Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Zlínský kraj
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Liberecký kraj
Středa 25.01.2023, 10:45 • Vrchlabí, Elektromont aréna • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (12:22:02)
     
    43:53
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Stanislav Sanejstr – 2 min., podrážení.
     
    38:06
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SAMUEL HRABČÁK. Asistence: Jakub Vaněček.
     
    36:02
    Zlínský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK DASTYCH. Asistence: Adam Matula.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    28:40
    Vyloučení v týmu Zlínský kraj:
    Damien Stodůlka – 2 min., hákování.
     
    21:35
    Zlínský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM NĚMEC.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    14:22
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Šimon Šmucr – 2 min., nedovolené bránění.
     
    5:40
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠIMON BĚLOHORSKÝ. Asistence: Šimon Šejc a Matyáš Tureček.
     
    3:43
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATYÁŠ TUREČEK. Asistence: Jakub Vaněček a Šimon Šejc.
     
    1:54
    Vyloučení v týmu Zlínský kraj:
    Vojtěch Kočica – 2 min., podrážení.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45.

    Branky a nahrávky: 22. Němec, 37. Dastych (Matula) – 4. Tureček (Vaněček, Šejc), 6. Bělohorský (Šejc, Tureček), 39. Hrabčák (Vaněček)


    Zlínský kraj: R. Zábojník (R. Kocyan) — F. Sedláček, J. Kubečka, M. Sedláček, R. Řepka, D. Stodůlka, D. Dastych, T. Cífka — A. Němec, L. Malý, K. Dubrava, P. Židlík, M. Němec, T. Páže, E. Janeba, V. Kočica, J. Škrip, L. Vinklárek, F. Vlk, V. Švejcar, A. Matula
    Liberecký kraj: S. Charvát (M. Hrášek) — D. Novák, M. Baksalary, Š. Šmucr, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, M. Tureček — D. Krajdl, Š. Šejc, S. Hrabčák, J. Svoboda, Š. Bělohorský, J. Beránek, M. Kučera, S. Kříž, M. Mairich, D. Choma, P. Švec, L. Kouďa

    Rozhodčí: Antonín Valda — Jakub Dědek, David Thuma

    Diváci: 166