)
- 22. Maria Therese Tvibergová (NOR)
- 23. Franziska Gritschová (AUT)
- 24. Andrea Ellenbergerová (SUI)
- 25. Camille Rastová (SUI)
- 26. Stephanie Brunnerová (AUT)
- 27. Simone Wildová (SUI)
- 28. Estelle Alphandová (SWE)
- 29. Nina O'Brienová (USA)
- 30. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
- 31. Asja Zenereová (ITA)
- 32. Elisa Mörzingerová (AUT)
- 33. Britt Richardsonová (CAN)
- 34. Jessica Hilzingerová (GER)
- 35. Lisa Nybergová (SWE)
- 36. Tina Robniková (SLO)
- 37. Clara Direzová (FRA)
- 38. Julia Scheibová (AUT)
- 39. Vivianne Härriová (SUI)
- 40. Hilma Lövblomová (SWE)
- 41. Elisa Platinová (ITA)
- 42. Roberta Melesiová (ITA)
- 43. Zrinka Ljutićová (CRO)
- 44. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE)
- 45. Vanessa Kasperová (SUI)
- 46. Lara Colturiová (ALB)
- 47. Luisa Bertaniová (BUL)
- 48. Magdalena Luczaková (POL)
- 49. Nina Astnerová (AUT)
- 50. Neja Dvorniková (SLO)
- 51. Mélanie Meillardová (SUI)
- 52. Katie Hensienová (USA)
- 53. Cassidy Grayová (CAN)
- 54. Stella Johanssonová (USA)
- 55. Karoline Pichlerová (ITA)
- 56. Laura Steinmairová (ITA)
- 57. Laura Pirovanová (ITA)
Pořadí disciplíny
- 1. Mikaela Shiffrinová 500 b
- 2. Marta Bassinová 451 b
- 3. Lara Gutová-Behramiová 437 b
- 4. Petra Vlhová 386 b
- 5. Federica Brignoneová 364 b
- 6. Sara Hectorová 273 b
- 7. Valérie Grenierová 236 b
- 8. Tessa Worleyová 219 b
- 9. Ragnhild Mowinckelová 184 b
- 10. Paula Moltzanová 141 b
Pořadí SP
- 1. Mikaela Shiffrinová 1417 b
- 2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 861 b
- 3. Petra Vlhová (SVK) 846 b
- 4. Federica Brignoneová 656 b
- 5. Marta Bassinová 638 b
- 6. Ragnhild Mowinckelová 595 b
- 7. Wendy Holdenerová 587 b
- 8. Sofia Goggiaová 570 b
- 9. Elena Curtoniová 508 b
- 10. Ilka Štuhecová 408 b
- 53. Martina Dubovská (CZE) 94 b
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka